Monika: wszystkim serdecznie polecam tę modlitwę

Odmówiłam 3 nowenny, dwie w intencji zdrowia mojej mamy(która chorowała na raka piersi) a jedną w trudnej sprawie i wszystkie Matka Boża wysłuchała  ))) mama jest już zdrowa, bardzo dobrze przeszła chemio i radioterapie, nie ma żadnych przerzutów. Czuje się świetnie, bardzo szybko wróciła do siebie, w ogóle nikt by nie...
Read More

Milena: Wyniki badań Taty są lepsze

To była moja 3 nowenna, modliłam się o zdrowie taty. Tata ma problemy z sercem, ma wszczepiony rozrusznik. Podjęłam tą nowennę, ponieważ jego wyniki kontrolne okazały się słabe. Jeżeli dobrze pamiętam, to kończyłam moją nowennę dzień po badaniu i odebraniu wyników przez mojego tatę. Tego dnia kiedy był u lekarza czekałam na jego powrót w samochodzie. Jego wyniki się poprawiły. Wiem, że to wszystko zawdzięczam Matce Bożej.
Read More

Odmieniona: Nowenna dała mi nadzieję

Witam, tak jak obiecałam Matce Przenajświętszej, chciałabym złożyć swoje świadectwo. Wczoraj zakończyłam odmawianie nowenny. Nie było łatwo, mimo, że obecnie nie pracuję, mogłoby się wydawać, że mam mnóstwo wolnego czasu na modlitwę, jednak bardzo często coś mi w tym przeszkadzało. Albo niechęć, zwątpienie (szczególnie, gdy w mediach pojawiały się informacje...
Read More

Elżbieta: zawsze otrzymałam łaski o które prosiłam

Chciałabym złożyc świadectwo nowenny pompejańskiej. Nowennę odmawiałam cztery razy i zawsze otrzymałam łaski o które prosiłam.
Read More

Marzena: Nigdy nie przestawajmy wierzyć!

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 02.08.2014 r.- niedługo po tym, jak w 20 tyg. ciąży dowiedziałam się, że moje dziecko ma wrodzoną wadę serca. Ta wiadomość przygniotła mnie totalnie.
Read More

Agn.: Jest ciężko ale staram sie nie rozpaczać

Witajcie. Jestem Agnieszka i niedawno dzieliłam sie z Wami moim pierwszym świadectwem. 26. 06.2016 ukończyłam moja drugą nowennę pompejańską.

Na owoce obydwu moich nowenn jeszcze czekam ale jestem pełna ufności ze Matka Boża mi pomoże a może już pomogła tylko ja tego nie dostrzegam. Modliłam sie o uratowanie mojego małżeństwa i jest różnie. Jest ciężko ale staram sie nie rozpaczać i idę za radą Jezusa. Jezu ufam Tobie powtarzam sobie. Jak wspomniałam nie otrzymałam jeszcze łask z intencji o które się modliłam ale łaskami został obdarzony mój brat. Zadziwiające jest to że moje intencje nie dotyczyły brata tylko męża i małżeństwa i mnie. Otóż mój brat miał zderzenie z sarną która tego nie przeżyła. Jak twierdzi brat, to wszystko wyglądało bardzo poważnie a wyobraźcie sobie ze auto miało tylko pare zadrapań i małą usterkę. Nie wymagało dużego remontu tylko poprawek. Aż trudno było uwierzyć. Chwalą Panu! Druga łaska jaka na niego spłynęła to Bóg postawił na jego drodze osobę pod której wpływem powziął postanowienie rzucenia palenia papierosów i nie pali już 2 tygodnie. Wiem że to jeszcze krótko ale wierzę że da radę że Maryja go będzie wspierać. Już to jest sukces że zaczął robic coś w tym kierunku. Te łaski przypisuję Matce Bożej. Proszę o choćby najkrótszą modlitwę czy westchnienie w intencji mojego małżeństwa, by zostało uratowane i obdarzone cudem przemiany. Dziękuję Wam którzy czytacie to świadectwo. Niech Was Bóg ma w swojej opiece. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
aaaagn.magdaBeataMagdalena Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne świadectwo .Dziekuje i wzajemnie !!!

Beata
Gość
Beata

Maryjo, Matko ukochana, wyproś łaskę u Boga i daj ratunek temu małżeństwu. Duchu Św. oświeć umysły i otwórz serca na przemianę małżonków.Amen.

Beata
Gość
Beata

Pani Agnieszko, moje małżeństwo zostało uratowane dzięki modlitwie NP do naszej Ukochanej Matuni. Proszę ufać i poddać się woli Bożej.

magda
Gość
magda

Pani Agnieszko prosze wierzyc w cuda a wszystko sie uda..

agn.
Gość
agn.

Dziękuję Pani za słowa otuchy. Niech Bóg blogoslawi Pani i Pani rodzinie. Amen

aaa
Gość
aaa

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!