Kalina: Dzieje się Wola Boża

Witam Was Kochani Bracia i Siostry!!! Na wstępie chciałabym podziękować Wam za Wasze świadectwa i Naszą wirtualną Wspólnotę Kultu Naszej Kochanej Królowej Pompejańskiej. Moja przygoda z Nowenna zaczęła się 8 stycznia i trwa do dziś. Gdy zaczęłam ją odmawiać w mojej pewnej sprawie to moja starsza siostra chwyciła za różaniec...
Przeczytaj całość

Bronisław: Pomoc we właściwym leczeniu

W styczniu 2015 roku po ostrym ataku bólu trafiłem na badanie do szpitala. Stwierdzono, że powodem bólu jest kamień w nerce i przy okazji wykonywanego usg wykryto u mnie tętniaka aorty brzusznej. W lutym lekarz urolog skierował mnie na badanie tomografem. gdzie nie potwierdzono obecność kamienia w nerce lecz guza nerki i powiększenie się średnicy tętniaka o 5 mm.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Uzdrowienie syna z narkomanii

13 czerwca skończyłam odmawiać pierwszą nowennę pompejańską. Modliłam się w intencji uzdrowienia syna Mateusza z nałogu narkomanii i o jego nawrócenie. Przez 5 lat walczyliśmy z tą chorobą. Bezradnie rozkładaliśmy ręce, nie mając nadziei na pomoc jakiegokolwiek psychologa czy terapeuty uzależnień. Gdy tylko pojawił się problem, szukaliśmy pomocy, ale nie wiedzieliśmy, że w grę wchodzą narkotyki;...
Przeczytaj całość

Jarosław: Otrzymana praca

Witam wszystkich i chciałbym się podzielić łaską jaką otrzymała moja żona w sprawie otrzymanej pracy. w styczniu skończył się jej urlop macierzyński, aczkowliek nikt z jej pracy nie okazywał zaciekawienia żeby żona powróciła do pracy. Ostatni dzień odmawiania dziękczynnej cześci NP był pierwszym dniem powrotu żony do pracy. Pozdrawiam wszystkich...
Przeczytaj całość

Piotr: Obiecane Matce Bożej świadectwo otrzymanych łask

Szczęść Boże, Witam. Mam na imię Piotr mam 21 lat moją pierwszą w życiu nowennę postanowiłem odmówić w intencji pomocy Matki Bożej Pompejańskiej w nauce i pomoc w dostaniu się do upragnionej szkoły do której próbowałem dostać się po raz trzeci.Przeczytaj Piotr: Obiecane Matce Bożej świadectwo otrzymanych łask
Przeczytaj całość

Agn.: Jest ciężko ale staram sie nie rozpaczać

Witajcie. Jestem Agnieszka i niedawno dzieliłam sie z Wami moim pierwszym świadectwem. 26. 06.2016 ukończyłam moja drugą nowennę pompejańską.

Na owoce obydwu moich nowenn jeszcze czekam ale jestem pełna ufności ze Matka Boża mi pomoże a może już pomogła tylko ja tego nie dostrzegam. Modliłam sie o uratowanie mojego małżeństwa i jest różnie. Jest ciężko ale staram sie nie rozpaczać i idę za radą Jezusa. Jezu ufam Tobie powtarzam sobie. Jak wspomniałam nie otrzymałam jeszcze łask z intencji o które się modliłam ale łaskami został obdarzony mój brat. Zadziwiające jest to że moje intencje nie dotyczyły brata tylko męża i małżeństwa i mnie. Otóż mój brat miał zderzenie z sarną która tego nie przeżyła. Jak twierdzi brat, to wszystko wyglądało bardzo poważnie a wyobraźcie sobie ze auto miało tylko pare zadrapań i małą usterkę. Nie wymagało dużego remontu tylko poprawek. Aż trudno było uwierzyć. Chwalą Panu! Druga łaska jaka na niego spłynęła to Bóg postawił na jego drodze osobę pod której wpływem powziął postanowienie rzucenia palenia papierosów i nie pali już 2 tygodnie. Wiem że to jeszcze krótko ale wierzę że da radę że Maryja go będzie wspierać. Już to jest sukces że zaczął robic coś w tym kierunku. Te łaski przypisuję Matce Bożej. Proszę o choćby najkrótszą modlitwę czy westchnienie w intencji mojego małżeństwa, by zostało uratowane i obdarzone cudem przemiany. Dziękuję Wam którzy czytacie to świadectwo. Niech Was Bóg ma w swojej opiece. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Agn.: Jest ciężko ale staram sie nie rozpaczać"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne świadectwo .Dziekuje i wzajemnie !!!

Beata
Gość

Maryjo, Matko ukochana, wyproś łaskę u Boga i daj ratunek temu małżeństwu. Duchu Św. oświeć umysły i otwórz serca na przemianę małżonków.Amen.

Beata
Gość

Pani Agnieszko, moje małżeństwo zostało uratowane dzięki modlitwie NP do naszej Ukochanej Matuni. Proszę ufać i poddać się woli Bożej.

magda
Gość

Pani Agnieszko prosze wierzyc w cuda a wszystko sie uda..

agn.
Gość

Dziękuję Pani za słowa otuchy. Niech Bóg blogoslawi Pani i Pani rodzinie. Amen

aaa
Gość

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!