Agn.: Jest ciężko ale staram sie nie rozpaczać

Witajcie. Jestem Agnieszka i niedawno dzieliłam sie z Wami moim pierwszym świadectwem. 26. 06.2016 ukończyłam moja drugą nowennę pompejańską.

Na owoce obydwu moich nowenn jeszcze czekam ale jestem pełna ufności ze Matka Boża mi pomoże a może już pomogła tylko ja tego nie dostrzegam. Modliłam sie o uratowanie mojego małżeństwa i jest różnie. Jest ciężko ale staram sie nie rozpaczać i idę za radą Jezusa. Jezu ufam Tobie powtarzam sobie. Jak wspomniałam nie otrzymałam jeszcze łask z intencji o które się modliłam ale łaskami został obdarzony mój brat. Zadziwiające jest to że moje intencje nie dotyczyły brata tylko męża i małżeństwa i mnie. Otóż mój brat miał zderzenie z sarną która tego nie przeżyła. Jak twierdzi brat, to wszystko wyglądało bardzo poważnie a wyobraźcie sobie ze auto miało tylko pare zadrapań i małą usterkę. Nie wymagało dużego remontu tylko poprawek. Aż trudno było uwierzyć. Chwalą Panu! Druga łaska jaka na niego spłynęła to Bóg postawił na jego drodze osobę pod której wpływem powziął postanowienie rzucenia palenia papierosów i nie pali już 2 tygodnie. Wiem że to jeszcze krótko ale wierzę że da radę że Maryja go będzie wspierać. Już to jest sukces że zaczął robic coś w tym kierunku. Te łaski przypisuję Matce Bożej. Proszę o choćby najkrótszą modlitwę czy westchnienie w intencji mojego małżeństwa, by zostało uratowane i obdarzone cudem przemiany. Dziękuję Wam którzy czytacie to świadectwo. Niech Was Bóg ma w swojej opiece. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen.

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
aaaagn.magdaBeataMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne świadectwo .Dziekuje i wzajemnie !!!

Beata
Gość
Beata

Maryjo, Matko ukochana, wyproś łaskę u Boga i daj ratunek temu małżeństwu. Duchu Św. oświeć umysły i otwórz serca na przemianę małżonków.Amen.

Beata
Gość
Beata

Pani Agnieszko, moje małżeństwo zostało uratowane dzięki modlitwie NP do naszej Ukochanej Matuni. Proszę ufać i poddać się woli Bożej.

magda
Gość
magda

Pani Agnieszko prosze wierzyc w cuda a wszystko sie uda..

agn.
Gość
agn.

Dziękuję Pani za słowa otuchy. Niech Bóg blogoslawi Pani i Pani rodzinie. Amen

aaa
Gość
aaa

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________