Kinga: wiara, której nie miałam

Kochani modle sie o prace dla mojej mamy. Jestem juz w czesci dziekczynnej.Modle sie w domu ,pracy busie samolocie o kazdej porze dnia i nocy.Czasami naprawde mi ciezko ,nie moge wymowic nawet slowa i zdarza sie ze jedna modlitwe powtarzam powtarzam powtarzam...mimo przeciwnosci czuje ze Maryja stara mi sie pomoc...
Read More

Andrzej: Zmiany w życiu zawodowym

Piszę to świadectwo rok po odmówieniu nowenny pompejańskiej, czyli po dość długim odkładaniu tej sprawy, ale piszę, bo mam za co dziękować. W wyniku problemów z jakimi borykała się firma, w której pracowałem, znalazłem się w grupie zwolnionych osób. Przez kilka miesięcy usilnie poszukiwałem nowej pracy. Niestety mimo wielu odbytych rozmów z pracodawcami, mimo często pozytywnego oddźwięku ze strony pracodawców po rozmowach kwalifikacyjnych, żadna z rozmów nie zakończyła się podpisaniem umowy.
Read More

Paulina: Znalezienie pracy

Dzieki Bogu moj maz swietnie sobie poradzil z testem i zostal wybrany na to stanowisko. Bardzo wierzylismy, ze Maryja nam pomoze, choc dopiero co skonczylam pierwsza nowenne blagalna. To niesamowita ulga, bo przez kilka miesiecy zylismy w strachu o przyszlosc: ja nie pracuje, w dodatku czekamy na dziecko, wiec presja byla ogromna.
Read More

Monika: 4 nowenny pompejańskie

Chciałabym się z wami podzielić moimi nowennami. O nowennie powiedziała mi koleżanka w pracy. 1 nowennę odmawiałam o szczęśliwe rozwiązanie problemów z moim chlopakiem - rozstaliśmy się i to było najlepsze z możliwych rozwiązań.
Read More

Asia: prośba o macierzyństwo

W roku 2009 urodziłam synka. Niestety po 3 miesiącach zmarł - miał wadę serca. Bardzo to przeżyłam i chciałam zaraz starać się o dziecko. Niestety musiałam czekać,bo byłam po cesarce. Potem dowiedziałam się o nowennie i zaczęłam się modlić. Zaraz po nowennie mój test był pozytywny. Przez całą ciążę i...
Read More

Adrianna: jestem spokojna ufam że wszystko ma swój czas

Nie wiem już jak wpadła mi w ręce Nowenna Pompejańska, modliłam się o wszystkich członków mojej rodziny, przede wszystkim o nawrócenie o szczęście w małżeństwie o dzieciątko które ma przyjść na świat u mojej córki.

Jak dotychczas nawrócenie w mojej rodzinie nie nastąpiło , ale jestem spokojna ufam że wszystko ma swój czas i muszą zaistnieć okoliczności w których dane osoby dostrzegą że Bóg istnieje. Jeżeli chodzi o mnie samą zmieniła się moja osobowość, jestem bardzo spokojna , nie nęka mnie stres, nie mam wewnętrznego lęku. Zmieniły się relacje z moim mężem, wcześniej byliśmy sobie całkowicie obcy, byliśmy ze sobą bo nie było innej możliwości, teraz mimo to że fizycznie nic się nie zmieniło to lubimy ze sobą przebywać, czasami rozmawiamy i śmiejemy się, jednym słowem w moim życiu zapanował wewnętrzny spokój i tęsknota za modlitwą, różaniec jest moją ulubioną modlitwą. Czuję że jesteśmy pod opieką Matki Przenajświętszej, Królowej Różańca Świętego. Dziękuję za radość w moim sercu za rodzinę i za każdą chwilę , każdy dzień.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!