Anonim: Wymarzona praca

Dzięki Matence Boskiej i modlitwie jaka jest Nowenna Pompejanska dostałam pracę o której marzę od początku studiów. To istny cud!!! To się dzieje naprawde. Uwierzcie i zaufanie, a będzie Wam dane. Kocham Cię Matko Boska. Wiem jedno..., ze w życiu wszystko ma sens! Nawet te złe chwile z perspektywy czasu są potrzebne, zeby pozniej docenić te lepsze
Przeczytaj całość

Sylwia: Wymodlenie nawrócenia

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu tego roku, ponieważ miałam problem ze znalezieniem pracy w zawodzie. Sytuacja wydawała się być beznadziejna, żadnych perspektyw. Nowennę znalazłam w internecie i zaczęłam się modlić, nie było to łatwe ponieważ nigdy nie modliłam się na różańcu. Z czasem nauczyłam się głęboko rozważać tę modlitwę.
Przeczytaj całość

Anonim: Poznanie miłości dzięki nowennie <3

Z wyglądu pasujemy do Siebie albo nawet jesteśmy podobni jak brat i siostra.
Przeczytaj całość

Edyta: Moje pierwsze świadectwo

Właśnie skończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Obiecałam sobie,że podzielę się z wami moim świadectwem. Ponad rok temu otrzymałam od koleżanki NP. Czułam, ze kiedyś przyjdzie taki moment, kiedy ją odmowie i jak wiecie nadszedł. Nagle rozstałam się z ukochanym , z dnia na dzień po prostu, nagle wszystko mu się odmieniło... byłam kompletnie załamana.
Przeczytaj całość

Łucja: Wysłuchane prośby

Wiosną b.r. dostałam od znajomej katachetki w prezencie Miłujcie się. Lubiłam czytać, rozważać. To wydanie było wyjątkowe, ponieważ natrafiłam na modlitwę różańcową pompejańską. W życiu nic nie bywa przez przypadek, to Bóg tak chciał, podesłał mi to czasopismo.Przeczytaj Łucja: Wysłuchane prośby
Przeczytaj całość

Adrianna: jestem spokojna ufam że wszystko ma swój czas

Nie wiem już jak wpadła mi w ręce Nowenna Pompejańska, modliłam się o wszystkich członków mojej rodziny, przede wszystkim o nawrócenie o szczęście w małżeństwie o dzieciątko które ma przyjść na świat u mojej córki.

Jak dotychczas nawrócenie w mojej rodzinie nie nastąpiło , ale jestem spokojna ufam że wszystko ma swój czas i muszą zaistnieć okoliczności w których dane osoby dostrzegą że Bóg istnieje. Jeżeli chodzi o mnie samą zmieniła się moja osobowość, jestem bardzo spokojna , nie nęka mnie stres, nie mam wewnętrznego lęku. Zmieniły się relacje z moim mężem, wcześniej byliśmy sobie całkowicie obcy, byliśmy ze sobą bo nie było innej możliwości, teraz mimo to że fizycznie nic się nie zmieniło to lubimy ze sobą przebywać, czasami rozmawiamy i śmiejemy się, jednym słowem w moim życiu zapanował wewnętrzny spokój i tęsknota za modlitwą, różaniec jest moją ulubioną modlitwą. Czuję że jesteśmy pod opieką Matki Przenajświętszej, Królowej Różańca Świętego. Dziękuję za radość w moim sercu za rodzinę i za każdą chwilę , każdy dzień.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!