Ola: Upragniony dar rodzicielstwa

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się będąc przypadkiem w Pompejach podczas wizyty we Włoszech. Po powrocie do domu zaczęłam czytać o tej modlitwie ale uznałam ją za zbyt wymagającą i zapomniałam na dłuższy czas. Powróciłam do niej gdy po trzech poronionych ciążach nie mogłam już nawet zajść w kolejną a wielu...
Przeczytaj całość

Karolina: Trzeba czekac…

Chciałam złożyć swoje świadectwa z odmówionych trzech nowenn. Dopiero teraz ponieważ długo z tym zwlekałam. O nowennie dowiedziałam się od kuzynki,potem poczytałam o niej w internecie,poczytałam o swiadectwach i to mnie przekonało. Jednak im dłużej ja odmawiam, tym zaczynam rozumieć jej sens. Po dzisiejszej spowiedzi dodatkowo wiem ze nie wystarczy się modlić trzeba jeszcze dobrze czynić, umieć wybaczyć.
Przeczytaj całość

Monika: mieliśmy z mężem duże problemy z pracą

jest mi lżej, łatwiej, oboje z mężem znaleźliśmy pracę, powoli pokonujemy długi stajemy na nogi, obecnie przygotowuję się do odmawiania kolejny raz tej cudownej Modlitwy, tym razem za córkę i wiem że Mateńka mnie wysłucha.
Przeczytaj całość

g.: Nowenna mnie zmieniła

Moja historia rozpoczyna się w momencie, gdy dowiedziałam się o nowotworowej chorobie mojej sąsiadki. Od kilki lat moje życie duchowe jest dość bogate, karmię się Słowem Bożym i Chlebem Życia , ale różaniec nie należał do moich ulubionych modlitw. Częściej sięgałam po modlitewniki, różnego rodzaju dziękczynienia, nowenny i tak dalej, ale zawsze uważałam, że różaniec to takie „klepanie zdrowasiek”.
Przeczytaj całość

Magdalena: Dzięki Matce Boskiej zdałam Maturę!

Szczęść Boże! O nowennie dowiedziałam się zimą tego roku z internetu, weszłam na Tą stronę przypadkiem. Tu zaczyna się moje świadectwo.
Przeczytaj całość

Urszula: jestem takim marnym grzeszącym człowiekiem a otrzymałam tak wiele

Sama nie wiem od czego mam zacząć…….Chyba od tego że po 4 oblanym egzaminie na prawo jazdy zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską.Modliłam się do Matki Bożej by mnie wspierała w nauce i była przy mnie przy kolejnym egzaminie…tak dotrwałam do kolejnego egzaminu.

Mimo iż oblałam to wiedziałam że matka Boża przy mnie jest .Wysiadłam z samochodu z wynikiem negatywnym ale z spokojem w sercu.Tydzień temu znowu przystępowałam do egzaminu.Gdy się zapisywałam zawiesił się komputer a w dniu egzaminu z ledwością zdążyłam do WORDU.Czym bardziej się spieszyłam tym bardziej coś stawało mi na drodze .Poczułam wtedy, że to nie ten dzień, że i tak obleje.I znowu zamiast być smutna to wypełniał mnie niebywały spokój.Wiedziałam że mam się uczyć na swoich błędach.Dziś był 16 dzień nowenny i kolejny egzamin.Nie wiem skąd ale wiedziałam od rana że zdam.Wiem że dzięki pomocy Matki Bożej otrzymałam wynik pozytywny.Teraz mam takie mieszanie uczucia w sercu że jestem takim marnym grzeszącym człowiekiem a otrzymałam tak wiele ……Dziękuję Ci Matko Boża że otoczyłaś mnie swoja opieką!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!