Twoja czcicielka: Modlitwa za innych sprawia mi ogromną radość.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Pragnę podzielić się świadectwem niesamowitych może nie cudów,ale łask jakich otrzymałam odmawiając nowennę. Dopiero się przekonałam o tym jak bardzo jest skuteczna,gdy pewna znajoma zaczęła modlić się w moich intencjach. Nawet, gdy ona się modliła za mnie nie obywało się bez przykrości. Z jednej strony działy się dobre rzeczy,a z drugiej to różne kłótnie,sprzeczki nawet miałam ochotę napisać jej żeby przerwała odmawianie bo zbyt bardzo mi dokuczają.
Dostawało mi się po głowie za to czego nie zrobiłam,że coś zniszczyłam . Nawet jak mocno się napracowałam,aby było dobrze to też mi się za to dostało.Ciężko było wytrzymać,ale nawet w ciągu dnia potrafiłam wyjść do kościoła i tak mi jakoś potem było inaczej spędzić dzień.
Pod koniec już znajdywałam czas dla swoich znajomych i na swoje dawno niezrealizowane sprawy. Dziękuję,że jakoś mogłam się w końcu do tego przyłożyć.
Teraz sama rozpoczęłam NP w intencji egzaminów za studia siostry. Jak modlę się za nią to już na początku i dla mnie dzieją się wzruszające rzeczy,ale przykrości też jest sporo. Mam nadzieję,że uda mi się dokończyć nowennę, a siostra już od początku zalicza na dobre oceny.
Choć pierwszy oblała to właśnie wtedy postanowiłam modlić się za nią NP.Potem to już miała większe szczęście niż wiele jej rówieśników, dlatego to mnie jeszcze bardziej motywuje.
Jako zachęta dla innych do odmawiania modlitwy to ja odmówiłam trzy za siebie i w sumie nic nadzwyczajnego się nie działo. Dopiero jak zaczęłam odmawiać za siostrę to widzę wiele dobrego nawet i wokół siebie,dlatego teraz postanowiłam,że będę modlić się za innych.Modlitwa za innych sprawia mi ogromną radość.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MałgorzataBożena Szpurahannah Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
hannah
Gość
hannah

Pomódl się i za mnie abym wytrwała w tym wszystkim co teraz przeżywam

Bożena Szpura
Gość
Bożena Szpura

Ja odmawiam krótką modlitwę do Michała Archanniowła i nie mam już zakłuceń od złego.Pozdrawiam.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Ja modle się za innych szczegolnie za konających,dzieci nie narodzone i za dusze w czysccu.NP odmawiałam za młodszą corke,o meza,i trzecią Nowenne za moje corki i za mnie o wzajemną miłosc i szacunek abysmy siebie nawzajem nie raniły.Na daną chwile czasem mysle,ze nie ma duzo zmiany.Duzo sie modle i dałam w kilku miejscach na Msze Sw.za moją siostre i siostrzenice ktora zmieniła wiare na swiadka Jehowy i tez nie widze zadnych oznak.Jesli masz ochote odmawiac NP za moją siostre Marzene i jej corke Weronike o nawrocenie.To prosze.Bog zapłać

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________