Benia: Dziękuje Matce Bożej ze mnie wysłuchała…:)

Prosba została wysłuchana ,po roku od rozpoczcia Nowenny guz zaczał powolutko zmniejszac swoja objetosc..Ja ciągle odmawiałam Nowenne proszac aby wszystko było wporzadku.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Dzięki Maryi zerwałam z ciężkim grzechem i nie chcę do niego wrócić

Szczęść Boże, Jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej w intencji mojego przyjaciela. Zaczęłam ją odmawiać, gdy zauważyłam, że jedynie modlitwą mogę mu pomóc. Tak też się stało.
Przeczytaj całość

Monika: Poczęcie dziecka

Witam, mam na imię Monika, chciałam podzielić się swoim świadectwem i otrzymanymi łaskami po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Kilka lat staraliśmy się z mężem o dziecko - bezskutecznie. Mnóstwo badań, lekarzy, wyjazdów - brak przyczyny niepłodności. Proponowano nam inseminacje albo in vitro - wiedzieliśmy że nigdy się na to nie zgodzimy. Po kilku latach modlitwy o dar potomstwa zaczęłam modlić się o dobrego lekarza, który znajdzie przyczynę naszego niepowodzenia. I znalazł się lekarz, który w niedługim czasie postawił diagnozę i skierowanie na leczenie.
Przeczytaj całość

Jacek: Ktoś się za mnie pomodlił i….

Otrzymałem kilka odpowiedzi, że ktoś się za mnie pomodlił. Już po pierwszych informacjach zadzwonił telefon i okazało się że wczoraj mogłem pracować.
Przeczytaj całość

Aldona: świadectwo że Nowenna Cię wzmocni i będziesz się czuć kimś wyjątkowym i chronionym.

Jest to moje pierwsze świadectwo. Odmówiłam dwie NP w roku 2016 i obydwie w intencji moich dzieci , które są w wieku 21 i 23 lata. Prosiłam aby Matka Boska prowadziła ich dobrą drogą życia, a na tej drodze stawiała dobrych , pobożnych ludzi. Najważniejsze to żeby prostowała ich drogi życiowe, czym okazało sie że syn zdał semestr letni bez poprawek - pierwszy raz od trzech lat. Teraz broni tytułu inżyniera i o to też prosiłam. Po drodze dostałam wiele łask spokoju, wyciszenia wewnętrznego że nawet lekarstwa na ciśnienie odłożyłam. Teraz znowu wróciłam, do medykamentów bo stres przed świąteczny a raczej ogrom pracy dał się we znaki
Przeczytaj całość

Twoja czcicielka: Modlitwa za innych sprawia mi ogromną radość.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Pragnę podzielić się świadectwem niesamowitych może nie cudów,ale łask jakich otrzymałam odmawiając nowennę. Dopiero się przekonałam o tym jak bardzo jest skuteczna,gdy pewna znajoma zaczęła modlić się w moich intencjach. Nawet, gdy ona się modliła za mnie nie obywało się bez przykrości. Z jednej strony działy się dobre rzeczy,a z drugiej to różne kłótnie,sprzeczki nawet miałam ochotę napisać jej żeby przerwała odmawianie bo zbyt bardzo mi dokuczają.
Dostawało mi się po głowie za to czego nie zrobiłam,że coś zniszczyłam . Nawet jak mocno się napracowałam,aby było dobrze to też mi się za to dostało.Ciężko było wytrzymać,ale nawet w ciągu dnia potrafiłam wyjść do kościoła i tak mi jakoś potem było inaczej spędzić dzień.
Pod koniec już znajdywałam czas dla swoich znajomych i na swoje dawno niezrealizowane sprawy. Dziękuję,że jakoś mogłam się w końcu do tego przyłożyć.
Teraz sama rozpoczęłam NP w intencji egzaminów za studia siostry. Jak modlę się za nią to już na początku i dla mnie dzieją się wzruszające rzeczy,ale przykrości też jest sporo. Mam nadzieję,że uda mi się dokończyć nowennę, a siostra już od początku zalicza na dobre oceny.
Choć pierwszy oblała to właśnie wtedy postanowiłam modlić się za nią NP.Potem to już miała większe szczęście niż wiele jej rówieśników, dlatego to mnie jeszcze bardziej motywuje.
Jako zachęta dla innych do odmawiania modlitwy to ja odmówiłam trzy za siebie i w sumie nic nadzwyczajnego się nie działo. Dopiero jak zaczęłam odmawiać za siostrę to widzę wiele dobrego nawet i wokół siebie,dlatego teraz postanowiłam,że będę modlić się za innych.Modlitwa za innych sprawia mi ogromną radość.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Twoja czcicielka: Modlitwa za innych sprawia mi ogromną radość."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
hannah
Gość
hannah

Pomódl się i za mnie abym wytrwała w tym wszystkim co teraz przeżywam

Bożena Szpura
Gość

Ja odmawiam krótką modlitwę do Michała Archanniowła i nie mam już zakłuceń od złego.Pozdrawiam.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Ja modle się za innych szczegolnie za konających,dzieci nie narodzone i za dusze w czysccu.NP odmawiałam za młodszą corke,o meza,i trzecią Nowenne za moje corki i za mnie o wzajemną miłosc i szacunek abysmy siebie nawzajem nie raniły.Na daną chwile czasem mysle,ze nie ma duzo zmiany.Duzo sie modle i dałam w kilku miejscach na Msze Sw.za moją siostre i siostrzenice ktora zmieniła wiare na swiadka Jehowy i tez nie widze zadnych oznak.Jesli masz ochote odmawiac NP za moją siostre Marzene i jej corke Weronike o nawrocenie.To prosze.Bog zapłać

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!