Eliza: Dziękuję Maryjo za cud

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica o nowennie pompejanskiej dowiedziałam się od swojej teściowej z początku nie interesowało mnie to za bardzo , ale po pewnym czasie zaczęłam odmawiać pierwsza nowennę i tak mnie wciągnęła ta modlitwa że odmówiłam kilka nowen i każda została wysłuchana nie było łatwo , ponieważ zły mi przeszkadzał i do dzisiaj to robi , ale chciałam podzielić się jednym z świadectw
Przeczytaj całość

Ela: Modliłam się o pogodzenie z synem

Modlcie się z wiarą bo warto Matka Najświętsza nikogo nie pozostawia bez pomocy . Chciałam dodać że wszystkie moje sprawy same się rozwiązują dzięki łasce Bożej .
Przeczytaj całość

Lili: Ufajcie i wierzcie!!!!

Kochani to juz moje drugie swiadectwo na tej stronie. Pierwsze dodalam po 2 nowennie a dzis koncze wlasnie 5 . Zawsze czytalam tutaj o zlym ktory czesto przeszkadza wam w modlitwie i cieszylam sie, ze ja tak nie mam. Otoz dopadlo i mie w tej piatej nowennie wlasnie. Pozostalym 4...
Przeczytaj całość

Michał: Ja grzesznik

Witam wszystkich. Moje świadectwo może nie bedzie piekne i bardzo wylewne. Zjezykiem polskim zawsze mialem jakies problemy tak wiec z gory przepraszam ;-) Jestem w trakcie odmawiania 5 nowenny. byly one odmawiane w bardzo trudnych sprawach dla mnie.Otrzymalem proszona pomoc od Maryji...Przeczytaj Michał: Ja grzesznik
Przeczytaj całość

Arkadiusz: Nasze długo oczekiwane dziecko

Po usunięciu zmiany, było to kilka tygodni po skończeniu nowenny Pompejańskiej, żoną zaszła w trzecią i jak się później okazało udaną i szczęśliwie zakończoną ciąże.
Przeczytaj całość

„Tajemnica nowenny pompejańskiej” – nasz film na DVD właśnie się ukazał!

Moi drodzy, wiele razy pisaliśmy tu o naszym projekcie filmowym.  Z wielką radością informujemy, że ukazał się już nasz pompejański film, na DVD, z książką!

To nasze małe dzieło poświęcone Królowej Różańca Świętego i nowennie pompejańskiej. Film, a właściwie…  trzy filmy, nie powstałyby bez wsparcia Darczyńców, którzy zamówili je w formie przedpłaty. Serdecznie Wam dziękujemy! Każdy z nich otrzymał już egzemplarz filmu!

O czym jest film pompejański?

Staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie, gdzie tkwi fenomen nowenny pompejańskiej? Skąd się ona wzięła? Kto był jej pierwszym apostołem? Dlaczego Polska stała się miejscem tysięcy łask i cudów nowenny pompejańskiej? Dlaczego różaniec jest tak inspirujący?

Tak powstał tryptyk filmowy pod wspólnym tytułem „Tajemnica nowenny pompejańskiej”:

  • „Pompeje. Miasto Maryi” – w nim przenosimy się do Włoch, do Pompejów, by poznać to szczególne miejsce kultu Królowej Różańca Świętego. Rozmawiamy o pobożności różańcowej Włochów, oglądamy sanktuarium  Królowej Różańca, uczestniczymy w tamtejszych uroczystościach.
  • „Bartolo Longo. Człowiek miłosierdzia” – w drugim poznajemy bł. Bartola Longo, założyciela Sanktuarium Dziewicy Pompejańskiej, którego dzieła miłosierdzia przetrwały dziesiątki lat lat i wciąż się rozwijają!
  • „Fenomen nowenny pompejańskiej” – wracamy do Polski, by pokazać świadectwa łask otrzymanych przez odmawianie różańca i nowenny pompejańskiej. Poznajemy osoby zaangażowane w krzewienie różańca i nowenny pompejańskiej w Skoczowie, Sulejowie, Poznaniu, Warszawie i innych!

Filmy te znajdziesz jako dodatek do książki w twardej oprawie, a w niej:

  • historia sanktuarium w Pompejach,
  • pierwsze znaki i objawienia Królowej Różańca Świętego w Pompejach,
  • nowenna pompejańska w obecnej i dawnej formie.

Zobacz w naszym sklepiku!

Nie ma róży bez kolców…

"Tajemnica nowenny pompejańskiej" (książka + filmy na DVD)

Cena promocyjna 25,00 zł Regular Price 35,00 zł

W czasie realizacji filmu napotkaliśmy wiele trudności i przeciwności. Jednak wiedzeni przekonaniem, że Królowa Różańca Świętego pragnie tego dzieła, włożyliśmy całe serce w jego realizację. Wierzymy, że film da wszystkim oglądającym pewność, że Dziewica Pompejańska czeka z łaskami dla każdego, kto tylko Jej zaufa!

Wysyłka do Darczyńców!

Każdy darczyńca, który wsparł ten film do 1 czerwca br.,  otrzymał film bezpośrednio na swój adres domowy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

Jeśli nie jesteś darczyńcą a chcesz mieć film u siebie, to nic straconego: znajdziesz go w naszej księgarni.

Przenieś się do Pompejów z naszym filmem!

Poznaj ludzi różańca i nowenny pompejańskiej! Przenieś się do świątyni różańcowej w Pompejach. Poznaj Sanktuarium Królowej Różańca Świętego i jego założyciela! Jeśli modlisz się różańcem i nowenną pompejańską, to wierzę, że film ten Cię ucieszy i wzmocni duchowo, dając wiele inspiracji i materiału do przemyśleń.

Niech ten film zachęci nas do zawierzenia Królowej Różańca Świętego!

Zobacz w naszym sklepiku!

Dziękujemy naszym Patronom!

Tajemnica nowenny pompejanskiej – Film patronaty

Marek Woś, Redakcja KRŚ

Już powstał nasz film o nowennie pompejańskiej!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "„Tajemnica nowenny pompejańskiej” – nasz film na DVD właśnie się ukazał!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
apostoł różańca
Gość
apostoł różańca

Super, wreszcie!

Kinga
Gość

Witam,

nie otrzymałam jeszcze filmu. Z kim powinnam się skontaktować w tej sprawie???

Maria Kotlarska
Gość
Maria Kotlarska

Jestem szczęśliwa, otrzymałam przesyłkę – pięknie, pięknie wydaną książeczkę
,,Tajemnica Nowenny Pompejańskiej” z płytą. Serdecznie dziękuję, Bóg
zapłać !

Jolanta Wiśniewska
Gość
Jolanta Wiśniewska

Ja odmawiam róźaniec juź 20 lat. A teraz odmawiam Nowenne Pompejanską i czuję źe Matka Boska jest przy mnie.Cześć i chwała Matce Boskiej.

trackback

[…] „Tajemnica nowenny pompejańskiej” – nasz film na DVD właśnie się ukazał! […]

Aleksander
Gość
Aleksander

Różaniec to coś pięknego !! Odmówiłem dwie Nowenny Pompejańskie i już tęsknię za następną . Jak można zamówić film ?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!