Beata: Moje swiadectwo

Chciałabym się podzielić moim świadectwem.O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od Mamy w lutym tego roku.Tego samego dnia zaczęłam ją odmawiać, wierząc że Maryja mi pomoże. Przez całą część błagalną napotykałam różne problemy, były też zwątpienia i rozpacz. Ale wytrwałam do końca. Przeczytaj Beata: Moje swiadectwo
Read More

Katarzyna: Matka Najświętsza przyszła z pomocą

Matko!Ty nas chronisz przed rozpaczą!Z całego serca jestem wdzięczna Matce Bożej za to,że była ze mną i moimi bliskimi w trudnym dla nas czasie.W październiku 2013 roku zachorowała na straszliwy nowotwór (wątroba,trzustka) moja mama,nie było szans na wyleczenie jedynie opieka paliatywna wchodziła w grę.Mimo tak przerażających rokowań postanowiłam błagać Matkę...
Read More

Justyna: Trzy nowenny pompejańskie – świadectwo

Witam, kilka dni temu zaczęłam odmawiać 4 nowennę pompejańską. W tym czasie przypomniałam sobie, że miałam złożyć świadectwo o działaniu Matki Bożej w moim życiu, już przy wcześniejszych nowennach. Moje wcześniejsze modlitwy zostały wysłuchane, nie do końca tak jak o to prosiłam, ale wiem, że Matka Boża te modlitwy usłyszała, przyjęła i podarowała mi co mogła. Od czasu pierwszej nowenny, którą zaczęłam odmawiać w ubiegłe wakacje, moje życie się dużo zmieniło.
Read More

Joanna: Nie zawsze modliłam się wzorowo

Nowennę odmawiałam już kilka razy w różnych intencjach. Nadal czekam na spełnienie ważnej dla mnie intencji. Nie zawsze modliłam się wzorowo. Każda spełniona intencja daje nadzieję na następną i daje siłę.
Read More

Edyta: Maryjo Ty czuwasz…

Odmówiłam cztery Nowenny Pompejańskie.W pierwszej modliłam się o zdrowie dla męża i zostałam wysłuchana.Drugą i trzecią Nowennę Pompejańską odmówiłam w swojej intencji.Prosiłam o zdrowie,szczęście, radość i dobre wyniki badań.Druga Nowenna Pompejańska została wysłuchana częściowo,natomiast trzecia całkowicie.Czwartą Nowennę Pompejańską poświęciłam duszom czyśćowym.Przeczytaj Edyta: Maryjo Ty czuwasz…
Read More

„Tajemnica nowenny pompejańskiej” – nasz film na DVD właśnie się ukazał!

Moi drodzy, wiele razy pisaliśmy tu o naszym projekcie filmowym.  Z wielką radością informujemy, że ukazał się już nasz pompejański film, na DVD, z książką!

To nasze małe dzieło poświęcone Królowej Różańca Świętego i nowennie pompejańskiej. Film, a właściwie…  trzy filmy, nie powstałyby bez wsparcia Darczyńców, którzy zamówili je w formie przedpłaty. Serdecznie Wam dziękujemy! Każdy z nich otrzymał już egzemplarz filmu!

O czym jest film pompejański?

Staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie, gdzie tkwi fenomen nowenny pompejańskiej? Skąd się ona wzięła? Kto był jej pierwszym apostołem? Dlaczego Polska stała się miejscem tysięcy łask i cudów nowenny pompejańskiej? Dlaczego różaniec jest tak inspirujący?

Tak powstał tryptyk filmowy pod wspólnym tytułem „Tajemnica nowenny pompejańskiej”:

  • „Pompeje. Miasto Maryi” – w nim przenosimy się do Włoch, do Pompejów, by poznać to szczególne miejsce kultu Królowej Różańca Świętego. Rozmawiamy o pobożności różańcowej Włochów, oglądamy sanktuarium  Królowej Różańca, uczestniczymy w tamtejszych uroczystościach.
  • „Bartolo Longo. Człowiek miłosierdzia” – w drugim poznajemy bł. Bartola Longo, założyciela Sanktuarium Dziewicy Pompejańskiej, którego dzieła miłosierdzia przetrwały dziesiątki lat lat i wciąż się rozwijają!
  • „Fenomen nowenny pompejańskiej” – wracamy do Polski, by pokazać świadectwa łask otrzymanych przez odmawianie różańca i nowenny pompejańskiej. Poznajemy osoby zaangażowane w krzewienie różańca i nowenny pompejańskiej w Skoczowie, Sulejowie, Poznaniu, Warszawie i innych!

Filmy te znajdziesz jako dodatek do książki w twardej oprawie, a w niej:

  • historia sanktuarium w Pompejach,
  • pierwsze znaki i objawienia Królowej Różańca Świętego w Pompejach,
  • nowenna pompejańska w obecnej i dawnej formie.

Zobacz w naszym sklepiku!

Nie ma róży bez kolców…

"Tajemnica nowenny pompejańskiej" (książka + filmy na DVD)

Special Price 25,00 zł Regular Price 35,00 zł

W czasie realizacji filmu napotkaliśmy wiele trudności i przeciwności. Jednak wiedzeni przekonaniem, że Królowa Różańca Świętego pragnie tego dzieła, włożyliśmy całe serce w jego realizację. Wierzymy, że film da wszystkim oglądającym pewność, że Dziewica Pompejańska czeka z łaskami dla każdego, kto tylko Jej zaufa!

Wysyłka do Darczyńców!

Każdy darczyńca, który wsparł ten film do 1 czerwca br.,  otrzymał film bezpośrednio na swój adres domowy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

Jeśli nie jesteś darczyńcą a chcesz mieć film u siebie, to nic straconego: znajdziesz go w naszej księgarni.

Przenieś się do Pompejów z naszym filmem!

Poznaj ludzi różańca i nowenny pompejańskiej! Przenieś się do świątyni różańcowej w Pompejach. Poznaj Sanktuarium Królowej Różańca Świętego i jego założyciela! Jeśli modlisz się różańcem i nowenną pompejańską, to wierzę, że film ten Cię ucieszy i wzmocni duchowo, dając wiele inspiracji i materiału do przemyśleń.

Niech ten film zachęci nas do zawierzenia Królowej Różańca Świętego!

Zobacz w naszym sklepiku!

Dziękujemy naszym Patronom!

Tajemnica nowenny pompejanskiej – Film patronaty

Marek Woś, Redakcja KRŚ

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "„Tajemnica nowenny pompejańskiej” – nasz film na DVD właśnie się ukazał!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
apostoł różańca
Gość
apostoł różańca

Super, wreszcie!

Kinga
Gość

Witam,

nie otrzymałam jeszcze filmu. Z kim powinnam się skontaktować w tej sprawie???

Maria Kotlarska
Gość
Maria Kotlarska

Jestem szczęśliwa, otrzymałam przesyłkę – pięknie, pięknie wydaną książeczkę
,,Tajemnica Nowenny Pompejańskiej” z płytą. Serdecznie dziękuję, Bóg
zapłać !

Jolanta Wiśniewska
Gość
Jolanta Wiśniewska

Ja odmawiam róźaniec juź 20 lat. A teraz odmawiam Nowenne Pompejanską i czuję źe Matka Boska jest przy mnie.Cześć i chwała Matce Boskiej.

trackback

[…] „Tajemnica nowenny pompejańskiej” – nasz film na DVD właśnie się ukazał! […]

Aleksander
Gość
Aleksander

Różaniec to coś pięknego !! Odmówiłem dwie Nowenny Pompejańskie i już tęsknię za następną . Jak można zamówić film ?

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?