„Tajemnica nowenny pompejańskiej” – nasz film na DVD właśnie się ukazał!

Moi drodzy, wiele razy pisaliśmy tu o naszym projekcie filmowym.  Z wielką radością informujemy, że ukazał się już nasz pompejański film, na DVD, z książką!

To nasze małe dzieło poświęcone Królowej Różańca Świętego i nowennie pompejańskiej. Film, a właściwie…  trzy filmy, nie powstałyby bez wsparcia Darczyńców, którzy zamówili je w formie przedpłaty. Serdecznie Wam dziękujemy! Każdy z nich otrzymał już egzemplarz filmu!

O czym jest film pompejański?

Staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie, gdzie tkwi fenomen nowenny pompejańskiej? Skąd się ona wzięła? Kto był jej pierwszym apostołem? Dlaczego Polska stała się miejscem tysięcy łask i cudów nowenny pompejańskiej? Dlaczego różaniec jest tak inspirujący?

Tak powstał tryptyk filmowy pod wspólnym tytułem „Tajemnica nowenny pompejańskiej”:

 • „Pompeje. Miasto Maryi” – w nim przenosimy się do Włoch, do Pompejów, by poznać to szczególne miejsce kultu Królowej Różańca Świętego. Rozmawiamy o pobożności różańcowej Włochów, oglądamy sanktuarium  Królowej Różańca, uczestniczymy w tamtejszych uroczystościach.
 • „Bartolo Longo. Człowiek miłosierdzia” – w drugim poznajemy bł. Bartola Longo, założyciela Sanktuarium Dziewicy Pompejańskiej, którego dzieła miłosierdzia przetrwały dziesiątki lat lat i wciąż się rozwijają!
 • „Fenomen nowenny pompejańskiej” – wracamy do Polski, by pokazać świadectwa łask otrzymanych przez odmawianie różańca i nowenny pompejańskiej. Poznajemy osoby zaangażowane w krzewienie różańca i nowenny pompejańskiej w Skoczowie, Sulejowie, Poznaniu, Warszawie i innych!

Filmy te znajdziesz jako dodatek do książki w twardej oprawie, a w niej:

 • historia sanktuarium w Pompejach,
 • pierwsze znaki i objawienia Królowej Różańca Świętego w Pompejach,
 • nowenna pompejańska w obecnej i dawnej formie.

Zobacz w naszym sklepiku!

Nie ma róży bez kolców…

W czasie realizacji filmu napotkaliśmy wiele trudności i przeciwności. Jednak wiedzeni przekonaniem, że Królowa Różańca Świętego pragnie tego dzieła, włożyliśmy całe serce w jego realizację. Wierzymy, że film da wszystkim oglądającym pewność, że Dziewica Pompejańska czeka z łaskami dla każdego, kto tylko Jej zaufa!

Wysyłka do Darczyńców!

Każdy darczyńca, który wsparł ten film do 1 czerwca br.,  otrzymał film bezpośrednio na swój adres domowy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

Jeśli nie jesteś darczyńcą a chcesz mieć film u siebie, to nic straconego: znajdziesz go w naszej księgarni.

Przenieś się do Pompejów z naszym filmem!

Poznaj ludzi różańca i nowenny pompejańskiej! Przenieś się do świątyni różańcowej w Pompejach. Poznaj Sanktuarium Królowej Różańca Świętego i jego założyciela! Jeśli modlisz się różańcem i nowenną pompejańską, to wierzę, że film ten Cię ucieszy i wzmocni duchowo, dając wiele inspiracji i materiału do przemyśleń.

Niech ten film zachęci nas do zawierzenia Królowej Różańca Świętego!

Zobacz w naszym sklepiku!

Dziękujemy naszym Patronom!

Tajemnica nowenny pompejanskiej – Film patronaty

Marek Woś, Redakcja KRŚ

Już powstał nasz film o nowennie pompejańskiej!

9 myśli na temat „„Tajemnica nowenny pompejańskiej” – nasz film na DVD właśnie się ukazał!

 1. Jestem szczęśliwa, otrzymałam przesyłkę – pięknie, pięknie wydaną książeczkę
  ,,Tajemnica Nowenny Pompejańskiej” z płytą. Serdecznie dziękuję, Bóg
  zapłać !

 2. Ja odmawiam róźaniec juź 20 lat. A teraz odmawiam Nowenne Pompejanską i czuję źe Matka Boska jest przy mnie.Cześć i chwała Matce Boskiej.

 3. Różaniec to coś pięknego !! Odmówiłem dwie Nowenny Pompejańskie i już tęsknię za następną . Jak można zamówić film ?

A Ty co o tym myślisz? Napisz!