Piotr: Modliłem się o miłość

Czytałem wiele opinii , że nie da się wymodlić miłości. Moja historia wyglądała trochę inaczej. Byłem z kobietą o którą poprosiłem Matkę Boską, której bardzo ufałem. Zanim zostaliśmy parą , spotykaliśmy się jako znajomi. Kilkanaście tygodni modliłem się w jednym celu , aby wtedy moja koleżanka poczuła do mnie to co ja do niej. Po kilku tygodniach gdzie myślałem , że stał się cud, usłyszałem że to tylko przyjaźń.
Przeczytaj całość

Kamelia: muszę prosić o pomoc Matkę Bożą !

Matka Przenajświętsza wysłucha moich próśb
Przeczytaj całość

Magdalena: Wielkie Cuda!

Chciałabym złożyć moje świadectwo. Nowennę odmawiam już 5 raz. I choć tylko jedna prośba została wysłuchana, otrzymałam mnóstwo łask o które nie prosiłam i na każdym kroku czuję opiekę Matki Bożej
Przeczytaj całość

Anna: Dziękuję i jeszcze czekam!

Modląc się Nowenną Pompejańską do Królowej Różańca Świętego wypowiadamy słowa, że będziemy rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego i głosić o łaskach, które otrzymaliśmy. Moja intencja w całości jeszcze nie została spełniona, ale otrzymałam inne łaski, których się nie spodziewałam. Zawsze miałam problem z przebaczaniem. Przeczytaj Anna: Dziękuję i jeszcze czekam!
Przeczytaj całość

Ufna;-): obrona pracy dyplomowej

Szczęść Boże! Chciałabym złożyć świadectwo nowenny odmawianej za siostrę. Modliłam się o szczęśliwą obronę pracy magisterskiej, udało się siostra jest już magistrem!
Przeczytaj całość

Sasanka: Praca

Szczęść Boże wszystkim. Chciałabym się z Wami podzielić świadectwem otrzymanej łaski od Matki Bożej w postaci otrzymanej pracy.

Nowenne odmawiałam po raz drugi. Pierwszą nowenne odmówiłam w intencji dostania się na wymarzony kierunek studiów. Matka Boża mi pomogła i podarowała o wiele więcej. Albowiem studiowałam dwa kierunki jednocześnie na uczelni i w mieście w którym zawsze chciałam studiować, poznałam wiele osób z całego świata i zawiązałam przyjaźnie ze wspaniałymi osobami, o czym marzyłam skrycie, a nie wierząc że jest to możliwe do spełnienia. Dlatego uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych dla Naszego Boga.
Drugą intencją była prośba o znalezienie pracy. Chciałabym zaświadczyć, że zawsze trzeba mieć ufność w plan Boży i w to, że Bóg potrafi wszystko zamienić w dobro. Starałam się o staż w wielu miejscach, które mnie nie interesowały, ale chciałam zdobyć doświadczenie i zarabiać. Niestety nigdzie go nie uzyskałam- byłam załamana. Tym bardziej, że o odmowie dowiedziałam się w jednym i tym samym dniu. I wtedy postanowiłam zwrócić się o pomoc do Matki Bożej, która zadziałała błyskawicznie. Nowenne rozpoczęłam kolejnego dnia, a informacje o konkursie na interesujące mnie stanowisko, blisko mojego miejsca zamieszkania uzyskałam trzy dni później. W ostatni dzień nowenny odbył się drugi etap konkursu, który wygrałam. A od tygodnia pracuje w miejscu którym zawsze chciałam pracować. Dlatego jeśli ktoś zamyka Ci drzwi, miej ufność bo gdzieś Bóg otwiera Ci okno- które jest lepsze dla Ciebie.
Od 28 dni odmawiam kolejną nowenne i już mogę napisać to, o czym pisze w swoich świadectwach wiele osób- od pierwszego dnia i chwili sięgnięcia po różaniec, Matka Boża obdarzyła mnie spokojem i poddaniem się woli Boga w mojej prośbie. Jeśli czytasz moje świadectwo, mając jakikolwiek problem zachęcam byś zwrócił się o pomoc do Naszej Matki- pomoże na pewno i z pewnością obdarzy dodatkowymi łaskami.
Pozdrawiam cieplutko Sasanka.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Sasanka: Praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Moi Drodzy, wesprzyjcie mnie w modlitwie, oczekuję na bardzo ważną wiadomość w sprawie pracy. Modliłam się o zmianę, o łaskę cierpliwości i spokoju, ponieważ obecnie pracuje w bardzo trudnych warunkach. Jestem zmęczona psychicznie, nie radzę sobie z agresją słowną ze strony przełożonego. Po rozesłaniu aplikacji, zostałam zaproszona na rozmowę, oczekuję na decyzję.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!