Sasanka: Praca

Szczęść Boże wszystkim. Chciałabym się z Wami podzielić świadectwem otrzymanej łaski od Matki Bożej w postaci otrzymanej pracy.

Nowenne odmawiałam po raz drugi. Pierwszą nowenne odmówiłam w intencji dostania się na wymarzony kierunek studiów. Matka Boża mi pomogła i podarowała o wiele więcej. Albowiem studiowałam dwa kierunki jednocześnie na uczelni i w mieście w którym zawsze chciałam studiować, poznałam wiele osób z całego świata i zawiązałam przyjaźnie ze wspaniałymi osobami, o czym marzyłam skrycie, a nie wierząc że jest to możliwe do spełnienia. Dlatego uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych dla Naszego Boga.
Drugą intencją była prośba o znalezienie pracy. Chciałabym zaświadczyć, że zawsze trzeba mieć ufność w plan Boży i w to, że Bóg potrafi wszystko zamienić w dobro. Starałam się o staż w wielu miejscach, które mnie nie interesowały, ale chciałam zdobyć doświadczenie i zarabiać. Niestety nigdzie go nie uzyskałam- byłam załamana. Tym bardziej, że o odmowie dowiedziałam się w jednym i tym samym dniu. I wtedy postanowiłam zwrócić się o pomoc do Matki Bożej, która zadziałała błyskawicznie. Nowenne rozpoczęłam kolejnego dnia, a informacje o konkursie na interesujące mnie stanowisko, blisko mojego miejsca zamieszkania uzyskałam trzy dni później. W ostatni dzień nowenny odbył się drugi etap konkursu, który wygrałam. A od tygodnia pracuje w miejscu którym zawsze chciałam pracować. Dlatego jeśli ktoś zamyka Ci drzwi, miej ufność bo gdzieś Bóg otwiera Ci okno- które jest lepsze dla Ciebie.
Od 28 dni odmawiam kolejną nowenne i już mogę napisać to, o czym pisze w swoich świadectwach wiele osób- od pierwszego dnia i chwili sięgnięcia po różaniec, Matka Boża obdarzyła mnie spokojem i poddaniem się woli Boga w mojej prośbie. Jeśli czytasz moje świadectwo, mając jakikolwiek problem zachęcam byś zwrócił się o pomoc do Naszej Matki- pomoże na pewno i z pewnością obdarzy dodatkowymi łaskami.
Pozdrawiam cieplutko Sasanka.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Sasanka: Praca"

Powiadom o
avatar
Dorota
Gość
Dorota

Moi Drodzy, wesprzyjcie mnie w modlitwie, oczekuję na bardzo ważną wiadomość w sprawie pracy. Modliłam się o zmianę, o łaskę cierpliwości i spokoju, ponieważ obecnie pracuje w bardzo trudnych warunkach. Jestem zmęczona psychicznie, nie radzę sobie z agresją słowną ze strony przełożonego. Po rozesłaniu aplikacji, zostałam zaproszona na rozmowę, oczekuję na decyzję.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij