Mariola: Otrzymane łaski

Niedawno uświadomiłam sobie, że choć moje  prośby nie wszystkie się spełniły i jeszcze muszę poczekać to otrzymałam wiele innych łask których wcześniej nie zauważyłam .
Read More

Monika: stał się cud: dostałam podwyżkę w pracy!

Moja intencja nie była do końca sprecyzowana. Modliłam się w swojej intencji, żeby Maryja wskazała mi drogę. Czułam, że jest mi ciężko i nie wiedziałam jak to zmienić.
Read More

A.: Modlitwa otworzyła mi drogę do miłości

Witajcie! Chcę podzielić się dzisiaj z Wami moim świadectwem otrzymanych łask po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Zacznę od tego, że przez dość długi okres czasu tkwiłam w bardzo toksycznym związku. Mój chłopak miał za sobą próbę samobójczą, odkąd się związaliśmy zawsze mówił mi, że mnie kocha i że gdybym z nim zerwała to jego życie straciłoby sens. Nie byłam z nim szczęśliwa, ale bałam się od niego odejść, próbowałam przekonać samą siebie, że go kocham. Z chłopakiem zerwałam, gdy dowiedziałam się, że okłamywał mnie i za moimi plecami pisał z inną kobietą.
Read More

Angie: Nowenna została wysłuchana

Szczęść Boże, chciałam się podzielić swoim świadectwem modlitwy nowenną. Odmówiłam kilka nowenn w swoim życiu, może 3, nie wiem, niestety nie zapisałam sobie nigdzie. Złożyłam świadectwo pierwszej i drugiej nowenny, która dotyczyła mojego byłego chłopaka, który mnie zostawił i przez którego dość długo wstawałam.
Read More

Małgorzata: Kochana, zdrowa wnusia

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się... dzięki uczestniczeniu w pogrzebie zmarłej na raka młodej matki, która osierociła troje małych dzieci. Było to w sobotę, 28 listopada 2015 roku. Po powrocie z ceremonii, która poruszyła mnie "do żywego" zajrzałam wieczorem na facebooka Zmarłej. Zainteresował mnie Jej wpis w zakładce "ulubione" - "Nowenna Pompejańska". Przypomniałam sobie, że w 2007 roku byłam we Włoszech na dziewięciodniowej pielgrzymce, której program obejmował również pobyt w Pompejach.
Read More

Piotr: Pustynia duchowa się skończyła !

Odmawiałem nowennę pompejańską w tamtym roku. Przechodziłem przed modlitwę różańcową pustynię swojego życia w sensie duchowym oraz psychicznym.

Wtedy przyszła myśl aby poprosić Maryję o cud związany z moim życiem. Modlitw niestety szła mi opornie. Mnóstwo rozproszeń, przygnębienie. W trakcie modlitwy pojawiła się jednak silna nadzieja że Pan Bóg za pośrednictwem mojej matki dokona cudów w moim życiu. I tak też się stało. Pustynia duchowa się skończyła i rozpocząłem piękną przygodę z Jezusem. Od adoracji jego świętej osoby, po wspólnoty. I dalej Pan Bóg mnie prowadzi i wspiera swoją łaską. Wystarczyło trochę dać z siebie , być mu wiernym a on oddał mi to z obfitością. Poznałem niesamowitą moc modlitwy różańcowej. Maryja zaprowadziła mnie do Ducha św, który poprzez natchnienia zmieniał moje życie. Oddał się też Maryi jako jej niewolnik w ramach nabożeństwa Św. Ludwik Maria de Montfort. Chwała Chrystusowi i Maryi za ich łaski. Na koniec proszę wszystkich aby szczerze oraz bez wahania oddali swoje życie Chrystusowi przez Maryję, która jest pośredniczka wszystkich łask.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Piotr: Pustynia duchowa się skończyła !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Potrzebuję rady. Czy jeżeli skończyłam wczoraj modlitwę w jednej intencji to czy dziś mogę zacząć kolejną Nowennę w podobnej intencji czy raczej powinnam zaczekać z tym?? żeby nie wyszło, że „poganiam” Najświętszą Panienkę… Co robić ??

Teresa A
Gość
Teresa A

zaczynaj następną

Bożena Szpura
Gość

Może być ta sam intencja lub inna,a drugą zaczynaj ,nie musi być przerwy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!