P.: naprawdę szansy nie było prawie ŻADNEJ

Zbliża się koniec roku, a ja ok. 2 tygodnie temu praktycznie dostałam wyrok na pisanie poprawki w sierpniu czy nawet niezdanie. 4 zagrożenia, w tym 2 naprawdę niemal niepoprawialne. Kiedyś już odmawiałam nowennę i pomyślałam, że będzie to moja ostatnia nadzieja.

Z matematyką miałam ogromne problemy mimo korepetycji, naprawdę szansy nie było prawie ŻADNEJ. Odkąd zaczęłam się modlić wszystko zaczęło układać się tak, że zaczęłam iść do przodu. Z chemią także miałam niemały problem, tutaj też było już lepiej. Jednak zdarzały się i gorsze momenty, a kiedy zawaliłam ostateczną poprawę z matematyki byłam już pewna najgorszego. Wtedy też niestety przerwałam nowennę. Co się okazało na drugi dzień? Jako jedna z dwóch osób dostałam jeszcze jedną szansę na poprawę. Wiedziałam, że to odgórne. Dzisiaj oficjalnie z dniem 9 czerwca 2016 nie mam żadnej jedynki, spokojne wakacje wolne od poprawek w przeciwieństwie do paru osób, które były w podobnej sytuacji co ja. Jestem przekonana, że to zasługa Matki Bożej i jestem jej za to dozgonnie wdzięczna. Odmawiajcie nowennę, bo nigdy nie jest za późno!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
MałgorzataJustynaMalgorzata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Malgorzata
Gość
Malgorzata

Co zrobić jak wczoraj zapomniałam odmówić ostatniej części nowenny,poprostu zapomniałam i usnęłam ,odmowilam tylko radosna i bolesną.Dzis rano obudziłam sie o 5.00 i przypomniało mi sie .Odmówiłam rano ta 3 część. Czy muszę zaczynać od nowa ??

Justyna
Gość
Justyna

Nie martw się. Nie musisz odmawiać od nowa. Ale z pewnością odmówisz następną. ta modlitwa pozytywnie uzależnia.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

dziękuję za odpowiedz

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________