Katarzyna: Otrzymane łaski

Wcześniej nie było to możliwe ale Nowenna Pompejańska w intencji pogodzenia się, zadziałała. Chwała Mateńce. Nowenna Pompejańska stała się modlitwą do której powracam i modlę się cały czas w tej samej intencji.
Przeczytaj całość

Magda: Klapki z oczu

Życie jest krótką chwilą, którą mamy wykorzystać na MIŁOŚĆ - miłość do Boga i do ludzi. To Jezus swoim życiem i śmiercią na krzyżu dał nam przykład jak mamy kochać drugiego i jak postępować.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Moje Świadectwo

Moje kolejne świadectwa odmawiania Nowenny Pompejańskiej Szósty już raz odmawiam nowennę i pragnę po raz drugi podzielić się z Wami świadectwem wysłuchanych modlitw. Choć w sumie nie tylko, chciałam się również podzielić „skutkami ubocznymi” odmawiania tej jakże pięknej modlitwy jaką jest różaniec. Pamiętam swoją pierwszą nowennę w intencji ocieplenia relacji na linii brat-rodzice. A nie było wesoło, można rzec że było beznadziejnie. Maryja pomogła, rodzice i brat dziś rozmawiają normalnie ale proces uzdrawiania tej relacji trwa jeszcze i to widać. Kolejna nowenna odmawiana była w intencji znalezienia pracy przeze mnie. Po ukończeniu studiów idę do pracy. W zawodzie i w renomowanej firmie.
Przeczytaj całość

Helena: dużo też zależy od człowieka za którego się modlę

Nowenna modlę się po raz drugi. Pierwszy raz modliłam się w innej intencji niż czynię to teraz. Dziękowałam i dziękuję Bogu prze Maryję za wysłuchaną prośbę. Modliłam się w intencji uwolnienia od złego dla dziewczynki poznanej na rekolekcjach. Bóg ją wyzwolił. Byłam po 27 dniach nowenny kiedy dowiedziałam sie że...
Przeczytaj całość

Joanna: Modlitwa pomimo przeciwności

Nowennę rozpoczęłam dnia 1 listopada w intencji mojego małżeństwa, które totalnie się posypało - nie mieszkamy nawet razem. W mojej intencji nie zadziało się nic pozytywnego, mało tego po połowie części błagalnej nastąpiło nagromadzenie złych emocji, zaczęły się dodatkowe awantury. Nie widząc sensu dalszej modlitwy chciałam przerwać nowennę.Przeczytaj Joanna: Modlitwa...
Przeczytaj całość

P.: naprawdę szansy nie było prawie ŻADNEJ

Zbliża się koniec roku, a ja ok. 2 tygodnie temu praktycznie dostałam wyrok na pisanie poprawki w sierpniu czy nawet niezdanie. 4 zagrożenia, w tym 2 naprawdę niemal niepoprawialne. Kiedyś już odmawiałam nowennę i pomyślałam, że będzie to moja ostatnia nadzieja.

Z matematyką miałam ogromne problemy mimo korepetycji, naprawdę szansy nie było prawie ŻADNEJ. Odkąd zaczęłam się modlić wszystko zaczęło układać się tak, że zaczęłam iść do przodu. Z chemią także miałam niemały problem, tutaj też było już lepiej. Jednak zdarzały się i gorsze momenty, a kiedy zawaliłam ostateczną poprawę z matematyki byłam już pewna najgorszego. Wtedy też niestety przerwałam nowennę. Co się okazało na drugi dzień? Jako jedna z dwóch osób dostałam jeszcze jedną szansę na poprawę. Wiedziałam, że to odgórne. Dzisiaj oficjalnie z dniem 9 czerwca 2016 nie mam żadnej jedynki, spokojne wakacje wolne od poprawek w przeciwieństwie do paru osób, które były w podobnej sytuacji co ja. Jestem przekonana, że to zasługa Matki Bożej i jestem jej za to dozgonnie wdzięczna. Odmawiajcie nowennę, bo nigdy nie jest za późno!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "P.: naprawdę szansy nie było prawie ŻADNEJ"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Malgorzata
Gość
Malgorzata

Co zrobić jak wczoraj zapomniałam odmówić ostatniej części nowenny,poprostu zapomniałam i usnęłam ,odmowilam tylko radosna i bolesną.Dzis rano obudziłam sie o 5.00 i przypomniało mi sie .Odmówiłam rano ta 3 część. Czy muszę zaczynać od nowa ??

Justyna
Gość
Justyna

Nie martw się. Nie musisz odmawiać od nowa. Ale z pewnością odmówisz następną. ta modlitwa pozytywnie uzależnia.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

dziękuję za odpowiedz

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!