P.: naprawdę szansy nie było prawie ŻADNEJ

Zbliża się koniec roku, a ja ok. 2 tygodnie temu praktycznie dostałam wyrok na pisanie poprawki w sierpniu czy nawet niezdanie. 4 zagrożenia, w tym 2 naprawdę niemal niepoprawialne. Kiedyś już odmawiałam nowennę i pomyślałam, że będzie to moja ostatnia nadzieja.

Z matematyką miałam ogromne problemy mimo korepetycji, naprawdę szansy nie było prawie ŻADNEJ. Odkąd zaczęłam się modlić wszystko zaczęło układać się tak, że zaczęłam iść do przodu. Z chemią także miałam niemały problem, tutaj też było już lepiej. Jednak zdarzały się i gorsze momenty, a kiedy zawaliłam ostateczną poprawę z matematyki byłam już pewna najgorszego. Wtedy też niestety przerwałam nowennę. Co się okazało na drugi dzień? Jako jedna z dwóch osób dostałam jeszcze jedną szansę na poprawę. Wiedziałam, że to odgórne. Dzisiaj oficjalnie z dniem 9 czerwca 2016 nie mam żadnej jedynki, spokojne wakacje wolne od poprawek w przeciwieństwie do paru osób, które były w podobnej sytuacji co ja. Jestem przekonana, że to zasługa Matki Bożej i jestem jej za to dozgonnie wdzięczna. Odmawiajcie nowennę, bo nigdy nie jest za późno!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "P.: naprawdę szansy nie było prawie ŻADNEJ"

Powiadom o
avatar
Malgorzata
Gość
Malgorzata

Co zrobić jak wczoraj zapomniałam odmówić ostatniej części nowenny,poprostu zapomniałam i usnęłam ,odmowilam tylko radosna i bolesną.Dzis rano obudziłam sie o 5.00 i przypomniało mi sie .Odmówiłam rano ta 3 część. Czy muszę zaczynać od nowa ??

Justyna
Gość
Justyna

Nie martw się. Nie musisz odmawiać od nowa. Ale z pewnością odmówisz następną. ta modlitwa pozytywnie uzależnia.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

dziękuję za odpowiedz

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij