Anna: Podziękowania za otrzymane łaski

Chciałam podziękować naszej Mateczce za łaski, jakie otrzymałam ja oraz osoba, za którą się modliłam. Było ciężko, ale wiedziałam, że to jedyna nadzieja.
Read More

Madzia: rozwiązanie trudnych spraw u mamy

Kolejne piękne świadectwo wyciągnięte z głębin komentarzy: Pragnę podziękować Matce Pompejańskiej za wysłuchanie mojej prośby. Prosiłam w sprawie mojej mamy, a dokładnie w intencji jej pracy o pozytywne rozwiązanie problemów. Odmówiłam całą nowennę – 54 dni, trzy różańce dziennie, trzy tajemnice. Przyznam się, że po zakończeniu pierwszej części prośby, przez...
Read More

Teresa: zły bardzo mi przeszkadzał

W czasie 9 Nowenny, którą odmawiałam za zdrowie moje i rodziny doświadczyłam wielu przeciwności – zły bardzo mi przeszkadzał i z trudem ją ukończyłam.
Read More

Joanna: niepewna praca

Zgodnie z obietnicą jaką złożyłam Matce Bożej składam swoje świadectwo otrzymania łaski o którą prosiłam. Omówiłam dwie nowenny w intencji pracy dla mnie i bliskiej mi koleżanki. W naszej firmie od dawna chodziły pogłoski o redukcji etatów. Niby z koleżanką nie byłyśmy do końca zadowolone z firmy w której pracujemy,...
Read More

Dorota: dobre wyniki

Szczęść Boże. Chciałabym podziękować za Matce Pompejańskiej za dobre wyniki badań mamy. Mama narzekała na częste bóle głowy i zawroty głowy. Tomografia na szczęście nie wykazała niczego niepokojącego. Czeka jeszcze na rezonans. Mam jednak nadzieję, że wyniki badań będą dobre.
Read More

Monika: Pomoc od św.Rity

Szczęść Boże. Chciałabym podzielić się wielką radością, którą otrzymałam za wstawiennictwem św. Rity. Otorz 13maja rozpoczęłam nowenne zgodnie z planem i kalendarzem w intencji pracy dla mojego syna. Nie ukrywam że problem był dość powazny, na swiat przyszło dziecko, długi, wiele róznych innych kłopotów a przede wszystkim brak pracy. Pomyslałam że to najlepszy moment na pomoc dla syna. Aż trudno było mi usłyszec przez tel wiadomość od syna gdy zadzwonił w 5dniu nowenny z informacją ze po aplikacji do firmy i jednej rozmowie kwalifikacyjnej pracę otrzymał. Syn pracuje, a ja dziękuję Bogu, że za wstawiennictwem sw Rity okazał mi taką ogromną łaskę. Maj był miesiącem nowenny równieź do Ducha sw oraz Matki Bożej Fatimskiej, ktore odmówiłam , nieustając w krótkich modlitwach trwam cały czas w nowennie pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Monika: Pomoc od św.Rity"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zadowolona
Gość
Zadowolona

13 czerwca Siostry Eremitki rozpoczynają comiesięczną Nowennę do św. Rity, poprzedzającą jej
miesięczne wspomnienie 22 dnia miesiąca.
Intencji modlitewne do tej Nowenny można przesłać na adres: intencje(małpa)swietarita.pl.
Siostry przesyłają potwierdzenie przyjęcia intencji ( czasami trwa to kilka dni).

Barbara
Gość

Szczesc Boze niewiem od czego mam zaczac Jestes mama dwujki dzieci mam kochanego partnera uklada Nam sie Bardzo dobrze problème jest w tym ze nie jestesmy malrzenstwem od kilku lat mieszkam za granica on jest wierzaca osobe jest francuzem Bardzo pragniemy naszego slubu ale cigle mamy klody pod nogami a teraz jeszcze doszedl problèm ze zdrowiem mojego partnera dosyc powarzny Bardzo prosze o modlitwe za zdrowie i za moje pujscie do slubu kiedy stanie i wypowiem przysiege malrzenska Bog zaplac

Justyna
Gość

ŚW Rita mi pomogła nie wiem jak jej dziękować

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!