Beata: wysłuchana intencja

Pisząc to jeszcze do końca w to nie wierzę ... ale to się stało dzięki Matce Bożej!!! Modliłam się w intencji moich rodziców, żeby się pogodzili, gdyż od ok 14 m-cy żyli w konflikcie, w nienawiści, żyli w jednym domu nie odzywając się do siebie...
Read More

Tomasz: wyzwolony z nieczystosci

Pewnego dnia gdy ogarnął mnie bezsens życia i kolejny kryzys zacząłem szukać informacji w sieci od podobnych do mnie i natrafiłem na szereg świadectw o nawróceniu i odzyskaniu sensu życia. Padłem na kolana i ze łzami w oczach błagałem Jezusa o ratunek dla mnie i mojej duszy, o dar wybaczania innym itp. i nagle poczółem niesamowity spokój i Bożą miłość. Tego samego dnia zacząłem moją Nowennę Pompejańską.
Read More

Barbara: nie umiem już bez niej żyć!

Nowennę odmawiałam 3 razy oprócz spokoju jaki otrzymywałam podczas modlitwy wszystkie moje prośby zostały wysłuchanePrzeczytaj Barbara: nie umiem już bez niej żyć!
Read More

Nieznajoma: „Ku pokrzepieniu Naszych serc”

Wraz z początkiem 2014 r. pragnę złożyć swoje świadectwo na forum niniejszej strony. Choć intencje, w których odmówiłam dwie nowenny pompejańskie jeszcze się nie spełniły, to jednak zauważam na każdym kroku działanie, opiekę Matki Bożej i Pana Boga w moim życiu. Mam tu na myśli: niebezpieczną sytuację na drodze, z...
Read More

Małgorzata: przyśniła mi się Matka Boska uśmiechnięta

Witam,chciała bym pochwalic sie moim swiadectwem.O nowennie powiedziała mi moja starsza siostra ktora jest bardzo religijna i prowadzi zycie zwiazane z wiara i pracuje tez w grupie Pro Live-obroncy zycia.
Read More

Marzena: Kiedyś niestety sięgnęłam po tabletki antykoncepcyjne

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. To była moja trzecia Nowenna Pompejańska – wysłuchana. Kiedy urodziłam synka, bardzo bałam się zajść w kolejną ciążę i niestety sięgnęłam po tabletki antykoncepcyjne.

Brałam je ponad rok. Później „przypadek” sprawił, że nie mogłam się skontaktować z lekarzem, żeby wypisał mi kolejna receptę. Parę dni po odstawieniu tabletek poczułam, że mogę „oddychać” i że coś, jakieś „więzy” mnie puściły. I Zdałam sobie sprawę, że to nie było dobre, bo jakoś od tej pory byłam spokojniejsza, mniej agresywna i miałam więcej radości ze wszystkiego.
Jednak z moim organizmem nie działo się dobrze. Zaczęłam mieć problemy natury kobiecej. Byłam u innego lekarza który zalecił szereg badań. Ostateczna diagnoza brzmiała: zespół policystycznych jajników i wtórna bezpłodność. Dobrze wiedziałam skąd się do wzięło. Wszystko byśmy z mężem jakoś przeżyli gdyby nie to, że bardzo chcieliśmy mieć drugie dziecko. Rozpoczęłam leczenie. W tym samym czasie zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji poczęcia dziecka, powiększenia rodziny o kolejnego członka, ale tylko jeśli jest to zgodne z wolą Bożą i wtedy kiedy Bóg uzna to za najlepszy czas. Czytając świadectwa innych kobiet, które opisywały, że już w trakcie odmawiania Nowenny zachodziły w ciążę, liczyłam, że u mnie będzie tak samo.
Na cud poczęcia musiałam poczekać prawie pół roku po skończeniu Nowenny. Wtedy kiedy wydawało mi się, że to jest najlepszy czas na zajście w ciążę to „nie wychodziło”, dopiero jak powiedziałam „Boże niech się dzieje Twoja wola”, zaszłam w ciążę. Chociaż według mnie był to najgorszy czas. Częste choroby synka, problemy w pracy itp. I wtedy też przypomniałam sobie, że prosiłam o dziecko w tym czasie, którym wybierze Bóg. Czyli tak jak mówiła św. Edyta Stein: „Bóg czyni wszystko we właściwym dla nas czasie”. Dla Niego był to czas idealny. Dotarło do mnie, że trzeba zaufać i zawierzyć Bogu wszystko i nie lękać się.
Z perspektywy czasu widzę, że czas był na prawdę idealny. Wszystko się „samo” ułożyło. W październiku przyjdzie na świat nasza upragniona córeczka. Synek już nie może się doczekać siostrzyczki. Bogu niech będzie chwała! Dziękuję Maryjo, że wstawiłaś się u Jego tronu. Totus Tuus.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Magdalena Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Jak leczysz teraz PCO? Ja też mam ten sam problem. Kiedy zdiagnozowano u mnie tą chorobę, lekarz bez namysłu przepisał mi tabletki antykoncepcyjne, które brałam 2 lata. I to był najgorszy błąd. Te tabletki zrujnowały mi zdrowie, jest jeszcze gorzej niż było. Teraz tylko Bóg może mnie uzdrowić. Chciałam przestrzec wszystkie dziewczyny przed lekarzami, którzy przepisują tabletki anty jak leki przeciwbólowe. Jeśli traficie na takiego, od razu znajdźcie innego. Szkoda zdrowia.