Wysłuchana: Otrzymana praca 3 tygodnie po zakończeniu nowenny

Pragnę złożyć świadectwo otrzymania pracy wymodlonej NP (propozycje pracy otrzymałam jakieś 3 tygodnie po zakończeniu nowenny). Pracy szukałam od kilku miesięcy
Przeczytaj całość

Rafal: Wysłuchany za każdym razem

Nie było łatwo, ale dzisiaj z perspektywy czasu wiem, że było warto. O wszystko co prosiłem otrzymałem, a najważniejszą dla mnie intencję (wymarzoną pracę, w którą traciłem już nadzieję) dopiero po dwóch latach!
Przeczytaj całość

Maria: Małżeństwo – rewolucja

Z napisaniem świadectwa zwlekałam kilka lat, gdyż przez cały ten czas nie umiałam rozpoznać działania Boga w swoim życiu. Jakieś 6 lat temu zaczęłam modlić się o dar potomstwa. Zmówiłam w tej intencji nowennę, dziecko się nie pojawiło. Gdzieś po około roku później zmówiłam kolejną. Po każdej z nich czułam...
Przeczytaj całość

Jolanta: łaski po zakończeniu nowenny pompejańskiej

Kilka lat "broniłam się" przed odmawianiem nowenny,ale sytuacja życiowa mojej dorosłej córki sprawiła,że uznałam , że jedyne co mogę juz zrobić jako matka -to podjąć trud odmawiania nowenny pompejańskiej.Błagałam Maryję o potrzebne łaski dla mojej córki.Dzisiaj mija 6 dni od zakończenia . Odwiedziła mnie córka i opowiedziała jak tłumaczyła swojemu...
Przeczytaj całość

Maria: Sytuacja się poprawia, jest coraz lepiej

Szczęść Boże, chciałam się podzielić świadectwem po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Sytuacja mojej rodziny a właściwie moich synów dwa lata temu była bardzo tragiczna i szczerze mówiąc nie mogłam uwierzyć, że może się coś zmienić na dobre.
Przeczytaj całość

Martyna: Uzdrowienie

Witam ponad rok temu odmowilam Nowennę Pompejanska w intencji uzdrowienia mnie z fobii społecznej na którą cierpię od kilku lat.Najbardziej ciężko było mi z podpisywaniem i jedzeniem przy innych ludziach.

Po skończeniu Nowenny jednak nic się nie zmieniło ,nadal miałam lepsze i gorsze dni,jednak choć było mi ciężko nadal wierzyłam ze zostanę wysłuchana.Od tamtej pory odmowilam już trzy Nowenny do Matki Bożej w innych intencjach i moje prośby zostaly spełnione. Po roku moja prośba została wysłuchana zostałam uzdrowiona z tej choroby fobia minęła a ja w końcu zaczęłam cieszyć się życiem .Podczas odmawiania Nowenny dostałam wiele łask moje życie zmieniło się nie do poznania Dostalam wspaniałego męża który mnie wspiera i z którym teraz czekamy na narodziny naszego pierwszego dziecka,stałam się lepszym człowiekiem jestem spokojniejsza i pozytywniej patrzę na świat dziękuję Ci Matko Boża z całego serca .Trwajcie w modlitwie a zostaniecie wysłuchani ta Nowenna zmieni wasze zycie na lepsze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!