Martyna: Uzdrowienie

Witam ponad rok temu odmowilam Nowennę Pompejanska w intencji uzdrowienia mnie z fobii społecznej na którą cierpię od kilku lat.Najbardziej ciężko było mi z podpisywaniem i jedzeniem przy innych ludziach.

Po skończeniu Nowenny jednak nic się nie zmieniło ,nadal miałam lepsze i gorsze dni,jednak choć było mi ciężko nadal wierzyłam ze zostanę wysłuchana.Od tamtej pory odmowilam już trzy Nowenny do Matki Bożej w innych intencjach i moje prośby zostaly spełnione. Po roku moja prośba została wysłuchana zostałam uzdrowiona z tej choroby fobia minęła a ja w końcu zaczęłam cieszyć się życiem .Podczas odmawiania Nowenny dostałam wiele łask moje życie zmieniło się nie do poznania Dostalam wspaniałego męża który mnie wspiera i z którym teraz czekamy na narodziny naszego pierwszego dziecka,stałam się lepszym człowiekiem jestem spokojniejsza i pozytywniej patrzę na świat dziękuję Ci Matko Boża z całego serca .Trwajcie w modlitwie a zostaniecie wysłuchani ta Nowenna zmieni wasze zycie na lepsze.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…