Sylwia: Nowenna i nauka

Chciałabym dać świadectwo mocy jaką daje Nowenna w trakcie nauki. Wczoraj właśnie skończyłam modlitwę w intencji egzaminów w sesji letniej. Nie prosiłam o dobre oceny, ile o siłę i wytrwałość w nauce, żeby dany mi czas wykorzystać jak najefektywniej i nauczyć się jak najwięcej, a jednocześnie, żeby Bóg usunął mi...
Przeczytaj

To dzięki Matce Bożej i jej łasce

Teraz po kolejnej nowennie wszystko uklada sie coraz lepiej. To dzieki Matce Bozej i jej lasce. Trzeba sie modlic i ufac.
Przeczytaj

Klaudia: Matka Boża pomogła mi przetrwać bardzo trudny okres w moim życiu.

To właśnie dzięki nowennie udało mi się wyjść z depresji. Mimo, że moja intencja nie została jeszcze spełniona, jestem spokojna i wierzę, że Maryja mnie wysłucha.
Przeczytaj

Jagoda: niewysłuchana modlitwa wiąże się z rozbieżnością pomiędzy naszym oczekiwaniem a tym, co jest prawdziwym dobrem

Modlitwa różańcowa nigdy mnie nie pociągała. Próbowałam Ją polubić, kilka razy zobowiązałam się do odmawiania we wspólnocie lub w czyjejś intencji. Zdarzało się że słowa nie dotrzymałam. O Nowennie Pompejańskiej, jej historii, historii Sanktuarium i obrazu M.B. dowiedziałam się z internetu. To wszystko mnie zafascynowało i zamówiłam prenumeratę Pisma KRŚ...
Przeczytaj

Andrzej: Uratowała mnie Maryja

Szczęść Boże. Zapomniałem w Swoim życiu o tym,że Jezus Jest Moim Panem,Życiem,Moim Zbawieniem,Miłością,Lekarzem i Ratunkiem... Żyłem tak jak by Boga nie było. Od kilku lat interesowała mnie parapsychologia i religia jednocześnie...Oglądałem dużo programów które prowadzą wróżki stawiające tarota lub posługują się innymi metodami chcąc "odgadnąć przyszłość". Ciekawiła mnie Hipnoza. Wczytywałem się w senniki i w horoskopy. Obok tego nie dostrzegłem,że mimo iż prowadzę życie religijne i nawet tworze ze znajomymi zespół śpiewający na Bożą Chwałę. To to zainteresowanie tymi dziedzinami życia coraz bardziej mnie interesuje i wciąga,a życie sakramentalne zaczyna gdzieś ginąć.
Przeczytaj

Martyna: Uzdrowienie

Witam ponad rok temu odmowilam Nowennę Pompejanska w intencji uzdrowienia mnie z fobii społecznej na którą cierpię od kilku lat.Najbardziej ciężko było mi z podpisywaniem i jedzeniem przy innych ludziach.

Po skończeniu Nowenny jednak nic się nie zmieniło ,nadal miałam lepsze i gorsze dni,jednak choć było mi ciężko nadal wierzyłam ze zostanę wysłuchana.Od tamtej pory odmowilam już trzy Nowenny do Matki Bożej w innych intencjach i moje prośby zostaly spełnione. Po roku moja prośba została wysłuchana zostałam uzdrowiona z tej choroby fobia minęła a ja w końcu zaczęłam cieszyć się życiem .Podczas odmawiania Nowenny dostałam wiele łask moje życie zmieniło się nie do poznania Dostalam wspaniałego męża który mnie wspiera i z którym teraz czekamy na narodziny naszego pierwszego dziecka,stałam się lepszym człowiekiem jestem spokojniejsza i pozytywniej patrzę na świat dziękuję Ci Matko Boża z całego serca .Trwajcie w modlitwie a zostaniecie wysłuchani ta Nowenna zmieni wasze zycie na lepsze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o