Matka i Jola: dzieci w sidłach nałogów

Chciałam podziękować Matce Bożej – Królowej Różańca Świętego z Pompejów – za łaskę nawrócenia mojego syna Michała. Michał od siedmiu lat nie chodził do kościoła (obecnie ma 22 lata). Jest uzależniony i ma zaburzenia psychiczne wywołane narkotykami. Dźwigamy bardzo ciężki krzyż. Wiele razy rozpoczynał terapię, ale jej nie kończył. Długo...
Read More

Dominika: Jestem pewna, że choroba nie powróci

witam. właśnie skończyłam Nowenne w intencji zdrowia mojego taty. tuż po rozpoczęciu było dużo lepiej - wyniki dobre. Mniej więcej pod koniec części blagalnej się pogorszylo ale ja ufalam Naszej Pani. dziś był u lekarza i jest lepiej. jestem pewna że choroba nie wróci - byłam pewna od pierwszego dnia ze Cudowna Maryja go ocali.
Read More

Anonim: Problem rozwiązany – prawo jazdy

Witam chcę napisać tu o moim świadectwie . Prosiłem Matkę Bożą o zdane prawo jazdy . Już po odmówieniu częśći błagalnej moja łaska została spełniona . Polecam ją każdemu kto ma problem w życiu a mi ciężko było zdać. Dzięki
Read More

Marzena: Otrzymane łaski

Odmawiam nowenne kolejny juz raz.za kazdym razem Matka Boska wyprosila wiele lask, nie wszystko przyszlo od razu, od pierwszej nowenny minelo kilka lat 2-3 dopiero teraz widze ze dzieje sie to o co prosilam wtedy,a prosilam o poznanie dobrego chlopaka ktory kiedys zostane moim mezem, na pewno otrzymalam wtedy łaski wytrwania w samotnosci I nie wchodzenia w nieodpowienie zwiazki.
Read More

M: Opieka w ciąży

Kochani to moje kolejne świadectwo. Pierwsze dotyczyło poczęcia dziecka o które z mężem staraliśmy się ponad 5 lat. Matka Boża wysłuchała naszych modlitw i w grudniu dowiedzieliśmy się że zostaniemy rodzicami. Na początku czułam z Mężem lęk, ponieważ już wcześniej poroniłam i nie chcieliśmy przechodzić przez to samo.
Read More

martyna: cud narodzin

Od lat lekarze utwierdzali mnie w przekonaniu, że ze względu na różnorakie zaburzenia hormonalne raczej nie będę mogła mieć dzieci. Po 5 latach małżeństwa zdecydowaliśmy się z Mężem na podjęcie prób. Poszłam w tej intencji na Pieszą Pielgrzymkę na Jasna Górę.

Po powrocie w pierwszym miesiącu okazało się, że jestem w ciąży. Radość ogromna, nie trwała jednak zbyt długo, gdyż na pierwszych badaniach prenatalnych, zdiagnozowano falę zwrotną w przewodzie żylnym. Poinformowano mnie o ewentualnych „powikłaniach”, wykonałam dodatkowe badania, które szacunkowo określały ryzyko wad genetycznych. Kolejne badanie -USG genetyczne potwierdziło problem-poszerzony fałd karkowy, znacznie ponad normę. Konsultowałam badanie u 3 ginekologów i wszyscy jednogłośnie i bez skrupułów proponowali terminację ciąży, po wcześniejszym wykonaniu badania-amniopunkcji. Ze względu na szereg powikłań jakie się mogą pojawić, nie zdecydowaliśmy się na to badanie a tym bardziej na aborcję. Dziecko miało urodzić się z szeregiem wad narządowych i genetycznych. Wykonaliśmy wówczas badanie kariotypu u dziecka ale wynik również nie był jednoznaczny. Pojawiło się wówczas błaganie o pomoc modlitewną. Moja rodzina, znajomi i my z Mężem odmawialiśmy Nowennę pompejańską, o której powiedziała mi koleżanka. Zawierzyliśmy Matce Bożej. Dało to nam również spokój wewnętrzny i łatwiej pogodziliśmy się z tymi informacjami. Dodam jeszcze, że ani jedno badanie podstawowe-morfologia krwi,analiza moczu, przez całą ciążę nie wyszło mi prawidłowo. Zawsze był jakiś problem. Borykałam się z cukrzycą ciążową, nadciśnieniem tętniczym a w ostatnich tygodniach ciąży z zakrzepicą żył kończyn dolnych. Dziecko również miało problemy z serduszkiem wraz z tachykardią, zbyt dużą główkę a później obwód klatki piersiowej. My jednak nie ustawaliśmy w modlitwie…
Półtora miesiąca temu urodziłam zupełnie zdrową córeczkę. Wykonaliśmy szereg badań neonatologicznych i każde było prawidłowe. Moja p. Doktor prowadząca ciążę nie mogła uwierzyć. Dodam ,że ja również jestem lekarzem.
Dziś wiem, że nawet współczesna medycyna, szeroko pojęta diagnostyka są niczym w porównaniu z siłą modlitwy.
Moja Córeczka jest tego dowodem

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "martyna: cud narodzin"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dana
Gość

Bog zaplac za to cudowne swiadectwo !!!

Agnieszka L
Gość
Agnieszka L

CHWAŁA PANU !!!!!

Agata
Gość

Chwała Tobie Panie:) Pozdrawiam gorąco i dziękuje za to świadectwo:)

Kamila
Gość
Kamila

Kiedy czytałam świadectwo czułam dreszcze! Cieszę się z Wami. Dziękujemy Ci Maryjo!!!

Cezary
Gość
Cezary

Chwała Panu i Maryji . Ona wszystkich wysłucha 🙂

Monika
Gość
Monika

Przepiękne!!!!

mada
Gość

Chwał Panu 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!