Kamil: Odzyskałem miłość

Dzięki Nowennie Pompejańskiej i św. Ricie odzyskałem utraconą miłość. Było trudno, zły kusił , wszystko wydawało się stracone , a jednak mija już kolejny miesiąc a ja ją odzyskałem. Trzeba uwierzyć , często sięgnąć dna ale modlić się choćby nie wiem co się z nami działo. Byłem załamany walczyłem z sobą, w głowie wszystko się kłębiło, setki głupich myśli.
Read More

Alicja: modlitwa o miłość

Mam 16 lat. W wakacje poznałam chłopaka, którego bardzo pokochałam. Wiem, ze może się to wydawać śmieszne z racji na mój wiek, ale jak na możliwości dotychczas poznane to miłość, którą go kocham jest bezkonkurencyjna. Chłopak zostawił mnie pół roku temu. Od tego czasu miał już dwie dziewczyny. Nie odzywał...
Read More

Karolina: Miłość, Zmiana

Swoją przygodę z Nowenną rozpoczęłam w sierpniu 2014. Rozpoczęłam ją gdy w moim związku zaczęło źle się dziać. Ale po kolei… W sierpniu 2013 czułam, że potrzebuję miłości i zaczęłam się modlić do Św. Judy Tadeusza (znalazłam modlitwę do Niego w Kościele, trzeba było ją przepisać 25 razy i modląc...
Read More

Mikołaj: Dostałem coś więcej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Pragnę złożyć swoje świadectwo nt nowenny pompejańskiej, O nowennie dowiedzoałem się od kuzynki, kiedy miałem kontuzję kolana, jak można się domyślić intencją było moje uzdrowienie. Na początku było mi bardzo ciężko przyzwyczaić się do odmawiania 3 różańców ponieważ wcześniej robiłem to bardzo rzadko.
Read More

Marta: Matka Boża ocaliła nasze dziecko

W życiu przeszłam wiele i nie do końca radzę sobie z przeciwnościami losu. Kiedy miałam 18 lat zginęła w wypadku samochodowym moja jedyna siostra, 10 lat później zmarł w bólach mój tata. Wiele lat leczyłam się na depresję. Wyszłam z tej ciężkiej choroby dzięki modlitwie. Bóg sprowadził na moją drogę Aniołów, którzy ,,dodali mi skrzydeł” kiedy już całkiem brakowało mi sił.

Kiedy miesiąc po ślubie zobaczyłam na teście ciążowym dwie kreski szczęście ogarnęło moją duszę. Byłam taka szczęśliwa. W końcu pojawi się nowe życie, które wniesie wiele radości i ukoi ból z którym latami żyję z moją mamą po stracie bliskich. Pierwsze trzy miesiące upłynęły znakomicie. Niestety pewnej nocy obudziłam się nad ranem cała we krwi. Nie wiem co mnie obudziło ale uderzyłam się na snie w szafkę. Spanikowana pojechałam do szpitala. Diagnoza – krwiak macicy, który może wywołać poronienie. Płakałam jak szalona, nie byłam w stanie się uspokoić. Za co to wszystko? Dlaczego? Wtedy Anioł znów pojawił się z pomocą w postaci pewnej dziewczyny, której jestem bardzo wdzięczna a która podsunęła mi Nowenne Pompejańską. Odmówiłam całą nowenne. W trakcie odmawiania przynosiła mi ona ulgę, pozwalała myśleć pozytywnie. Dwa miesiące przeleżałam w łóżku. Dzień po odmówieniu całej Nowenny wypadła wizyta u ginekologa, ktory stwierdził, że krwiaka nie ma. Jakie było moje szczęście. Jaka wdzięczność dla Maryi za tak ogromne serce jakie nam okazała. W trakcie ciąży odmawiałam już nowennę do końca. Przerwałam w dzień porodu, ponieważ nie miałam możliwości. Pod koniec ciąży lekarz nastraszył mnie, że coś niepokojącego widzi w główce dziecka, że to może być guz. Znowu rozpacz ogarnęła moje serce. Znowu modlitwa przyniosła ukojenie a Matka Boża pomogła i tym razem i diagnoza nie potwierdziła się na szczęście. W dniu porodu również Matka Boża czuwała nad nami. Wody za szybko odpłynęły w dodatku zielone. Dziecko urodziło się zdrowe. 10 punktów w skali Apgar. Ma na imię Zuzia. Skończyła niedawno 3 miesiące. Na cześć i chwałę Maryi na drugie imię nadaliśmy jej – Maria. Kazdego dnia dziekuje Maryi i Panu Bogu za ocalenie mojego Dzieciątka i proszę o zdrowie i Jej opiekę. Maryjo kocham Cię i dziękuję. Właśnie karmię maleństwo i łzy się cisną ze wzruszenia. Dzięki Tobie jestem mamą.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Weronika Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Weronika
Gość
Weronika

Cudowne świadectwo.. Tak bardzo się cieszę, że się udało! Łzy wzruszenia cisną się do oczu.. Serdecznie gratuluję! Wszystkiego dobrego! 🙂 Mnie ta Nowenna też przyniosła wiele łask! Jestem w trakcie odmawiania drugiej, która kończy się za 10 dni.. Potem będę odmawiać kolejne.. 😉 Odkryłam tą Nowennę przypadkiem, ale przecież nic nie dzieje się przypadkiem.. 😉 Gdyby nie te modlitwy nie działo by się to co się dzieje.. 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!