Luba: „Strąca władców z tronu, a wywyższa pokornych” (Łk 1,52)

Ukończyłam właśnie piątą Nowennę Pompejańską i już zaczęłam kolejną. W tych trudnych czasach intencji do modlenia wciąż przybywa i w Bogu jedyna nadzieja, a Matka Boża jest najlepszą Pośredniczką dla nas.
Przeczytaj całość

Magdalena: Wielkie podziękowanie

To będzie krótkie świadectwo ,składam je z racji obietnicy jaka się składa Matce Bożej Pompekanskiej za odmawianie owej nowenny.
Przeczytaj całość

Ula: O dobrą pracę

Witam. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia dobrej pracy, gdy po studiach okazało się, że jest mi bardzo trudno znaleźć takową. Siostra powiedziała mi wtedy, że skoro i tak siedzę w domu, mogę ten czas poświęcić właśnie na odmawianie nowenny.
Przeczytaj całość

A: List: W końcu nastąpiła we mnie jakaś zmiana!

Dostałam siłe i spokój jakiej nigdy wcześniej nie miałam i napewno Ta modlitwa mnie zmienila.
Przeczytaj całość

Jacek: Bóg jest tu i teraz

Witam. Nasza religia to nie tradycja lub legenda. Bóg jest tu i teraz. Walka trwa o każdego z nas. Nowenna Pompejańska to nic innego jak oddanie się Maryi i proszeni Jej żeby wystawiła się za nami u swojego Syna. odmowilem jak na razie 3 Nowenny, każda została wysłuchania. Oprócz intencji w której się modliłem dostałem wiele innych łask.
Przeczytaj całość

Mariusz: Dziękuję Ci Maryjo za przemianę mojego życia

Witajcie zacząłem odmawiać NP prawie rok temu i jestem wdzięczny Maryi za wszelkie łaski jakie otrzymałem

byłem człowiekiem bardzo grzesznym który nigdy nie dostrzegał swoich słabości dopiero dzięki tej wspaniałej modlitwie zrozumiałem co tak naprawdę jest w życiu ważne warto się modlić za innych to daje mi niespotykaną radość w moim sercu Maryja jest cudowna opiekuje się takim grzesznikiem jakim ja jestem to co obiecałem Ci Najukochansza Mateczko to zrealizuje Dziękuję za wszystko a nowenna będzie zawsze ze mną Dziękuję

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!