Beata: gdy zaczęłam, wiedziałam, że skończę

Dziś skończyłam 54. dzień NP. Zanim rozpoczęłam, trochę czytałam, musiałam się przygotować, bo to nie łatwa modlitwa. Ale gdy zaczęłam, wiedziałam, że skończę. Wiedziałam, że skończę choćby nie wiem co. Po prostu byłam tego pewna, gdyż odmawiałam w intencji najważniejszej dla mnie.Przeczytaj Beata: gdy zaczęłam, wiedziałam, że skończę
Przeczytaj całość

Iga: Odczułam namacalną opiekę Maryi!

Dzięki Ci Maryjo, ze zaniosłaś te modlitwę do Boga Ojca przez Twojego Syna - Jezusa , mocą Ducha Świętego! Uwierzcie - Maryja nigdy nie opuszcza! Trwajcie tylko i wierzcie.
Przeczytaj całość

Dorota: uzdrowienie fizyczne

O modlitwie pomejańskiej dowiedziałam się podczas pobytu na rekolekcjach. Okazało się się osoba odpowiedzialna za rekolekcje otrzymała poważną diagnozę choroba zagrażająca życiu. Dowiedziałam się że już wcześniej wiele osób modliło się o Jej uzdrowienie. Wtedy poczułam nagły impuls modlenia się o jej uzdrowienie chociaż jeszcze nie wiedziałam na czym polega...
Przeczytaj całość

Paulina: Nowenna w intencji szeroko i ogólnie pojętego „życiowego ogarnięcia się”

Konsekwencją studiów jest podwyżka, z kolei za sprawą podwyżki kupiłam samochód, który sprawia mi mnóstwo radości i o którym od dawna marzyłam.
Przeczytaj całość

Dorota: Uwolnienie od lęków

Dziekuję Ci Matko Moja Przenajświętsza. Kocham Cię
Przeczytaj całość

Maria: pozytywne załatwienie spraw

Szczęść Boże! odmawiam już 13 Nowennę Pompejańską dwa razy dawałam świadectwo wysłuchania. Dzisiaj składam kolejne prosiłam Matkę Przenajświętszą o pozytywne załatwienie spraw urzędowych. Nowennę skończyłam jeszcze w sierpniu 2015 r a teraz zostałam wysłuchana.
Dziękuję Nasza Matko Ukochana!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!