Maria: Modlę się o powrót syna do Boga

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać już trzeci raz, teraz odmawiam cztery części różańca wcześniej odmawiałam trzy części.

Modlę się o powrót syna do Boga i ostatnio mój syn już drugą niedzielę uczestniczył w eucharystii ,nie przestaje się modlić obiecałam Matce Najświętszej że będę prosić tak długo ile trzeba będzie ,aby uratować moje dziecko .Matko Boża dziękuję Ci za nadzieję jaką mi dajesz przyrzekam Ci modlić się dalej.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
MariaTERESAMaria IIAguchaMarcin Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Mario, nie żebym się czepiał ale nie przyrzekaj Matce Bożej, że będziesz się modlić. Ty masz się modlić tak od serca, z własnej woli dla Boga, bo i inaczej modliłabyś się tak z przymusu. Módl się bo chciej. Módl się cały czas, nawet wtedy jak otrzymasz laske. Nigdy nie przestawaj.

Agucha
Gość
Agucha

Pani Mario jeśli można coś doradzić – proszę pracować cały czas nad swoją wiarą i nad swoim nawróceniem, proszę poszukać różnych konferencji, artykułów, mamy się z czego nawracać – proszę mi wierzyć, że im bliżej Boga będzie Pani tym synowi będzie łatwiej się zbliżyć 🙂 ważne jest żebyśmy żyli wiarą na co dzień – nie tylko się modląc, ale w każdej sprawie postępując zgodnie z wiarą.

Maria II
Gość
Maria II

Piękne świadectwo i uważam,że Mario Twoja modlitwa jest bardzo skuteczna,skoro po tak krótkim czasie Syn był na Mszy św.Nie sądzę,że nie powinnaś obiecywać Matce Bożej modlitwy.Modlę się czwarty rok o nawrócenie Syna- bez skutku,mało tego,dziewczyna z którą jest również przestała uczestniczyć w nabożeństwach, a ja …trwam.

TERESA
Gość
TERESA

Proszę oglądnąć film na youtube -Nancy i Patryk -świadectwo matka modlila się 48 lat.

Maria
Gość
Maria

Dziękuje za komentarze,przyjęłam je z pokorą.Jestem już w podeszłym wieku na różańcu modlę się od zawsze i jeden dziesiątek ofiaruje zawsze w intencji moich dzieci ,męża i swoim.Ale gdy mój syn po dłuższych pobytach za granicą pogubił się w wierze i przestał chodzić do kościoła ,zaczęłam poważnie martwić się o niego i postanowiłam modlić się intensywniej nowenną pompejańską.Pani Mario II niech pani modli się ufa nie upada na duchu,miłość wszystko zwycięża i zmienia.Należę do Grupy Modlitewnej Ojca Pio i zawsze na spotkaniach śpiewamy te słowa wciąż je mam w pamięci i naprawdę dodają mi siły ,życzę wytrwania,i polecę Ojcu Pio… Czytaj więcej »

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…