Joanna: Nowenna z portalu plotkarskiego

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z popularnego portalu plotkarskiego. Ktoś uparcie zostawiał tam wpisy dotyczące nowenny. Chcę powiedzieć tej osobie: dziękuję i nie poddawaj się. Nigdy nie byłam osobą religijną, chodziłam do kościoła od przypadku do przypadku. Prowadziłam życie bardzo dalekie od właściwej drogi. Dziś wiem, że straciłam mnóstwo czasu, który mogłam poświęcić...
Read More

Judyta: Mój syn nie ma nowotworu.

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się w chwili kiedy trafiliśmy do szpitala z naszym dwuletnim synkiem z okropną diagnozą - nowotwór złośliwy. Diagnozę potwierdziło kolejne badanie. Byliśmy załamani.
Read More

Kamila: Nie wróciły do mnie objawy depresji

Ja sama uczę się dzięki tej modlitwie zaufania Bogu, wiary w to, że On nas kocha, niezależnie od tego, jak się zachowujemy i co nas spotyka w życiu. Proszę Go o to, żeby uczył mnie cierpliwości, wyciszenia, pokory i szukania prawdy, bo tego wszystkiego mi brakowało. I dziękuję Bogu za to, jakie doświadczenia mi daje i jak mnie przez nie uczy. Za to, że jest zawsze ze mną, zawsze gotów mnie pocieszyć.
Read More

Agnieszka: Cud uzdrowienia

Witam odmawiałam nowennę pompejańską o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej za najbliższą mi osobę.Po zakończeniu nowenny byłam na mszy o uzdrowienie i uwolnienie, którą w Warszawie prowadził ks. Witko. Osoba o,którą się modliłam od ks. usłyszała PAN JEZUS cię uzdrawia.
Read More

Agnieszka: Uwolnienie męża od zła

Podczas odmawiana Nowenny już pierwszego dnia doznałam ogromnej łaski, dokonał się cud, stało się coś co było wcześniej niemożliwe. Matka Boża wiedziała, że ja wytrwam w tej modlitwie 54 dni choćby nie wiem co się działo. Ona to wiedziała, wiedziała co ja przejdę i za to wszystko ogromnie dziękuję. Jak to piszę, aż mam łzy szczęścia w oczach bo wielkie miłosierdzie mi okazała Matka Przenajświętsza. Nowenna o uwolnienie człowieka od wszelkiego zła, od diabła, lucyfera, czarta, czorta, złych duców, demonów, zwał ich jak zwał nieważne jakie imiona noszą i tak są ogromnym złem przemienia się w bardzo ciężką modlitwę bo przecież zło nie znosi jak się mu wyrywa duszę.
Read More

Maria: brakuje najważniejszego – łaski sakramentalnego związku

Jest to już drugie świadectwo NP. Pierwsze ukazało się 2.02..2016 r. po odmówieniu dwóch NP, a mianowicie – o uzdrowienie mojej wnuczki z anoreksji oraz druga nowenna o głęboką wiarę w rodzinie.

Obecnie odmówiłam następne dwie NP :
1) o łaskę zdrowia dla mnie (od 1.03.2016 do 23.04.2016)
2) o potrzebne łaski w rodzinie mojej drugiej córki (od 24.04.2016 do 16.06.2016)
Dziękuję Matce Bożej za opiekę nad nami. Stan mojego zdrowia bardzo się poprawił. Obecnie czuję się prawie dobrze. Dziękuję Matce Bożej za łaskę zdrowia.
Nowenna o potrzebne łaski w rodzinie mojej drugiej córki wierzę, że też zaowocuje. Dzisiaj skończyłam tę Nowennę. W rodzinie tej ogólnie jest dobrze, ale brakuje najważniejszego – łaski sakramentalnego związku, a co się z tym wiąże sakramentu Pokuty i Komunii świętej. Mam wielką nadzieję, że Matka Boża uprosi tę łaskę, która jest tak potrzebna do zbawienia.
Wracając do dwóch pierwszych Nowenn (świadectwo z 2.02.2016) – jest coraz lepiej.
Mam wielką nadzieję, że wnuczka moja wyzdrowieje całkowicie, a rodzina będzie szczęśliwa. Jeszcze raz dziękuję za uratowanie wtedy mojej córki z wypadku.
Dziękuję Ci Maryjo za pokój w moim sercu, za to, że nie czuję lęku, wierzę,że wszystko
dobrze się ułoży. Przecież Pan Bóg chce dla nas jak najlepiej, musimy mu zaufać i całkowicie oddać się pod Jego opiekę.Przecież tak nas kocha, umarł za nas na krzyżu i nie chce dla nas nic złego. Wie lepiej od nas czego nam potrzeba.
Zachęcam Was do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Modlitwa daje bardzo dużo.
Najukochańsza Matko nasza weż nasze życie w swoje ręce, kieruj nim, bo TY wiesz lepiej od nas czego nam potrzeba.
Następną Nowennę Pompejańską chcę odmówić za dusze w czyśćcu cierpiące. Chcę im pomóc w dojściu do Nieba i zarazem mam nadzieję, że wstawiać się będą za naszą rodzinę u Boga w Niebie i pomogą uprosić tak potrzebne nam łaski.
Myślę, że jeszcze się odezwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o