Ilona: będę dziękować za każdy dzień syna bez narkotyków.

Z pewnością nie jest to maja ostatnia nowenna ,gdyż ta modlitwa potrafi zarażać w dobrym tego słowa znaczeniu i głęboko wierzę w jej moc i w to Maryja jako matka wysłucha mojej prośby i kiedyś będę się mogła z mężem cieszyć tym ,że mamy zdrowego syna
Przeczytaj całość

Ania: Brakuje mi słów , aby podziękować Królowej Pompejańskiej

Od września ubiegłego roku nie miałam pracy. O nowennie dowiedziałam się od mojej siostry. Postanowiłam, że będę ją odmawiać w intencji znalezienia pracy. Nowennę odmawiało mi się nadzwyczaj bardzo dobrze , bez żadnych przeszkód. Ufałam ,że Matka Boska wyprosi mi u Boga tę łaskę.  Ale tak się nie stało. Byłam...
Przeczytaj całość

Dorota: Matka Boża zawsze mi pomagała…

Witam wszystkich, odmówiłam 2 nowenny i jest to piękna modlitwa... Przeczytałam o niej 2 lata temu i wiedziałam już wtedy że na pewno ją odmówię. pierwszą zaczęłam w lutym tego roku.
Przeczytaj całość

Gosia: Uzdrawianie dziecka z anoreksji

Kochani, chciałabym podzielić się z Wami owocami nowenny pompejańskiej, którą odmówiłam w intencji mojego dziecka - lat 14, u którego zdiagnozowano początek anoreksji. Dziecko moje, w wyniku splotu różnych wydarzeń - zmiany w rodzinie, nowa szkoła, presja środowiska rówieśniczego - zaczęło prezentować objawy anoreksji o obrazie zaiste książkowym - odmowa...
Przeczytaj całość

Wysłuchana prośba

Tak się na szczęście nie stało, a ja mam pewność, że jest to zasługą Matki Bożej, której za wszystkie otrzymane łaski, wiarę i mój wewnętrzny spokój ogromnie dziękuję.
Przeczytaj całość

Maria: brakuje najważniejszego – łaski sakramentalnego związku

Jest to już drugie świadectwo NP. Pierwsze ukazało się 2.02..2016 r. po odmówieniu dwóch NP, a mianowicie – o uzdrowienie mojej wnuczki z anoreksji oraz druga nowenna o głęboką wiarę w rodzinie.

Obecnie odmówiłam następne dwie NP :
1) o łaskę zdrowia dla mnie (od 1.03.2016 do 23.04.2016)
2) o potrzebne łaski w rodzinie mojej drugiej córki (od 24.04.2016 do 16.06.2016)
Dziękuję Matce Bożej za opiekę nad nami. Stan mojego zdrowia bardzo się poprawił. Obecnie czuję się prawie dobrze. Dziękuję Matce Bożej za łaskę zdrowia.
Nowenna o potrzebne łaski w rodzinie mojej drugiej córki wierzę, że też zaowocuje. Dzisiaj skończyłam tę Nowennę. W rodzinie tej ogólnie jest dobrze, ale brakuje najważniejszego – łaski sakramentalnego związku, a co się z tym wiąże sakramentu Pokuty i Komunii świętej. Mam wielką nadzieję, że Matka Boża uprosi tę łaskę, która jest tak potrzebna do zbawienia.
Wracając do dwóch pierwszych Nowenn (świadectwo z 2.02.2016) – jest coraz lepiej.
Mam wielką nadzieję, że wnuczka moja wyzdrowieje całkowicie, a rodzina będzie szczęśliwa. Jeszcze raz dziękuję za uratowanie wtedy mojej córki z wypadku.
Dziękuję Ci Maryjo za pokój w moim sercu, za to, że nie czuję lęku, wierzę,że wszystko
dobrze się ułoży. Przecież Pan Bóg chce dla nas jak najlepiej, musimy mu zaufać i całkowicie oddać się pod Jego opiekę.Przecież tak nas kocha, umarł za nas na krzyżu i nie chce dla nas nic złego. Wie lepiej od nas czego nam potrzeba.
Zachęcam Was do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Modlitwa daje bardzo dużo.
Najukochańsza Matko nasza weż nasze życie w swoje ręce, kieruj nim, bo TY wiesz lepiej od nas czego nam potrzeba.
Następną Nowennę Pompejańską chcę odmówić za dusze w czyśćcu cierpiące. Chcę im pomóc w dojściu do Nieba i zarazem mam nadzieję, że wstawiać się będą za naszą rodzinę u Boga w Niebie i pomogą uprosić tak potrzebne nam łaski.
Myślę, że jeszcze się odezwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!