Łukasz: Egzamin gimnazjalny

Witajcie, odmówiłem już kilka nowenn, ale to moje pierwsze świadectwo (18.06.2016). Jedną z otrzymanych łask było znalezienie pracy w zawodzie nauczyciela gdzie w dobie niżu demograficznego i kryzysu na rynku pracy otrzymanie przez młodego nauczyciela pracy nie jest rzeczą łatwą. Matka Boża jednak wysłuchała mojej prośby.

W tym roku przeżywałem ogromny stres związany z przygotowaniem uczniów klas trzecich gimnazjum do egzaminu gimnazjalnego. Wszystkie egzaminy próbne pisali na bardzo niskim poziomie poniżej swoich możliwości. Były to ciężkie klasy pod względem edukacyjnym, dużo słabych uczniów, a Ci co mieli możliwości to nie koniecznie chciało im się uczyć. Nie wiedząc już jak ich motywować i tłumaczyć matematykę postanowiłem odmówić nowennę prosząc o bardzo dobre wyniki na egzaminie gimnazjalnym. W trakcie odmawiania nowenny Duch Święty dawał natchnienia jakie zadania rozwiązywać, jakie zagadnienia powtarzać. Uczniowie wychodząc po egzaminie mówili ” miał pan nosa z tym i z tamtym”. Byłem w szoku, że Duch Święty tak mną kierował podczas przygotowań do egzaminu. Oczywiście byli też uczniowie którzy po wyjściu z sali byli niezadowoleni z tego co popisali. Jednak finał okazał się dobry. Uczniowie ogólnie napisali ładnie egzamin tak że ja jestem z ich wyniku zadowolony, gdzie wydawało się, że przy tej grupie taki wynik jaki osiągnęli jest niemożliwy. Jak widać dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Dziękuję Ci Maryjo za Twoje wstawiennictwo u Boga, za te łaski które tu opisałem oraz za te których nie jestem świadom. A was drodzy czytelnicy proszę o modlitwę, abym znalazł pracę, bo to ostatnie dni mojej pracy w tej szkole.

Dagmara: … żeby mój syn przestał mnie bić !

Dziękuję Matce Bożej za otrzymane łaski po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Byłam już załamana, że nikt nie jest mi w stanie pomóc wychować syna(13lat), który nie słucha mnie w ogóle, obraża, bije, wciąż są skargi ze szkoły itd.. pragnęłam również drugiego dziecka o które staraliśmy się z mężem 3lata, chciałam też znaleźć pracę na umowę a nie na czarno jak zawsze. Wtedy przeczytałam o ”modlitwie różańcowej” która przynosi cuda.
Przeczytaj

Marta: Lekarstwo na zachwiane poczucie wartości

Zaczynając nowenne oczekiwalam cudu - czegos co przyjdzie z zewnatrz i rozwiaze moj problem, a tymczasem cud dokonywal sie we mnie podczas zawierzania siebie MAryi i Bogu. I choc dlugo nic sie nei dzialo, wiedziałam ze jestem w Maryi i Jezusa rekach. A to jest najcenniejsze
Przeczytaj

M: Śmierć i nowe życie

Witam, Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać pod koniec listopada, na początku myślałam, że to świadectwo będzie wyglądało inaczej. Zaczęłam się modlić, gdy mój wujek trafił do szpitala, gdzie wykryto u niego nowotwór złośliwy jelita grubego z przerzutami do wątroby. Pierwszy raz o Nowennie usłyszałam kilka lat temu, ale szybko o niej zapomniałam, myślałam że nie będę umiała się modlić, Nowenna wydawała mi się bardzo długa i myślałam, że nie znajdę w sobie wystarczająco dużo silnej woli, aby odmówić ją do końca. Przez te kilka lat ani razu nie pomyślałam o tej modlitwie, naprawdę o niej zapomniałam, dopiero gdy wujek zachorował nagle w mojej głowie pojawiła się myśl, aby się pomodlić w jego intencji.
Przeczytaj

Piotr: Maryja wyrwała mnie z otchłani uzależnienia od alkoholu

Dzień dobry Wszystkim. Odmawiam drugą Nowennę Czy zostałem wysłuchany NA PEWNO TAK Jestem pewien że Matka Słowa Przedwiecznego słucha Nas i musimy Jej zaufać bardzo mocno.
Przeczytaj

Maria: wielkie problemy wychowawcze

Nigdy nie zwątpię w MIŁOSIERDZIE BOŻE
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ewa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Łukasz pomodlę się. Każdy chciałby mieć nauczyciela, który się za nas modli ! Niech Ci Pan Bóg błogosławi !