Beata: łaski płynące z nowenny pompejańskiej

Dziś skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę pompejańską. Jestem dumna z siebie, że podołałam. Nie wierzyłam w to, że wytrwam w tej modlitwie. Od kilkunastu lat nie chodziłam do kościoła, nie modliłam się, zastanawiam się, czy wierzyłam w Boga… Sama nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie... Całe moje życie, odkąd sięgam pamięcią, było trudne, nie...
Przeczytaj całość

Beata: Mama

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Pragnę tym świadectwem podziękować i złożyć hołd Najświętszej Matce Bożej ! Po przez Nowennę Pompejańską już drugi raz wymodliłam łaski o które prosiłam, a tym razem było to uzdrowienie mojej mamy ,która od lat zmaga się z chorobą serca, no i jak się okazało teraz...
Przeczytaj całość

Krystyna: „Palec Boży”

Nowennę odmawiam z przerwami ok. 2 lata.Otrzymałam wiele łask,, chociaz nie wszystkie zostały wysłuchane ale Maryja nie zostaje obojętna na nasze modlitwy. O.d dawna cierpiałam na bóle pleców, leczono mnie na korzonki ,zwyrodnienie kręgoslupa .itp ale pomagało tylko na chwile.Az zabolał mnie palec u ręki. W ciągu kilku godzin ból był okropny ,ręka spuchła .Smarowanie maściami nie pomagalo więc udałam się do lekarza.Podejrzewał dnę moczanową i zlecił badanie moczu i usg jamy brzusznej i antybiotyk.
Przeczytaj całość

Natalia: Zaufanie i trwanie w modlitwie

Zachęcam wszystkich do odmówienia Nowenny Pompejańskiej. Odmówiłam dwie w intencji znalezienia dobrego męża. Jestem młoda, ale mimo wszystko bardzo doskwiera mi samotność i bardzo bym chciała wreszcie zacząć sobie układać życie. Ostatnią nowennę zakończyłam 8 września, ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać świadectwo. Pierwsza nowenna przyniosła mi wiele łask i radości.
Przeczytaj całość

Łukasz: Egzamin gimnazjalny

Witajcie, odmówiłem już kilka nowenn, ale to moje pierwsze świadectwo (18.06.2016). Jedną z otrzymanych łask było znalezienie pracy w zawodzie nauczyciela gdzie w dobie niżu demograficznego i kryzysu na rynku pracy otrzymanie przez młodego nauczyciela pracy nie jest rzeczą łatwą. Matka Boża jednak wysłuchała mojej prośby.

W tym roku przeżywałem ogromny stres związany z przygotowaniem uczniów klas trzecich gimnazjum do egzaminu gimnazjalnego. Wszystkie egzaminy próbne pisali na bardzo niskim poziomie poniżej swoich możliwości. Były to ciężkie klasy pod względem edukacyjnym, dużo słabych uczniów, a Ci co mieli możliwości to nie koniecznie chciało im się uczyć. Nie wiedząc już jak ich motywować i tłumaczyć matematykę postanowiłem odmówić nowennę prosząc o bardzo dobre wyniki na egzaminie gimnazjalnym. W trakcie odmawiania nowenny Duch Święty dawał natchnienia jakie zadania rozwiązywać, jakie zagadnienia powtarzać. Uczniowie wychodząc po egzaminie mówili ” miał pan nosa z tym i z tamtym”. Byłem w szoku, że Duch Święty tak mną kierował podczas przygotowań do egzaminu. Oczywiście byli też uczniowie którzy po wyjściu z sali byli niezadowoleni z tego co popisali. Jednak finał okazał się dobry. Uczniowie ogólnie napisali ładnie egzamin tak że ja jestem z ich wyniku zadowolony, gdzie wydawało się, że przy tej grupie taki wynik jaki osiągnęli jest niemożliwy. Jak widać dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Dziękuję Ci Maryjo za Twoje wstawiennictwo u Boga, za te łaski które tu opisałem oraz za te których nie jestem świadom. A was drodzy czytelnicy proszę o modlitwę, abym znalazł pracę, bo to ostatnie dni mojej pracy w tej szkole.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Łukasz: Egzamin gimnazjalny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Łukasz pomodlę się. Każdy chciałby mieć nauczyciela, który się za nas modli ! Niech Ci Pan Bóg błogosławi !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!