Anna: Ufam

Dzięki Matce Bożej za uzdrowienie jej z choroby nowotworowej. Ufam, że Matka Boża będzie nadal nad nią czuwać.
Przeczytaj całość

Paulina: Prywatny cud w moim sercu

Witajcie. Wiele osób w kryzysie odwraca się od Boga winiąc go za swoje nieszczęścia. Ze mną było inaczej, gdy straciłam grunt pod nogami, gdy zatrzęsła mi się ziemia pośpieszyłam do Matki Boskiej z prośbą o pomoc. O nowennie dowiedziałam się dopiero po tym strasznym wydarzeniu. Byłam z chłopakiem 5,5 roku, czekałam na oświadczyny, wiele planowaliśmy i niestety zaczęliśmy się od siebie oddalać.
Przeczytaj całość

Alicja: Szczęśliwe rozwiązanie

Witam serdecznie wszystkich głęboko wierzących i cierpiących, jak również szczęśliwych z powodu doświadczonego szczęścia po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Ja również chciałam podzielić się z Wami moimi doświadczeniami, choć sama nie wiem dlaczego dopiero teraz....Przeczytaj Alicja: Szczęśliwe rozwiązanie
Przeczytaj całość

Aneta: Wysłuchana modlitwa o powrót chłopaka

Pół roku temu z dnia na dzień zostawił mnie chłopak…. Nasze wspólne plany runęły. Wszystkie zapewnienia z jego strony to były tylko słowa rzucane na wiatr.
Przeczytaj całość

Malgorzata: Maryja wysłuchał moje prośby

Moi kochani, jestem w trakcie odmawiania mojej czwartej nowenna pompejanskiej. Dwie moje intencje zostaly wysluchane, spotkałam w moim życiu wspaniałego człowieka i zakochałam się, został uzdrowienie mój chory kręgusłup, walczyła z bólem przez osiem lat, zachęcam wszystkich do odmawiania tej cudownej modlitwy, która napewno pomoże w każdej trudnej sytuacji
Przeczytaj całość

KATARZYNA: UZDROWIENIE

WITAM SERDECZNIE.ODMAWIAM JUZ TRZECIĄ NOWENNĘ.PIERWSZĄ ZACZEŁAM W LUTYM W INTENCJI MOJEGO UZDROWIENIA Z CHOROBY Z KTÓRĄ ZMAGAŁAM SIĘ PONAD 14 LAT.MODLĄC SIĘ ZACZEŁAM SIĘ ŻLE CZUĆ POMYSLAŁAM ZE NASILA MI SIĘ CHOROBA I ZWIĘKSZYŁAM DAWKĘ LEKU.Z DNIA NA DZIEŃ BYŁO CORAZ GORZEJ.SKOŃCZYŁAM PIRWSZĄ NOWENNĘ I ZACZEŁAM DRUGĄ W INNEJ INTENCJI.ALE MÓJ STAN ZDROWIA WCALE SIĘ NIE POPRAWIAŁ.DOSZŁAM DO WNIOSKU ŻE CZYM WIĘKSZA DAWKA LEKU TYM GORZEJ SIĘ CZUJE.PEWNEGO RAZU MIAŁAM NATCHNIENIE JAKBY KTOS DO MNIE POWIEDZIAŁ ,,POMÓLD SIĘ W INTENCJI ODSTAWIENIA LEKU,,DZIŚ WIEM ZE TO BYŁY SŁOWA OD DUCHA ŚWIĘTEGO.ZACZĘŁAM ODMAWIAĆ KOLEJNĄ NOWENNĘ W INNTENCJI ODSTAWIENIA LEKU.W CZASIE TRWANIA MODLITWY STOPNIOWO ZMNIEJSZAŁAM DAWKĘ.1CZERWCA SKOŃCZYŁAM CZĘŚĆ BŁAGALNĄ A OD 5 CZERWCA NIE PRZYJMUJĘ ZADNYCH LEKÓW A MÓJ STAN ZDROWIA DIAMETRALNIE SIĘ POPRAWIŁ.DODAM JESZCZE ŻE LEKI MIAŁAM BRAĆ DO KOŃCA ŻYCIA A CHOROBA BYŁA NIEULECZALNA.ODMAWIAM CZĘŚĆ DZIĘKCZYNNA.WIERZĘ GŁĘBOKO W TO ZE ZOSTAŁAM UZDROWIONA I DZIĘKUJE MATCE NAJŚWIĘTSZEJ, PANU BOGU,JEZUSOWI, I DUCHOWI ŚWIĘTEMU ZA DAR UZDROWIENIA.CHWAŁA PANU.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "KATARZYNA: UZDROWIENIE"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Kasiu, czy możesz napisać co to za choroba, na którą chorowałaś? Ja też mam kilka nieuleczalnych chorób i też się modlę w tej intencji.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Witaj Madziu.choroba nazywa się miastenia.A wiesz jeszcze dodatkowo jeżdżę na spotkania do Częstochowy na przeprośną górkę które prowadzi Ojciec Daniel.słyszałaś może o tych spotkaniach?

Magdalena
Gość
Magdalena

Słyszałam, ale nie mam takiej możliwości, żeby tam pojechać, jestem ze świętokrzyskiego, ale jeżdżę na msze o uzdrowienie, które są w pobliżu mojej miejscowości. I oglądam Dotyk Boga w internecie. Pozdrawiam.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

A cha rozumiem.Ja jestem z mazowieckiego ale mamy panią która organizuje wyjazdy na te spotkania i jeździmy autokarem.pozdrawiam życzę zdrowia i wytrwałości w modlitwie.

Magdalena
Gość
Magdalena

Dziękuję i tobie również życzę tego samego.

Przemysław
Gość
Przemysław
@Katarzyna Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Proszę, niech Pani nie odbiera tego jako atak, czy złośliwość, a raczej wyraz troski o Panią. Polecałbym mianowicie przebadać się jeszcze i zobaczyć, co lekarze powiedzą. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, ale my, zwykli ludzie jesteśmy omylni. Kościół zresztą przed uznaniem czegoś za cud prowadzi odpowiedni proces, by to potwierdzić. Może dałoby się też ten przypadek potwierdzić? Niepokoi mnie też: „MODLĄC SIĘ ZACZEŁAM SIĘ ŻLE CZUĆ POMYSLAŁAM ZE NASILA MI SIĘ CHOROBA I ZWIĘKSZYŁAM DAWKĘ LEKU.” bo nie wiem, czy tak można samemu zmieniać dawki leku w tej sytuacji. Naprawdę życzę Pani jak… Czytaj więcej »
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Panie Przemysławie to nie jest tak ze nagle źle się poczułam i zwiększyłam dawkę leków.Było to oczywiście pod kontrolą lekarza. Kilka wizyt ,w międzyczasie skierowanie do szpitala do którego nie zostałam przyjęta z powodu braku objawów choroby.do dnia dzisiejszego nie biore leków.świadectwo to napisałam tak w skrócie.Chętnie porozmawiła bym z Panem.może na email. Pozdrawiam

Przemysław
Gość
Przemysław

Skoro tak, to bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o mój email, to jeżeli Pani chce to może Pani oczywiście do mnie napisać na pogorzelec(kropka)pogorzelec(małpa)gmail(kropka)com
zamiast „(kropka)” wpisać „.”
zamiast „(małpa)” wpisać „@”
ale proszę pamiętać, że nie jestem lekarzem ani osobą o jakichś kompetencjach w tych sprawach.
Z Panem Bogiem,
Przemysław

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!