Jarosław: Uwolnienie z nieczystości

Szczęść Boże. Na przełomie listopada i grudnia odmawiałem NP w intencji zdrowia mojego i wyleczenia się z dolegliwości. Okazało się, że mam nietolerancje na gluten, kazeinę i laktoze. Do tego obciążona wątroba, lekka niedoczynność tarczycy i byłem bardzo szczupły. Po leczeniu wyniki badań zwłaszcza wątroby mam w normie. Przeszedłem na dietę i wbrew pozorom okazało się to bardzo proste przy dużym wsparciu rodziny, a tego się obwiałem, że ciężko będzie przejść na taką dietę i wbrew opiniom udało mi się to tanio zrobić.
Read More

Iza: Plan Boży

Szczęść Boże. Po raz kolejny wracam na tą stronę by podzielić się z Wami radością modlitwy do Matki Bożej Pompejańskiej. Mój mąż często mi opowiadał o swojej koleżance z lat dziecinnych, której los nie oszczędzał. Nie udane związki, 5 dzieci, choroba nowotworowa, bezrobocie...mogłabym tak wymieniać bez końca. Choć jej nie...
Read More

Karolina: Wyniki amniopunkcji

W trakcie tego strasznego okresu poprosiłam Matkę Boską żeby dała mi jakiś znak, że wszystko będzie dobrze z moim dzieciątkiem. Dostałam znak. Przyśniło mi się dzieciątko. Zdrowe.
Read More

Ewa: praca

Jednak, choć pracuję już jakiś czas, dopiero zebrałam się, by dać świadectwo. Kiedy znalazłam obecną pracę, to graniczyło praktycznie z cudem i poszło bardzo szybko. Nie mam wątpliwości, że zawdzięczam to modlitwie pompejańskiej.Nawet głośno powiedziałam Matko Boża , Ty jesteś STRASZNA naprawdę mnie wysłuchałaś. Nie miałam jednak nic złego na myśli, tylko byłam zupełnie zaskoczona.Dziękuję Maryjo.
Read More

Elżbieta: otrzymane łaski po odmówieniu nowenny pompejańskiej

Jestem matką 3 synow. Ja z mężem do kościoła chodzę co niedziela i w kazde śwęto, natomiast nasi synowie nie. Są oni obecnie doroslymi ludżmi w wieku 33, 31, 26 lat.
Read More

Kasia: TA Nowenna to Najlepszy i Najtańszy antydepresant

Szczęść Boże, To świadectwo będzie krótkie ale treściwe. Otóż dotychczas w swoim życiu zmówiłam 5 może 6 Nowenn Pompejańskich, nie jestem w stanie się doliczyć bo uzależniłam się od nowenny.Uzależniłam w pozytywnym znaczeniu.

Przez cały czas mam w sobie taki spokój , że to o co prosiłam będzie mi dane….Na mojej drodze pojawiło się sporo znaków że wszystko się uda…..Prosiłam Maryję o nawrócenie pewnego chłopaka, na którym bardzo mi zależało i zależy. Żeby się zmienił i dał nam szansę….Od początku kiedy go poznałam uważałam go za wielki dar od Boga….. Bardzo pracowity i utalentowany chłopak a przy tym skromny. On chodził i chodzi do kościoła, a w dzisiejszym świecie to już rzadkość….Podobało mi się to ogromnie że jest z tych tradycjonalistów. Kiedy go poznałam byłam już nastawiona na smutne samotne życie, że już nikogo nie poznam….a tu nagle znalazł sie taki wymarzony chłopak….Pomyślałam wtedy Bóg mnie LUBI, nawet BARDZO!!!Zbliżam się do 30 to najwyższy czas aby miec juz kogoś na stałe….Mam dość samotnego życia które ciągnie się już stanowczo za długo….Wierzyłam i wierzę że wszystko się uda,a jeśli nie to ja umrę ze spokojnym sercem że dałam z siebie wszytko….że nie zaprzepaściłam takiej niezwykłej szansy….jaką jest ta jedyna wyjątkowa miłość podarowana nam od Boga. Ja bardzo dużo czasu poświęciłam na rozmowy z nim aby dał nam szansę…nie udało się , więć myślę że Maryja znajdzie lepszy sposób i wszystko sie uda. Wszystkie nasze pragnienia pochodzą od Boga więc jeśli czegoś bardzo pragniesz , Zaufaj Odmów NOWENNE A ZOBACZYSZ REWELACYJNE EFEKTY.
SZCZĘŚĆ BOŻE.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kasia: TA Nowenna to Najlepszy i Najtańszy antydepresant"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Izabela
Gość
Izabela

Dziękuję za to świadectwo!
Otóż mam bardzo bardzo podobną sytuację 🙂

Asia
Gość

Zaczynam dziś nowenne ! Trzymajcie za mnie kciuki !

Andrzej
Gość
Andrzej

Trzymam Asiu za Ciebie kciuki!!! Ja zacząłem wczoraj,na pewno damy radę.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!