Stanisław: Nie ustaję w modlitwach

Wskutek sepsy przestały pracować wszystkie narządy wewnętrzne, najgorzej nerki i płuca. Po wprowadzeniu syna w stan śpiączki farmakologicznej, nastąpiło bardzo wysokie ciśnienie, które spowodowało udar mózgu. Próba wybudzenia syna ze śpiączki po 24 g nie powiodła się. Mijały dnie i tygodnie a syn leżał jak roślina, żył dzięki podłączonym maszynom. Diagnoza lekarzy była dla nas druzgocąca, jeżeli syn przeżyje najbliższy tydzień, to będzie miał szansę żyć dłużej, ale ze śpiączki to najprędzej wybudzi się po roku albo i po 4-ch latach.
Przeczytaj całość

Marianna: Pomyślna adaptacja w przedszkolu córeczki

Jestem w trakcie odmawiania mojej pierwszej nowenny w intencji zaadaptowania się mojego dziecka do przedszkola. Jestem matką bardzo wrażliwej i przywiązanej do mnie trzylatki. Gdy przyszła pora wysłać dziecko do przedszkola, byłam przerażona. Córka jest jedynaczką, trudno nawiązuje kontakty z dziećmi, często było tak, że gdy widziała w piaskownicy dzieci, nie chciała do niej wejść.
Przeczytaj całość

Kasia: C­o za radość ze się ud­ało wytrwać do końca.­

Staraliśmy się z męże­m o drugie dziecko od­ 3 lat ale nie udawał­o się. Jakoś w listo­padzie bratowa opowi­edziała o Nowennie Po­mpejanskiej i zapropo­nowała wspólna modlit­wę. Dużo obaw czy dam­ radę. ..nie modliłam­ się regularnie na r­óżańcu. .ale czułam z­e musze ..i tak zaczę­liśmy Nowenne całą r­odziną. ..brat z zona­..siostra..rodzice...­oraz inne bliskie oso­by...właśnie prosząc ­o wiarę i ufność w na­szych staraniach o dz­ieciątko dla mnie i d­la siostry która też czeka na dar macierzy­ństwa. Skonczylismy ­Nowenne w Wigilię. .c­o za radość ze się ud­ało wytrwać do końca.
Przeczytaj całość

Paweł: O pracę w Polsce

We wrześniu ub. roku rozpocząłem nowenne. Prosiłem w niej Maryję o wstawiennictwo w znalezieniu dobrej pracy w Polsce, ponieważ od 6 lat pracowałem w Danii. Bardzo trudno było mi odmówić tę nowennę, tak samo jak podjąć decyzję o zakończeniu pracy na delegacji.
Przeczytaj całość

Anonim: Zdrowie dla taty

Moja druga Nowenna do Najświętszej Marii Panny z Pompejów byla za zdrowie mojego taty. Jakieś dwa lata temu tata, który baaaardzo rzadko choruje zaczął mieć gorączkę i narzekał na silny ból w boku... Źle wyglądał i w sumie nie wiedzieliśmy co mu dolegalo... Po przeswietleniu płuc lekarz stwierdził, że oprócz zapalenia płuc ma nowotwór...
Przeczytaj całość

Kasia: TA Nowenna to Najlepszy i Najtańszy antydepresant

Szczęść Boże, To świadectwo będzie krótkie ale treściwe. Otóż dotychczas w swoim życiu zmówiłam 5 może 6 Nowenn Pompejańskich, nie jestem w stanie się doliczyć bo uzależniłam się od nowenny.Uzależniłam w pozytywnym znaczeniu.

Przez cały czas mam w sobie taki spokój , że to o co prosiłam będzie mi dane….Na mojej drodze pojawiło się sporo znaków że wszystko się uda…..Prosiłam Maryję o nawrócenie pewnego chłopaka, na którym bardzo mi zależało i zależy. Żeby się zmienił i dał nam szansę….Od początku kiedy go poznałam uważałam go za wielki dar od Boga….. Bardzo pracowity i utalentowany chłopak a przy tym skromny. On chodził i chodzi do kościoła, a w dzisiejszym świecie to już rzadkość….Podobało mi się to ogromnie że jest z tych tradycjonalistów. Kiedy go poznałam byłam już nastawiona na smutne samotne życie, że już nikogo nie poznam….a tu nagle znalazł sie taki wymarzony chłopak….Pomyślałam wtedy Bóg mnie LUBI, nawet BARDZO!!!Zbliżam się do 30 to najwyższy czas aby miec juz kogoś na stałe….Mam dość samotnego życia które ciągnie się już stanowczo za długo….Wierzyłam i wierzę że wszystko się uda,a jeśli nie to ja umrę ze spokojnym sercem że dałam z siebie wszytko….że nie zaprzepaściłam takiej niezwykłej szansy….jaką jest ta jedyna wyjątkowa miłość podarowana nam od Boga. Ja bardzo dużo czasu poświęciłam na rozmowy z nim aby dał nam szansę…nie udało się , więć myślę że Maryja znajdzie lepszy sposób i wszystko sie uda. Wszystkie nasze pragnienia pochodzą od Boga więc jeśli czegoś bardzo pragniesz , Zaufaj Odmów NOWENNE A ZOBACZYSZ REWELACYJNE EFEKTY.
SZCZĘŚĆ BOŻE.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kasia: TA Nowenna to Najlepszy i Najtańszy antydepresant"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Izabela
Gość
Izabela

Dziękuję za to świadectwo!
Otóż mam bardzo bardzo podobną sytuację 🙂

Asia
Gość

Zaczynam dziś nowenne ! Trzymajcie za mnie kciuki !

Andrzej
Gość
Andrzej

Trzymam Asiu za Ciebie kciuki!!! Ja zacząłem wczoraj,na pewno damy radę.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!