Grażyna: Matka Boża zawsze wysłucha

Odmówiłam już druga nowennę pompejańską i za każdym razem zostałam wysłuchana. Pragnę złożyć swoje świadectwo o skuteczności  tej nowenny pompejańskiej bo obiecałam to Maryi. Zanim urodziłam córkę oddałam ją w opiekę Matce Bożej, stale czułam obecność Jej w życiu mojego dziecka.Przeczytaj Grażyna: Matka Boża zawsze wysłucha
Przeczytaj całość

Ewa: Modlitwa o uzdrowienie

potrzeba głebokiej wiary i modlitwy..
Przeczytaj całość

Aneta: Uzdrowienie z choroby przewlekłej

Modliłam się w intencji mojej mamy, która od długiego czasu zmagała się z przewlekłym zapaleniem błony śluzowej żołądka i dwunastnicy. Gastroskopia kontrolna nie wykazała żadnych zmian chorobowych. Mama jest zdrowa. Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego!
Przeczytaj całość

Beata: Dziś już nie chcę bez Ciebie Matko żyć

Po raz drugi pragnę złożyć świadectwo.W pierwszym świadectwie opisywałam moje nawrócenie,uzdrowienie mojej mamy z choroby.Ale to nie wszystko mój tata czuje się lepiej po wieloletniej chorobie,gdzie wszyscy już dawno się poddaliśmy.W mojej rodzinie zapanował spokój,zdrowie i miłość.Moje życie się zmieniło tak bardzo,że zadaje sobie pytanie czy zasłużyłam,jeszcze kilka miesięcy temu trudno byłoby mi w to uwierzyć jak pięknie się żyje z Naszą Matką Najświętszą Maryją!
Przeczytaj całość

E: Łaska wiary dla syna

To już moja kolejna nowenna pompejańska, ufam, że Maryja wyprosi u swego Syna powrót do zdrowia Pawła, a także wyjedna łaskę głębokiej wiary dla mojego syna Emila.
Przeczytaj całość

Kasia: Kolejne wstawiennictwo Matki Bożej

Już jakiś czas zwlekalam z napisaniem świadectwa obecnie odmawiam 8nowenne i Maryja cały czas wyprasza łaski dla mnie mojej rodziny i moich znajomych .

Moja 6nowenne odmawialam o zdrowie dla mojej przyszłej bratowej,miała problemy ginekologiczne i przy wszystkich badaniach jakie miała wykonane okazało się że będzie musiała mieć usunięty jajnik bo są jakieś zmiany i zaczęłam odmawiać nowenne i podczas operacji jednak jajnik nie został usuniety-chwala Panu Jezusowi.Bog cały czas jest obecny w zyciu moim i mojej rodziny i w cudowny sposób wylewa swoje laski, człowiek jak tak na spokojnie usiądzie to dopiero widzi jak jego życie wyglądało przedtem a jak wygląda teraz.Widzie dopiero teraz ze wszystko jest laska a przede wszystkim ze Bog daje mi łaskę że chce mi się modlić,chodzic do kosciola,ze chce mi sie chciec…ciężko jest to opisać w słowach ,mam wieksza cierpliwosc i lagodnosc w stosunku do najblizszych,uwalnia mnie z nerwicy ,leków ,agresji,również miałam straszne swedzace uczule na dłoniach które się ciągło przez ok 3miesiace sterydy nawet nie pomagały przeszkadzało mi to w pracych i zaczęłam to oddawać Bogu i zniknęło z dnia na dzien. Starszy syn zrobił duży postęp w nauce, również w moim malzenstwie widzę zmiany większą miłością i szacunkiem sie darzymy.Bog też w cudowny sposób posłużyl się moja osoba i moimi swiadectwami ze nawraca sie moje znajome które kiedys były troszkę na bakier z Bogiem.Prosze was chociaz o jedno Zdrowas Mario za mnie bo ostatnio bardzo ciezko jest mi odmawiac nowenne już podchodzę 3raz do modlitwy w intencji mojego małżeństwa .Dziekuje Ci Maryjo i dziękuję Ci Jezu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Kasia: Kolejne wstawiennictwo Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Łucja
Gość
Łucja

Kochani!Pod koniec części dziękczynnej N.P.(trzeciej z kolei)Matka Boska zesłała
mi z Nieba pomoc i wsparcie(w osobach dobrych ludzi)i rozwiązał się bardzo trudny ,po ludzku niemożliwy do rozwiązania problem dotyczący mojego dziecka!!!Zachęcam Was do cierpliwego,wytrwałego,pełnego ZAUFANIA,odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!