Dorota: Więcej niż się spodziewałam

Nowennę pompejańską odmawiam drugi raz. W pierwszej modliłam się, by brat przestał pić, by miał pracę i był blisko Boga. Maryja mnie wysłuchała. Brat chce się zmienić, znalazł pracę i stara się dobrze żyć.Przeczytaj Dorota: Więcej niż się spodziewałam
Read More

Leonarda: Już nie przestanę się modlić

Juź nie przestanę się modlić jest mi smutno jak kończę nownne modląc się czuję się bezpieczna .powierzajcie swoje smutki naszej kochane Matce ona jest zawsze z nami
Read More

Beata: Przestało mnie np. boleć prawe biodro

Wiem,że popełniłam wiele błędów za bardzo chciałam żeby było po mojemu ale Bóg ma swój plan co do mnie i nie moja ale jego wola niech się dzieje.
Read More

Kasia: Dziękuję Ci, Matko, za miłość

Rok temu odmówiłam nowennę w intencji uratowania związku, w którym byłam nieszczęśliwa i czułam się niekochana. Modliłam się o przemianę, aby Matka Boża go uratowała. Nie otrzymałam tej łaski. W trakcie trwania nowenny wszystko definitywnie się rozpadło, ale ja kontynuowałam nowennę.
Read More

Anna: NOWENNA POMPEJAŃSKA TO SPOSÓB NA SZCZĘŚLIWE ŻYCIE!

Mam na imię Anna i mam 32 lata. O cudownej sile Nowenny Pompejańskiej usłyszałam TRZYKROTNIE na przełomie roku od różnych, serdecznych znajomych. Gdy otrzymałam trzeci raz, tym razem z ust mojej szczerej, uduchowionej znajomej  imienniczki, wskazówkę wyrwania się z okrutnej przeszłości  za sprawą nowenny postanowiłam podjąć ten trud. Pomimo  nienormowanego...
Read More

Kasia: Kolejne wstawiennictwo Matki Bożej

Już jakiś czas zwlekalam z napisaniem świadectwa obecnie odmawiam 8nowenne i Maryja cały czas wyprasza łaski dla mnie mojej rodziny i moich znajomych .

Moja 6nowenne odmawialam o zdrowie dla mojej przyszłej bratowej,miała problemy ginekologiczne i przy wszystkich badaniach jakie miała wykonane okazało się że będzie musiała mieć usunięty jajnik bo są jakieś zmiany i zaczęłam odmawiać nowenne i podczas operacji jednak jajnik nie został usuniety-chwala Panu Jezusowi.Bog cały czas jest obecny w zyciu moim i mojej rodziny i w cudowny sposób wylewa swoje laski, człowiek jak tak na spokojnie usiądzie to dopiero widzi jak jego życie wyglądało przedtem a jak wygląda teraz.Widzie dopiero teraz ze wszystko jest laska a przede wszystkim ze Bog daje mi łaskę że chce mi się modlić,chodzic do kosciola,ze chce mi sie chciec…ciężko jest to opisać w słowach ,mam wieksza cierpliwosc i lagodnosc w stosunku do najblizszych,uwalnia mnie z nerwicy ,leków ,agresji,również miałam straszne swedzace uczule na dłoniach które się ciągło przez ok 3miesiace sterydy nawet nie pomagały przeszkadzało mi to w pracych i zaczęłam to oddawać Bogu i zniknęło z dnia na dzien. Starszy syn zrobił duży postęp w nauce, również w moim malzenstwie widzę zmiany większą miłością i szacunkiem sie darzymy.Bog też w cudowny sposób posłużyl się moja osoba i moimi swiadectwami ze nawraca sie moje znajome które kiedys były troszkę na bakier z Bogiem.Prosze was chociaz o jedno Zdrowas Mario za mnie bo ostatnio bardzo ciezko jest mi odmawiac nowenne już podchodzę 3raz do modlitwy w intencji mojego małżeństwa .Dziekuje Ci Maryjo i dziękuję Ci Jezu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Kasia: Kolejne wstawiennictwo Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Łucja
Gość
Łucja

Kochani!Pod koniec części dziękczynnej N.P.(trzeciej z kolei)Matka Boska zesłała
mi z Nieba pomoc i wsparcie(w osobach dobrych ludzi)i rozwiązał się bardzo trudny ,po ludzku niemożliwy do rozwiązania problem dotyczący mojego dziecka!!!Zachęcam Was do cierpliwego,wytrwałego,pełnego ZAUFANIA,odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!