Monika: Uzdrowienie z dolegliwości

Witam, odmawiałam nowennę pompejańską już trzeci raz i dziękuję Matce Najświętszej za wysłuchanie moich próśb o uzdrowienie z dolegliwości spływania wydzieliny po tylnej ścianie gardła, z którą żaden lekarz nie mógł sobie poradzić.
Przeczytaj całość

Barbara: Trudno mi było w to wszystko uwierzyć !

Zaczęłam szukać pracy i zdarzył się cud, wszędzie tam gdzie udałam się z moim CV po niedługim czasie zaczęli odzywać się pracodawcy z propozycją pracy.
Przeczytaj całość

Aneta: łaski nowenny pompejańskiej

Nowennę Pompejańską odmawiam już nieprzerwalnie od ponad 1,5 roku, jest to już kilka intencji, które do tej pory w większości nie zostały jeszcze wysłuchane. Ale nie o tym chciałam napisać. Chciałam się z Wami podzielić, jakimi łaskami Maryja mnie obdarzyła, łaskami, o które bezpośrednio nie prosiłam. Przeczytaj Aneta: łaski nowenny...
Przeczytaj całość

Faustyna: Świadectwo otrzymanych łask

Chciałabym podzielić się z Wami świadectwem otrzymanych łask. Pierwsze nowenny Pompejańskie, które odmawiałam w ubiegłym roku przyniosły mi dużo spokoju wewnętrznego.
Przeczytaj całość

Wiktoria: Walka ze strachem

Niedawno ukończyłam swoją pierwszą nowennę pompejańską. Prosiłam Maryję, aby dopomogła mi w walce ze strachem.Przeczytaj Wiktoria: Walka ze strachem
Przeczytaj całość

Karol: Moje modlitwy przyniosły skutek bardzo szybko

Kochani chciałbym podzielić się z Wami moim świadectwem. Otóż przez dłuższy czas szukałem pracy i nie mogłem nic znaleźć cos co by mi odpowiadało w czym mógłbym się realizować.

18 kwietnia 2016 roku postanowiłem rozpocząć szturm do Nieba za pomocą nowenny pompejańskiej i orędownictwa Najświętszej Maryi Panny. W ciągu pierwszego tygodnia otrzymałem 5 telefonów o prace i pomyślałem sobie moje modlitwy przyniosły skutek bardzo szybko. Ale było cos w tych ofertach cos co mi nie odpowiadało to nie było to co szukałem i odrzuciłem te propozycje potem miałem wyrzuty sumienia modlisz sie Maryja ci pomaga znaleźć prace a ty odrzucasz… Ale modliłem sie dalej i dodawałem żeby Maryja pomogła dokonać właściwego wyboru pracy i zakładu pracy i pomogła przyjąć wkońcu prace. Noi się modliłem dalej nieuchronnie zbliżał sie 54 dzień nowenny a tu nic bylem już trochę zmęczony zawiedziony i poddenerwowany. 7 czerwca 2016 roku miałem kolejna rozmowę kwalifikacyjna oddałem te sprawę Bogu i Maryi i by sie spełniła wola Pana Boga. To była oferta którą szukałem idealna w 100% Po skończonej rozmowie zostałem poproszony o to by przyjść do firmy 10 czerwca wtedy sie dowiem czy otrzymam prace czy nie. I przyszedłem do firmy i dostałem ta prace nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze 10 czerwca 2016 roku to byl ostatni dzień mojej nowenny pompejańskiej i intencji pracy. Tak Maryja pomogła mi znaleźć prace przez te nowennę i przez swój święty Różaniec. Nigdy sie nie załamujcie zaufajcie Maryi Ona zawsze Wam pomoże i wysłucha próśb nawet gdy odrzucicie propozycje to w koncu pomoże Wam znaleźć taka jaką szukacie jaka Was cieszy i satysfakcjonuje…
Ukochana Maryjo Matko Boga i moja Matko dziękuję Ci za otrzymana prace bądź uwielbiona miedzy wszystkimi niewiastami pragnę z całego serca wielbić Cie i czcić świętym różańcem przez wszystkie dni mojego życia!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Karol: Moje modlitwy przyniosły skutek bardzo szybko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Ciebie wysłuchano 😉 to dobrze, a ja modle się już któryś raz o prace nowenna pompejańską, to nei dość że poprzednią straciłem, jestem na bezrobociu już rok czasu ledwo co dorabiam żeby wyżej do pierwszego to jeszcze obiecaną pracę mi znajomi odrzucili. Naprawde nie wiem co się dzieje bo pomimo ciągłej modlitwy ( non stop) plus do tego wysłaniu dziesiątek Cv i wiele rozmów nie moge dostać pracy :(. to ciekawe…mam nadzieje że w tym jest Wola Boża…

Magdalena
Gość
Magdalena

Do Mariusza; do intencji dodaj, by Maryja zdjęła z Ciebie i Twojego Drzewa Genealogicznego, klątwę niemożności znalezienia pracy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!