Magdalena: Mąż jest w trakcie rzucenia nałogu

Odmawiajcie NP i nie watpię w Jej działanie .Wielkie podziękowania dla Maryji za wstawiennictwo u Swojego Syna. Chwała Panu!
Read More

Ilona: Matka Boska mnie nie opuściła i przyszła mi z pomocą.

Nowennę zaczęłam odmawiać około rok temu. Na początku jedna potem dwie, był nawet okres, że kilka jednocześnie w różnych intencjach aczkolwiek związanych z jedną bardzo ważną dla mnie sprawą. Kiedy myślałam, że to już koniec i nic nie da się zrobić w mojej sprawie, Matka Boska mnie nie opuściła i przyszła mi z pomocą.
Read More

Krystyna: Nie spadł mi nawet włos z głowy

Pokochałam tę modlitwę. Odmówiłam już 8 nowenn pompejańskich. Bez przerw. Nie zawsze starannie odmówionych. Mateńka kieruje naszym życiem i wspiera. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Ale ona wie, co dla nas dobre. Wnuk, który urodził się w 7 miesiącu z zespołem cech wcześniaczych dobrze się rozwija, wszystko się cofnęło.
Read More

Anna: Cały czas modliłam się, ale nic nie przynosiło pomocy

Składam to świadectwo, ponieważ taka jest obietnica i w ten sposób dziękuję Matce Bożej z Pompei ale i chcialabym się podzielić z kobietami, które są w podobnej sytuacji, można by rzec bez wyjścia, bo wszystko zawodzi, warto rozważyć inną drogę, może to jest nasza droga i przeznaczenie.
Read More

Grzegorz: świadectwo – moja żona znalazła pracę

Chciałbym złożyć świadectwo mocy Nowenny Pompejańskiej otóż odmówiłem Nowennę Pompejańska w intencji mojej żony Hanny aby podjęła pracę, sporo czasu była bez pracy a wszelkie próby , rozmowy, składane aplikacje kończyły się nijak tzn. nie mogła znaleźć pracy
Read More

Karol: Moje modlitwy przyniosły skutek bardzo szybko

Kochani chciałbym podzielić się z Wami moim świadectwem. Otóż przez dłuższy czas szukałem pracy i nie mogłem nic znaleźć cos co by mi odpowiadało w czym mógłbym się realizować.

18 kwietnia 2016 roku postanowiłem rozpocząć szturm do Nieba za pomocą nowenny pompejańskiej i orędownictwa Najświętszej Maryi Panny. W ciągu pierwszego tygodnia otrzymałem 5 telefonów o prace i pomyślałem sobie moje modlitwy przyniosły skutek bardzo szybko. Ale było cos w tych ofertach cos co mi nie odpowiadało to nie było to co szukałem i odrzuciłem te propozycje potem miałem wyrzuty sumienia modlisz sie Maryja ci pomaga znaleźć prace a ty odrzucasz… Ale modliłem sie dalej i dodawałem żeby Maryja pomogła dokonać właściwego wyboru pracy i zakładu pracy i pomogła przyjąć wkońcu prace. Noi się modliłem dalej nieuchronnie zbliżał sie 54 dzień nowenny a tu nic bylem już trochę zmęczony zawiedziony i poddenerwowany. 7 czerwca 2016 roku miałem kolejna rozmowę kwalifikacyjna oddałem te sprawę Bogu i Maryi i by sie spełniła wola Pana Boga. To była oferta którą szukałem idealna w 100% Po skończonej rozmowie zostałem poproszony o to by przyjść do firmy 10 czerwca wtedy sie dowiem czy otrzymam prace czy nie. I przyszedłem do firmy i dostałem ta prace nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze 10 czerwca 2016 roku to byl ostatni dzień mojej nowenny pompejańskiej i intencji pracy. Tak Maryja pomogła mi znaleźć prace przez te nowennę i przez swój święty Różaniec. Nigdy sie nie załamujcie zaufajcie Maryi Ona zawsze Wam pomoże i wysłucha próśb nawet gdy odrzucicie propozycje to w koncu pomoże Wam znaleźć taka jaką szukacie jaka Was cieszy i satysfakcjonuje…
Ukochana Maryjo Matko Boga i moja Matko dziękuję Ci za otrzymana prace bądź uwielbiona miedzy wszystkimi niewiastami pragnę z całego serca wielbić Cie i czcić świętym różańcem przez wszystkie dni mojego życia!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MagdalenaMariusz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Ciebie wysłuchano 😉 to dobrze, a ja modle się już któryś raz o prace nowenna pompejańską, to nei dość że poprzednią straciłem, jestem na bezrobociu już rok czasu ledwo co dorabiam żeby wyżej do pierwszego to jeszcze obiecaną pracę mi znajomi odrzucili. Naprawde nie wiem co się dzieje bo pomimo ciągłej modlitwy ( non stop) plus do tego wysłaniu dziesiątek Cv i wiele rozmów nie moge dostać pracy :(. to ciekawe…mam nadzieje że w tym jest Wola Boża…

Magdalena
Gość
Magdalena

Do Mariusza; do intencji dodaj, by Maryja zdjęła z Ciebie i Twojego Drzewa Genealogicznego, klątwę niemożności znalezienia pracy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!