Teresa: Lekarz powiedział, że to cud!

Jestem osobą bardzo szczęśliwą, ponieważ byłam u Matki Bożej w Pompejach. Lubię się modlić, odmawiając często nowennę. Opowiadam o niej innym ludziom. Wiele osób już mi się udało namówić do tej modlitwy.Przeczytaj Teresa: Lekarz powiedział, że to cud!
Read More

Gabrysia: Wymarzony kierunek studiów

Minęły już prawie 3 lata odkąd odmówiłam swoją pierwszą nowennę. Bardzo zależało mi aby dostać się na medycynę. Po pierwszej nieudanej próbie zdecydowałam się na nowennę. Jednak mimo jej odmówienia po raz drugi się nie udało.
Read More

Weronika: Nowenna Pompejańska to cudowny dar z Nieba

Jutro kończę drugą Nowennę w tym roku,w piątek zaczynam trzecią i tak już będę odmawiać w Roku Wiary.Dużo się zmieniło w mojej rodzinie,chociaż ciągle widzę kolejne problemy do naprawienia.Wiem, że Mateczka działa w każdym temacie,wystarczy Jej zaufać.Gdy zaczęłam się modlić trzy lata temu miałam ogromne problemy, zniechęcenie do kontynuowania modlitwy,...
Read More

AGNIESZKA: wyczekiwane dziecko

czekam na upragnione dwie kreski na teście
Read More

Beata: Moi synowie popadli w nałogi…

Odmawiam drugą nowennę, ale już myślę o następnej. Obie moje nowenny zanoszone są w tej samej intencji. Moi synowie popadli w nałogi: alkohol i narkotyki. Myślałam, że cała ta sytuacja mnie przerosła, ale trafiłam w internecie na nowennę pompejańską.
Read More

Joasia: Sukces w pracy

Obecnie odmawiam już 27 Nowennę Pompejańską i mogę powiedzieć, że jestem od niej uzależniona. Dzięki wstawiennictwu Matki Bożej otrzymałam wiele łask. O wielu z nich pisałam we wcześniejszych świadectwach.

Teraz chciałabym napisać o kolejnych cudach, które wyprosiła mi Matka Boża Pompejańska. Prosiłam o pomoc w pracy – aby moje wysiłki i trud zostały docenione. I udało się odniosłam ogromny sukces. Dodam, że jest to jeden z największych sukcesów, jakie można osiągnąć w moim zawodzie.
Modliłam się również o łaskę zdrowia dla mamy. Miała podwyższony cholesterol a lekarze w takim przypadku zalecają zażywanie statyn. Niestety statyny są bardzo niebezpieczne i powodują wiele skutków ubocznych. Mama przez jakiś czas zażywała to lekarstwo ale nie czuła się po nim najlepiej. Jednak kiedy przestała je brać, cholesterol podniósł się do 380. Postanowiłam wtedy, że muszę odmówić Nowennę Pompejańską w intencji zdrowia mamy. Po zakończeniu części dziękczynnej mama zrobiła badanie i okazało się, że cholesterol spadł do 240. Oczywiście muszę również zaznaczyć, że mama wyeliminowała cukier z diety. Jestem jednak pewna, że to Maryja pomogła. Przeglądałam różne fora dyskusyjne związane z tym tematem i wiem jak ciężko jest obniżyć cholesterol a mamie udało się to w niecałe trzy miesiące. Dziękuję Ci Matko Boża za wszystkie łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
GabrielaaaaIzabelamała czarna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
mała czarna
Gość
mała czarna

przeczytaj książkę Ukryte terapie Zięby

Izabela
Gość
Izabela

Podziwiam wytrwałość, pięknie!

aaa
Gość
aaa

na wysoki choresterol zażywaj witaminę K2+D mozna kupic np. w sklepie ziołowym albo ze zdrowa zywnoscią

Gabriela
Gość
Gabriela

Joasiu, ostatnio jest coraz więcej głosów wśród mądrych lekarzy, że wysoki cholesterol sam w sobie jest tylko oznaką witalności. Problemem jest proporcja między „dobrym” a „złym” (to pokazuje ogólnie zaburzoną równowagę, nad którą trzeba pracować, , głownie rzecz dotyczy amatorów słodzenia sobie;-). Tak czy inaczej to statyny „leczące” wysoki poziom chol. to prawdziwi cisi zabójcy, wywołują one powolną destrukcję w organizmie, a szkody są nieodwracalne, jak np. uszkodzenia mięśni (krótko: starzejesz się po nich). Niektórzy wręcz mówią o zmowie koncernów farmaceutycznych, dla których statyny to jedno z głównych źródeł krociowych zysków i ze to one rozreklamowały „zdrowe tłuszcze”, które napędzają… Czytaj więcej »