Joasia: Sukces w pracy

Obecnie odmawiam już 27 Nowennę Pompejańską i mogę powiedzieć, że jestem od niej uzależniona. Dzięki wstawiennictwu Matki Bożej otrzymałam wiele łask. O wielu z nich pisałam we wcześniejszych świadectwach.

Teraz chciałabym napisać o kolejnych cudach, które wyprosiła mi Matka Boża Pompejańska. Prosiłam o pomoc w pracy – aby moje wysiłki i trud zostały docenione. I udało się odniosłam ogromny sukces. Dodam, że jest to jeden z największych sukcesów, jakie można osiągnąć w moim zawodzie.
Modliłam się również o łaskę zdrowia dla mamy. Miała podwyższony cholesterol a lekarze w takim przypadku zalecają zażywanie statyn. Niestety statyny są bardzo niebezpieczne i powodują wiele skutków ubocznych. Mama przez jakiś czas zażywała to lekarstwo ale nie czuła się po nim najlepiej. Jednak kiedy przestała je brać, cholesterol podniósł się do 380. Postanowiłam wtedy, że muszę odmówić Nowennę Pompejańską w intencji zdrowia mamy. Po zakończeniu części dziękczynnej mama zrobiła badanie i okazało się, że cholesterol spadł do 240. Oczywiście muszę również zaznaczyć, że mama wyeliminowała cukier z diety. Jestem jednak pewna, że to Maryja pomogła. Przeglądałam różne fora dyskusyjne związane z tym tematem i wiem jak ciężko jest obniżyć cholesterol a mamie udało się to w niecałe trzy miesiące. Dziękuję Ci Matko Boża za wszystkie łaski.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
GabrielaaaaIzabelamała czarna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
mała czarna
Gość
mała czarna

przeczytaj książkę Ukryte terapie Zięby

Izabela
Gość
Izabela

Podziwiam wytrwałość, pięknie!

aaa
Gość
aaa

na wysoki choresterol zażywaj witaminę K2+D mozna kupic np. w sklepie ziołowym albo ze zdrowa zywnoscią

Gabriela
Gość
Gabriela

Joasiu, ostatnio jest coraz więcej głosów wśród mądrych lekarzy, że wysoki cholesterol sam w sobie jest tylko oznaką witalności. Problemem jest proporcja między „dobrym” a „złym” (to pokazuje ogólnie zaburzoną równowagę, nad którą trzeba pracować, , głownie rzecz dotyczy amatorów słodzenia sobie;-). Tak czy inaczej to statyny „leczące” wysoki poziom chol. to prawdziwi cisi zabójcy, wywołują one powolną destrukcję w organizmie, a szkody są nieodwracalne, jak np. uszkodzenia mięśni (krótko: starzejesz się po nich). Niektórzy wręcz mówią o zmowie koncernów farmaceutycznych, dla których statyny to jedno z głównych źródeł krociowych zysków i ze to one rozreklamowały „zdrowe tłuszcze”, które napędzają… Czytaj więcej »

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…