Marta: ta modlitwa ma niesamowitą moc!

Nazywam się Marta, mam 23 lata. Na nowennę natknęłam się w internecie w lutym i właściwie kilka dni po tym zaczęłam ją odmawiać. to co się działo wtedy w moim życiu było niesamowite :) przede wszystkim czułam ogromną ulgę i spokój. otrzymałam odpowiedzi na pytania, które mnie bardzo nurtowały, a...
Przeczytaj całość

Angelika: Ukochana Matko – obiecałaś we śnie, że mi pomożesz. Wiem, że tak się stanie.

Po ludzku sytuacja jest beznadziejna, ale wiem że dla Matki Boskiej nie ma rzeczy niemożliwych.
Przeczytaj całość

Karolina: Kiełkujące ziarno

Czuję się zobowiązana do złożenia tego świadectwa - mocy Nowenny Pompejańskiej, w zasadzie to chciałabym wszystkim o tym opowiedzieć,ale tak niewielu ludzi chce o tym słuchać i o tym rozmawiać, piszę, wiec tu ponieważ to właśnie z tej strony korzystałam, aby w ogóle nauczyć się odmawiania tej wspaniałej modlitwy. Maryja zawsze dotrzymuje swoich obietnic, dlatego właśnie Nowenna Pompejańską jest niezwykle skuteczna.
Przeczytaj całość

Edyta: łaska zdrowia

Dziś mogę powiedzieć, że całe moje życie jest łaską bożą czego wcześniej nie dostrzegałam. Obecnie odmawiam część dziękczynną
Przeczytaj całość

agnieszka: Cud życia dla mamy

Chciałabym podziękować Matce Boskiej za życie mojej mamy,za to ze jest z Nami.Moja mama ciężko zachorowała na nowotwór płuc z przerzutami do wątroby,węzłów chłonnych.W lutym 2015 r. rozmawiałam z lekarzem,który stwierdził ze mojej mamie pozostało parę tygodni życia-do pól roku.Zaczęłam odmawiać po raz pierwszy nowennę pompejańską w intencji uzdrowienia mojej...
Przeczytaj całość

Joasia: Sukces w pracy

Obecnie odmawiam już 27 Nowennę Pompejańską i mogę powiedzieć, że jestem od niej uzależniona. Dzięki wstawiennictwu Matki Bożej otrzymałam wiele łask. O wielu z nich pisałam we wcześniejszych świadectwach.

Teraz chciałabym napisać o kolejnych cudach, które wyprosiła mi Matka Boża Pompejańska. Prosiłam o pomoc w pracy – aby moje wysiłki i trud zostały docenione. I udało się odniosłam ogromny sukces. Dodam, że jest to jeden z największych sukcesów, jakie można osiągnąć w moim zawodzie.
Modliłam się również o łaskę zdrowia dla mamy. Miała podwyższony cholesterol a lekarze w takim przypadku zalecają zażywanie statyn. Niestety statyny są bardzo niebezpieczne i powodują wiele skutków ubocznych. Mama przez jakiś czas zażywała to lekarstwo ale nie czuła się po nim najlepiej. Jednak kiedy przestała je brać, cholesterol podniósł się do 380. Postanowiłam wtedy, że muszę odmówić Nowennę Pompejańską w intencji zdrowia mamy. Po zakończeniu części dziękczynnej mama zrobiła badanie i okazało się, że cholesterol spadł do 240. Oczywiście muszę również zaznaczyć, że mama wyeliminowała cukier z diety. Jestem jednak pewna, że to Maryja pomogła. Przeglądałam różne fora dyskusyjne związane z tym tematem i wiem jak ciężko jest obniżyć cholesterol a mamie udało się to w niecałe trzy miesiące. Dziękuję Ci Matko Boża za wszystkie łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Joasia: Sukces w pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
mała czarna
Gość
mała czarna

przeczytaj książkę Ukryte terapie Zięby

Izabela
Gość
Izabela

Podziwiam wytrwałość, pięknie!

aaa
Gość

na wysoki choresterol zażywaj witaminę K2+D mozna kupic np. w sklepie ziołowym albo ze zdrowa zywnoscią

Gabriela
Gość
Gabriela
Joasiu, ostatnio jest coraz więcej głosów wśród mądrych lekarzy, że wysoki cholesterol sam w sobie jest tylko oznaką witalności. Problemem jest proporcja między „dobrym” a „złym” (to pokazuje ogólnie zaburzoną równowagę, nad którą trzeba pracować, , głownie rzecz dotyczy amatorów słodzenia sobie;-). Tak czy inaczej to statyny „leczące” wysoki poziom chol. to prawdziwi cisi zabójcy, wywołują one powolną destrukcję w organizmie, a szkody są nieodwracalne, jak np. uszkodzenia mięśni (krótko: starzejesz się po nich). Niektórzy wręcz mówią o zmowie koncernów farmaceutycznych, dla których statyny to jedno z głównych źródeł krociowych zysków i ze to one rozreklamowały „zdrowe tłuszcze”, które napędzają… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!