Cud Noweny do Mateczki z Pompejów

Dzielę się z Wami cudem tej modlitwy wstawienniczej. Mam 38 lat i jestem w drugiej ciąży. Badania przesiewowe wykazały ryzyko wady genetycznej u dziecka. Modliłam się zdrowie dla mojego maluszka i okazało się że podejrzenie się nie potwierdziło. Czułam i czuję że mateczka jest przy mnie. Wierzę że synuś urodzi...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Ta modlitwa ma moc, uwierzcie!

O nowennie dowiedziałam się od bliskiej koleżanki, która ją w tym czasie odmawiała. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam a zachęcona świadectwami zamieszczonymi na stronie internetowej postanowiłam podjąć się tego wyzwania.Przeczytaj Małgorzata: Ta modlitwa ma moc, uwierzcie!
Przeczytaj całość

Marek: Uzdrowienie małżeństwa

Dziękuję Najświętszej Matce za łaski, którymi mnie obdarzyła. Ponad rok temu moja żona, z którą byliśmy parą od 23 lat, w tym 15 lat małżeństwa sakramentalnego, z dwójką dzieci niespodziewanie oświadczyła, że mnie zdradziła, że się zakochała w innym mężczyźnie poznanym w Internecie. Ostatecznie, że się wyprowadza, zabiera ze sobą...
Przeczytaj całość

Ilona: Małżeństwo

Kochani módlcie się roźańcem bo to piękna modlitwa. Ufajcie bo Matka Boża wysłuchuje każdej modlitwy i dodatkowo obdarza nas łaskami o które nie prosimy.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Wymodlona łaska zdrowia

Błagałam Matkę Bożą odmawiając Nowennę Pompejańską (od 26-12-2017 r.) o szczęśliwą operację guza mózgu u mojego 10-letniego wnuczka Kamila (operacja w dn. 28-12-2016 r. trwała 9 godz. ) i o łaskę zdrowia dla niego. Przeczytaj Elżbieta: Wymodlona łaska zdrowia
Przeczytaj całość

Joanna: To jest niesamowite! Tu dzieją się cuda

Od około 3ego miesiąca życia synkowi bardzo drżały nóżki podczas snu i po przebudzeniu. Bardzo bałam się, że to problemy neurologiczne. Trwało to bardzo długo.

Byliśmy w szpitalu kilka dni, ale niestety zagadka dlaczego tak się dzieje nie nie została rozwiązana. Natrafiłam przypadkiem na Nowennę Pompejańską. Zaczęłam się modlić. Dokładnie po części blagalniej, po 27mym dniu wszystko synkowi przeszło. Kolejną nowennę zmówiłam o to, by synkowi rosła główka
Lekarz twierdził, że jest za mała jak na wiek synka, a z tym mogą wiązać się problemy neurologiczne. I tym razem zostałam wysłuchania. Synek jest zdrowym 17sto miesięcznym chłopcem, który rozwija się szybciej niż rówieśnicy. Dziękuję Matko Boża, że wysłuchałaś mnie za pierwszym razem i za drugim. Trzecia nowennę zmówiłam o ogólnw zdrowie synka i nienarodzonej jeszcze córeczki. Teraz odmawiam czwartą nowennę o urodzenie zdrowego dziecka. Wierzę, że i tym razem Matka Boża nas wysłucha. Odmawiajcie nowennę. To jest niesamowite! Tu dzieją się cuda o które nawet nie prosimy. Od kilku lat miałam poważne problemy z oddychaniem. Lekarz nie umieli mi pomóc. Zawsze nowennę odmawiałam w intencji moich dzieci, ale w trakcie modlitwy, moje problemy z oddychaniem zniknęły na dobre. Wierzę, że i tu Matka Boska ma swój udział.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Joanna: To jest niesamowite! Tu dzieją się cuda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

ładne świadectwo. Pani Joanną, jakich konkretnych wskazówek mogłaby Pani udzielić dla innych, że to o co Pani modliła się zostało wysłuchane?

Joanna
Gość
Joanna
Ja nie wiedziałam już gdzie szukać pomocy. Przypadkiem trafiłam na nowennę. Postanowiłam się modlić. To była dla mnie ostatnia deska ratunku. Modlilam się z różańcem w ręku, czasami bez. Modliłam się idąc na spacer z synkiem, jadąc samochodem, na zakupach, nawet w nocy po przebudzeniu. Nie zawsze udawało mi się dokończyć różaniec danego dnia. Czasami przesuwałam jego część na kolejny dzień. Czasami po prostu zasypiałam ze zmęczenia. Najważniejsze to wytrwałość i wiara, że Matka Boska pomoże. Oczywiście czasami przychodzi zwątpienie, ale najważniejsze to dalej trwać w modlitwie. Ja wierzę, że Matka Boża najbardziej docenia naszą wytrwałość. I nawet jeśli czasami… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!