Joanna: kolejne świadectwo !

Kochana Matko pisze kolejne świadectwo, sama mnie o to upominasz czuję to od kilku dni :-), że już powinnam znowu podzielić się tym z innymi i głosić Twoją cześć i dodać innym otuchy słowami, że jesteś i czuwasz i masz każdego który odmawia te niesamowitą modlitwę w opiece.

Moja ostatnia nowenna była w intencji mojej relacji z moim ukochanym, czułam że masz nas w swojej opiece i pomagasz nam poukładać sobie wzajemne relacje, skończyłam nowennę 1. czerwca i wtedy już powinnam podziękować Ci za wszystko ale jak to zwykle bywa zabieganie, operacja mojej babci, może i ciągłe zwlekanie że jeszcze poczekam co będzie i minął tydzień no i upomniałaś się o to, za co Ci dziękuję. Dziękuję Ci Matko za ten czas, za codzienne chwile z Tobą, za to że jesteś, że dajesz mi możliwość modlitwy do Ciebie, za codzienne różańce, za Twoją opiekę i obecność w moim życiu. Nie umiem niestety wyrazić wszystkiego słowami, ale wiem, że Ty Matko wiesz co chcę przez to świadectwo powiedzieć i za co Ci podziękować. Wam Kochani piszę tylko jedno módlcie się do Naszej Matki ona nikogo nie pozostawia samego zawsze wie co jest dla nas najlepsze i wierzcie mi chroni nas w dzień i w nocy, w każdym momencie, to jest najlepsze co może się człowiekowi przydarzyć. Chwała Ci Maryjo nasza Kochana!!! Kocham Cię

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
AraJoasia24IzaTERESAZadowolona Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Andzia
Gość
Andzia

mnie pozostawiła samą ;((((((((((( nie mogę pochwalić się żadnym moim świadectwem, bo nie została wysłuchana moja intencja ;((((((((((( już naprawdę odchodzę od nadziei i wiary, bardzo, bardzo ciężko mi idzie odmawianie NP

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Jest takie fajne powiedzenie „Jeśli kogoś kochasz,pozwól mu odejść. Jeżeli wróci,będzie Twój na wieki.Jeżeli nie wróci nigdy nie był Twój”. Andziu, zacznij się modlić o dobrego męża/chłopaka a nie narzekaj pod prawie każdym świadectwem na to, że Twoja modlitwa nie została wysłuchana.

Joasia24
Gość
Joasia24

Wszystko prawda, ale to tylko tak łatwo się mówi. Droga Zadowolona, na początku roku wymieniałam z Tobą wiadomości na tym forum, właśnie odnośnie mojej samotności i modlitwy o męża. Radziłam się innych czy po nieustannej od roku modlitwy w Róży Różańcowej o dobrego męża i dwóch niewysłuchanych nowennach w tej samej intencji powinnam zaczynać kolejną. Poradziłaś mi wtedy dołączenie do codziennej modlitwy podziękowanie Bogu za to wszystko co do tej pory zrobił abym poznała tego jedynego. Posłuchałam Twojej rady, ale dalej nic się nie dzieje w tej kwestii. Tzn. dzieje się, ale kolejne rozczarowania. Dopóki się nie modliłam w intencji… Czytaj więcej »

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Joasiu…pamiętam Ciebie 🙂 Tak sobie myślę, że może ten czas mimo wszystko nie jest dla Ciebie czasem straconym. Może jest dany od Boga, abyś dobrze rozpoznała czego rzeczywiście oczekujesz od kandydata na męża a jakich zachowań nie chcesz i nie możesz zaakceptować. Może jest to czas poznawania różnych odcieni męskiej natury. Wybór współmałżonka to jedna z najważniejszych decyzji jakie musimy podjąć w swoim życiu. Od tego czy będzie ona doba czy też nie w zasadzie zależy szczęście całego życia. Dobrze, że ten wybór masz, że nie musisz się w panice decydować na pierwszego lepszego kandydata, który pojawi się na horyzoncie.… Czytaj więcej »

Joasia24
Gość
Joasia24

Zadowolona, trochę sprostuję to co napisałaś. Otóż chodzi właśnie o ten wybór, a właściwie jego brak. Można powiedzieć, że tylko raz w tych trzech przypadkach oboje doszliśmy do wniosku, że damy sobie spokój, bo za dużo nas różni. Pozostałe dwie sytuacje to ten sam scenariusz, czyli ja zostaję zostawiona krótko mówiąc. Najgorsze jest to, że nawet nie wiem z jakiego powodu, tylko nagle kontakt się urywa i do widzenia. To gdzie ten wybór? Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak, że powoli zaczynam bać się kogoś poznać, bo znowu zacznę się angażować, a pewnie w jak zwykle wyjdzie to samo –… Czytaj więcej »

Andzia
Gość
Andzia

;((((((((

TERESA
Gość
TERESA

Matka modlila się o nawrócenie swojego syna 48 lat proszę sobie włączyć świadectwo na youtube Nancy i Patryka -Medjugorie maj 2015 rok .

Andzia
Gość
Andzia

widziałam
oo to ja do osiemdziesięciu kilku lat będę się modlić o powrót chłopaka….

Iza
Gość
Iza

Oh, kochani, proszę was o wsparcie modlitwą bądź nawet najcichsze westchnienie do Boga. Mam ogromny problem, ponieważ widzę piękno świata, ale tego piękna nie widzę w moim życiu. Tak bardzo chciałabym kiedyś móc powiedzieć, że życie jest wspaniałe i że żal byłoby opuszczać ten świat. Czuję się opuszczona, straciłam te poczucie że ktoś nade mną czuwa. Niedługo kończę moją nowennę o szczęście, jak na razie naprawdę sporo rzeczy się sypie, nie mam na nie żadnego wpływu i nawet nie mogę podjąć prób ich naprawienia. Nie jest to moja pierwsza nowenna, podczas każdej pod koniec miałam bardzo ponure myśli i natłok… Czytaj więcej »

Ara
Gość
Ara

Pomodlę się za ciebie Izo.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…