Anna: Zdrowie dla mojego męża

Swoją pierwszą nowennę odmówiłam wiosną tego roku prosząc o zdrowie dla mojego męża. Nosiłam się z zamiarem napisania świadectwa już dłuższy czas, ale jakoś nie potrafiłam go sformułować. Teraz poczułam, że powinnam to zrobić. Podczas rutynowych badań lekarskich okazało się, że wyniki badania krwi męża nie są najlepsze.
Przeczytaj całość

Izabela: Zdrowie dla córeczki

Szczęść Boże to już moje 9 świadectwo, ale pierwsze w intencji córeczki. Wszystkie wcześniejsze były w intencji mojej chorej na raka Mamy. Niestety Mama zmarła a ja myślałam, że nowenna nic nie dała. Bardzo się myliłam. Dziś wiem, że tylko dzięki Niej cudownej Matce Bożej mogłam stanąć na nogach po ogromnej stracie.
Przeczytaj całość

Alina: Opowiadam każdemu o łaskach jakie otrzymujemy od Maryi

Trwam w kolejnej Nowennie i chciałabym opowiedzieć o poprzednich.O pierwszej opowiadałam, drugą podjęłam w intencji naszej firmy rodzinnej.Prosiłam Maryję aby uratowała naszą sytuację finansową i kondycję firmy. Do teraz widzimy jak stopniowo krok po kroku uzdrawia naszą sytuację. Problemy , które narastały - tak po ludzku nie do rozwiązania nagle...
Przeczytaj całość

Anna: Przyjaciel czuje się świetnie

Mój przyjaciel zachorował na raka. Stadium już zaawansowane. Modliliśmy się oboje nowenną pompejańską. Po roku czasu przyjaciel czuje się świetnie, wyniki szczegółowych badań ma jak u zdrowego człowieka. Bogu niech będą dzięki i Najświętszej Maryi Pannie z Pompejów !
Przeczytaj całość

CZCICIELKA MARYI: Dziękuję Ci Maryjo za Twoje łaski,

Odmówiłam juz kilka w róznych intencjach i Matuchna mnie wysłuchała.Zawierzyłam Maryi trudny egzamin syna,zdrowie męża i moje,prosiłam o uwolnienie szwagra z alkoholizmu,modlilam się o dobrego męża dla córki ,o wiarę dla chłopaka córki
Przeczytaj całość

Joanna: Dziekuje Maryjo za pomoc w nauce

Szczesc Boze! Chce zlozyc swiadectwo wysluchanej NP. Prosilam w niej Maryje o pomoc w nauce na studiach i sie nie zawiodlam! Wyniki z egzaminow sa rewelacyjne!

Przede mna obrona pracy, ale wierze gleboko, ze Maryja do konca spelni obietnice i wynik na dyplomie bedzie najlepszy z mozliwych. Dziekuje Ci Maryjo. Wszystkich zachecam do odmawiania tej nowenny, bo ja jeszcze otrzymalam ogrom innych lask, za ktore juz dziekowalam. Chwala Panu!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!