Małgorzata: Szczęśliwie przeprowadzona operacja onkologiczna

Nowenną Pompejańską modliłyśmy się razem z moją mamą o zdrowie dla niej . Wcześniej pojawiło się krwawienie przy oddawaniu kału , mama była słaba , wstępne badania wykazały guz w jelicie grubym .
Przeczytaj

Agnieszka: Praca

Nowennę odmawiam już od paru lat z przerwami. Większość intencji zostało wysłuchanych. Ostatnią NP odmawiałam w okresie wakacji. Modliłam się o znalezienie wymarzonej dla mnie pracy. Pracuję w zawodzie, w którym o pracę ciężko ale nie poddawałam się i nie ustawałam w modlitwie. 28.08. otrzymałam pracę o jakiej marzyłam :) 02.09. zakończyłam część dziękczynną, a z 04.09. rozpoczęłam pracę. Jestem bardzo wdzięczna Najświętszej Maryji Pannie! Nie ustawajcie w modlitwie.
Przeczytaj

Liubov: gdy tylko bierzecie Różaniec do ręki to ładujecie karabin na złego ducha.

Odmawiajcie Nowennę Pompejańską, bo gdy tylko bierzecie Różaniec do ręki to ładujecie karabin na złego ducha. Każdy koralik różańca to kula na demona.
Przeczytaj

Agnieszka: chcę podziękować

Chcę podziękować Ci Matko Boża Pompejańska za łaskę dobrych wyników które robiłam w dzień przed zakończeniem nowenny. Są lepsze niż po wyjściu ze szpitala. O ile będzie możliwe postaram się w dalszym ciągu odmawiać w tej samej intencji wierząc że jednak jest ratunek w Tobie.
Przeczytaj

S: Powierzmy się Niepokalanemu Sercu Maryi a Ona nas na pewno Nie zawiedzie!

Nowenne odmawiam po raz pierwszy i dzisiaj mija 7 dzien odmawiania Mojej nowenny pompejskiej. Dziekuje NMP za nia i Ciesze sie ze ja odkrylam! Dzieki nowennie odkrylam PIEKNO rozanca swietego. Chcialabym zeby kazdy odkryl to piekno :-) Różaniec uczy milosci, wytrwalosci i dyscypliny. Jest to nasza osobista rozmowa z Bogiem....
Przeczytaj

Joanna: Dziekuje Maryjo za pomoc w nauce

Szczesc Boze! Chce zlozyc swiadectwo wysluchanej NP. Prosilam w niej Maryje o pomoc w nauce na studiach i sie nie zawiodlam! Wyniki z egzaminow sa rewelacyjne!

Przede mna obrona pracy, ale wierze gleboko, ze Maryja do konca spelni obietnice i wynik na dyplomie bedzie najlepszy z mozliwych. Dziekuje Ci Maryjo. Wszystkich zachecam do odmawiania tej nowenny, bo ja jeszcze otrzymalam ogrom innych lask, za ktore juz dziekowalam. Chwala Panu!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o