Katarzyna: List – Wierzymy że tata jest w najlepszych rękach – w objęciach Boga

Dziękuję i będę dziękować Matce Bożej za opiekę. Dla tych którzy się ociągają mówię- nie ma co zwlekać- Nowenna Pompejańska - paradoksalnie- jest łatwą, piękną modlitwą. Ciężko mi zmówić 1 dziesiątkę różańca.
Read More

Ewelina: Zaufanie i upragnione dzieciątko

Podjęłam leczenie ale mimo tego, że skończyłam odmawiać nowennę sytuacja się nie poprawiała. Odmówiłam ją drugi i trzeci raz i nawet zaczęłam czwartą. Ale pewnego dnia pomyślałam sobie, że Matka Boska tak mnie kocha, że na pewno już mnie wysłuchała i powinnam raczej Jej dziękować niż prosić w kółko o to samo.
Read More

Ewa: Maryjo, Ty wszystko możesz! Świadectwo wysłuchanej nowenny

Moja pierwsza Nowenne zakonczylam w dzien Bozego Narodzenia! Poniewaz do dzis nic sie nie dzialo, popadlam w rozpacz i zwatpienie! Moja intencja byla bardzo pilna!Prez te 8 dni do dzis,na przemian rozpaczalam a potem godzilam sie z Wola Boza i przepraszalam za to, ze zwatpilam!Przeczytaj Ewa: Maryjo, Ty wszystko możesz!...
Read More

Bety: Zaufanie i wiara

Mąż od świąt nie pije alkoholu, wierzę, że jest to stała zmiana, piętnaście lat życia z alkoholikiem nadwyrężyło moje zaufanie do ludzi, ale wiem że Maryja moze wszystko.
Read More

Karolina: A Matce Przenajświętszej dziękuję. Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję!

Moja babcia cierpi na neuralgię po przebytym, zbyt późno zdiagnozowanym półpaścu głowy. Objawia się to przewlekłym, niezwykle silnym bólem. Jest on opisywany jako wręcz nie do opisania. W dodatku wszelkie leki przepisywane babci przez lekarzy jej organizm odrzucał. Wszyscy specjaliści, do których zwracaliśmy się o pomoc, rozkładali ręce. Patrzyłam z...
Read More

Jan: Po paru dniach naszło na mnie zaskoczenie !

Chciałbym się podzielić świadectwem trochę spóźnionym, bo zapomniałem o nim. 13 czerwca 2016 roku mija rok czasu odkąd skończyłem pierwszą nowennę pompejańską w sprawie znalezienie stałej pracy.

Po ok. 5 miesiącach znalazłem najlepszą pracę w życiu jaką wykonywałem. Te dni nie były przypadkowe. Codziennie zastanawiałem się kiedy mam zacząć i wreszcie zniecierpliwiony uklęknąłem i zacząłem odmawiać różaniec. Po paru dniach naszło na mnie zaskoczenie kiedy spojrzałem na kalendarz jak wypadające dni zakończenia części błagalnej przypadły mi w Święto Wniebowstąpienia Pańskiego, a zakończenie całej nowenny 13 czerwca Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
O nowennie pierwszy raz dowiedziałem się od brata, dzięki tej nowennie zacząłem codziennie się modlić na różańcu, aż do teraz.
Przez ten 13 dzień miesiąca poczułem, że Maryja Prosi mnie, abym odmawiał codziennie różaniec tak jak to prosiła w Fatimie.
13 maja 2017 przypada 100 rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie.
Pomyślałem, że zacznę robić 5 sobót miesiąca włączając się do Wielkiej Nowenny Fatimskiej.
Zacząłem od pierwszej soboty kwietnia, a piątą sobotę kończę 6 sierpnia w Święto Przemienienia Pańskiego. Chcę na to Święto odmówić kolejną nowennę pompejańską, bo od dłuższego czasu choruję na depresję i stany lękowe. Akurat się zastanawiałem nad datą rozpoczęcia i bardzo się cieszę, że taki dzień mi się trafił. Mam jeszcze tyle intencji,ale moim głównym celem jest bycie szczęśliwym w życiu. Dopóki nie będę szczęśliwy będę odmawiać tą nie łatwą modlitwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Jan: Po paru dniach naszło na mnie zaskoczenie !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Witaj, ja też odprawiam nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Piąta sobota przypadnie mi 2 lipca 🙂 Ale pragnęłabym kontynuować dalej, oczywiście jak obowiązki domowe mi na to pozwolą i przede wszystkim – łaska Pana 🙂 Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za to wspaniałe świadectwo:-) Z Panem Bogiem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!