Magdalena: Upragniona praca!

Witam! Mieszkam w małym mieście gdzie perspektywy pracy są niewielkie a więc i moja sytuacja nie była za ciekawa mimo ciągłego poszukiwania.Pewnego dnia przeglądając strony w internecie natknęłam się na nowennę pompejańską i bardzo mnie zainteresowała a więc postanowiłam odmówić.Oczywiście prosiłam Matkę Najświętszą o łaskę pracy.Ale zły bardzo przeszkadzał nie...
Przeczytaj całość

Joanna: Całkowite zaufanie i oddanie Matce Najświętszej.

Jedną z łask jaką otrzymałam jest to że nie mam już lęków, swego czasu (po śmierci mojej mamy) leczyłam się na nerwicę/depresję
Przeczytaj całość

Beata: Jako dowód wdzięczności odmawiam nowennę za dusze czyśćcowe .

Pragnę złożyć podziękowanie Matce za nieustanną opiekę nad moją rodziną , otrzymane łaski , na niektóre czekam jeszcze cierpliwie wierząc , że będę w swoim czasie wysłuchana
Przeczytaj całość

Ola: Nie lękajcie się!

Jak się zaczęła moja historia z Nowenną Pompejańską? Gdy mój tata zachorował (dokładnie 24 Grudnia 2012r.), nie zdawałam sobie sprawy, jak zmieni się moje życie. Żadne nasze ziemskie, materialne dostępne środki nie są w stanie zagwarantować mu zdrowia. Jest on chory na nowotwór wątrobowo-komórkowy z przerzutem na kręgosłupie. Z czasem,...
Przeczytaj całość

Jan: Po paru dniach naszło na mnie zaskoczenie !

Chciałbym się podzielić świadectwem trochę spóźnionym, bo zapomniałem o nim. 13 czerwca 2016 roku mija rok czasu odkąd skończyłem pierwszą nowennę pompejańską w sprawie znalezienie stałej pracy.

Po ok. 5 miesiącach znalazłem najlepszą pracę w życiu jaką wykonywałem. Te dni nie były przypadkowe. Codziennie zastanawiałem się kiedy mam zacząć i wreszcie zniecierpliwiony uklęknąłem i zacząłem odmawiać różaniec. Po paru dniach naszło na mnie zaskoczenie kiedy spojrzałem na kalendarz jak wypadające dni zakończenia części błagalnej przypadły mi w Święto Wniebowstąpienia Pańskiego, a zakończenie całej nowenny 13 czerwca Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
O nowennie pierwszy raz dowiedziałem się od brata, dzięki tej nowennie zacząłem codziennie się modlić na różańcu, aż do teraz.
Przez ten 13 dzień miesiąca poczułem, że Maryja Prosi mnie, abym odmawiał codziennie różaniec tak jak to prosiła w Fatimie.
13 maja 2017 przypada 100 rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie.
Pomyślałem, że zacznę robić 5 sobót miesiąca włączając się do Wielkiej Nowenny Fatimskiej.
Zacząłem od pierwszej soboty kwietnia, a piątą sobotę kończę 6 sierpnia w Święto Przemienienia Pańskiego. Chcę na to Święto odmówić kolejną nowennę pompejańską, bo od dłuższego czasu choruję na depresję i stany lękowe. Akurat się zastanawiałem nad datą rozpoczęcia i bardzo się cieszę, że taki dzień mi się trafił. Mam jeszcze tyle intencji,ale moim głównym celem jest bycie szczęśliwym w życiu. Dopóki nie będę szczęśliwy będę odmawiać tą nie łatwą modlitwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Jan: Po paru dniach naszło na mnie zaskoczenie !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Witaj, ja też odprawiam nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Piąta sobota przypadnie mi 2 lipca 🙂 Ale pragnęłabym kontynuować dalej, oczywiście jak obowiązki domowe mi na to pozwolą i przede wszystkim – łaska Pana 🙂 Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za to wspaniałe świadectwo:-) Z Panem Bogiem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!