Jan: Po paru dniach naszło na mnie zaskoczenie !

Chciałbym się podzielić świadectwem trochę spóźnionym, bo zapomniałem o nim. 13 czerwca 2016 roku mija rok czasu odkąd skończyłem pierwszą nowennę pompejańską w sprawie znalezienie stałej pracy.

Po ok. 5 miesiącach znalazłem najlepszą pracę w życiu jaką wykonywałem. Te dni nie były przypadkowe. Codziennie zastanawiałem się kiedy mam zacząć i wreszcie zniecierpliwiony uklęknąłem i zacząłem odmawiać różaniec. Po paru dniach naszło na mnie zaskoczenie kiedy spojrzałem na kalendarz jak wypadające dni zakończenia części błagalnej przypadły mi w Święto Wniebowstąpienia Pańskiego, a zakończenie całej nowenny 13 czerwca Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
O nowennie pierwszy raz dowiedziałem się od brata, dzięki tej nowennie zacząłem codziennie się modlić na różańcu, aż do teraz.
Przez ten 13 dzień miesiąca poczułem, że Maryja Prosi mnie, abym odmawiał codziennie różaniec tak jak to prosiła w Fatimie.
13 maja 2017 przypada 100 rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie.
Pomyślałem, że zacznę robić 5 sobót miesiąca włączając się do Wielkiej Nowenny Fatimskiej.
Zacząłem od pierwszej soboty kwietnia, a piątą sobotę kończę 6 sierpnia w Święto Przemienienia Pańskiego. Chcę na to Święto odmówić kolejną nowennę pompejańską, bo od dłuższego czasu choruję na depresję i stany lękowe. Akurat się zastanawiałem nad datą rozpoczęcia i bardzo się cieszę, że taki dzień mi się trafił. Mam jeszcze tyle intencji,ale moim głównym celem jest bycie szczęśliwym w życiu. Dopóki nie będę szczęśliwy będę odmawiać tą nie łatwą modlitwę.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Beata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Witaj, ja też odprawiam nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Piąta sobota przypadnie mi 2 lipca 🙂 Ale pragnęłabym kontynuować dalej, oczywiście jak obowiązki domowe mi na to pozwolą i przede wszystkim – łaska Pana 🙂 Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za to wspaniałe świadectwo:-) Z Panem Bogiem.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________