Sylwia: Powrót ukochanego

Do Nowenny robiłam kilka podejść, za każdym razem rezygnowałam po kilku dniach gdy w mojej relacji z osobą, na której mi zależało robiło się jeszcze gorzej, a ja straciłam nadzieje.W końcu zebrałam się w sobie i obiecałam sobie, ze dokończę Nowennę.
Przeczytaj całość

A: Wymodlony

Na mojej drodze w wielki czwartek dzień po omówieniu nowenny stanal chłopak, o którym myslalam, ze to właśnie ten. Jednak okazało się, że pomimo spotkania w kosciele nie udało nam się. I po rozstaniu po 7 miesiącach spotkałam właśnie mojego jedynego.
Przeczytaj całość

Urszula: Maryja- Ona nigdy jeszcze mnie nie zawiodła

Szczęść Boże. Piszę to świadectwo dotyczące mojej dorosłej od prawie trzech lat córki w dniu jubileuszu kolejnych objawień fatimskich, na którego obchody wybierałam się już od rana.
Przeczytaj całość

Asia: Zawierzam się Tobie z ufnością

Jestem kolejną osobą, która w końcu zebrała się w sobie by dać świadectwo. O nowennę pompejańskiej dowiedziałam się z mediów społecznościowych ponad rok temu. Byłam wtedy w wielkim smutku, miałam sobie dużo bólu. Chciałam tej modlitwy, czułam że to moja największa deska ratunku. Nie myliłam się. Nie pamiętam, którą już nowennę odmawiam, kończę jedną, zaczynam następną, zdarzyło mi się mówić 2 nowenny w jednym czasie.
Przeczytaj całość

Dorota: Przez krzyż i cierpienie do Boga

Szczęść Boże. Chcę złożyć moje świadectwo które powinnam zrobić już bardzo dawno. Modlę się na różańcu nowenną od stycznia 2014 r. Tak więc ponad rok. Muszę powiedzieć że działo się bardzo dużo i dzieje nadal. Pewnych rzeczy na początku nie rozumiałam. Było we mnie dużo buntu, kłóciłam się z Panem Bogiem bardzo. Bo nie było tak jak ja chcę. Aż wreszcie zaczęło powoli do mnie dochodzić jak mocne było moje "ja". Zaczęły mi być zabierane rzeczy na których mi bardzo zależało. Praca. Została mi zabrana pomimo że stworzyłam ją od podstaw szefując w pewnej jednostce od 10 lat. i w między czasie utworzyłam jeszcze dwie. Możecie się domyślać co czułam. Wyrzucono mnie z tej pracy równo rok temu czyli w czasie jak odmawiałam od pół roku nowennę. Mnóstwo pytań dlaczego?
Przeczytaj całość

Izabela: kolejna otrzymana łaska, wysłuchana prośba

Bądź pozdrowiona, Pełna Łaski Królowo Różańca Świętego! Z całego serca dziękuję Ci, Uzdrowienie chorych, za udaną operację mojej córki. W tej intencji odmówiłam Twoją Nowennę, Pani Nasza, ostatniego dnia części dziękczynnej córka została przyjęta do kliniki.

Po badaniach miała się odbyć operacja w czwartek, 12 maja, ale w głębi duszy wiedziałam, że to nie ten dzień Matka Boża wyznaczyła na przeprowadzenie operacji. I tak się stało – operacja odbyła się 13 maja, w piątek, w rocznicę objawień fatimskich i zamachu na naszego Ojca świętego Jana Pawła II. Wierzę, że to Maryja wybrała ten dzień. Mimo poważnych ostrzeżeń lekarza przed zabiegiem na temat komplikacji mogących pojawić się w trakcie i po operacji (mogło dojść do uszkodzenia nerwu i niedowładu ręki), córka już następnego dnia wróciła do domu, w ręce wraca czucie, ustąpił ból, który uniemożliwiał wykonywanie najprostszych czynności i pracę. Niektórzy znajomi martwili się, czy w pracy nie będzie trudności, czy córka jej nie straci. Ale pracodawcy z ogromnym zrozumieniem podeszli do tematu choroby, operacji i rehabilitacji, więc po zwolnieniu i urlopie córka wraca do pracy. Kolejny raz Matka Najświętsza okazała Swą łaskę, dotrzymała obietnicy, dlatego piszę to świadectwo, żeby również Wam, drodzy czciciele Różańca świętego ukazać ogrom Miłości Bożej Matki, która kocha nas i wyprasza potrzebne łaski u Swego Syna Jezusa Chrystusa. Wierzcie i ufajcie Bożemu Miłosierdziu, bo Ono nigdy nas nie zawiedzie. Niech Wam wszystkim Pan Bóg błogosławi. Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Izabela: kolejna otrzymana łaska, wysłuchana prośba"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kasia
Gość

Bardzo ładnie napisane świadectwo 🙂 Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia i wszelkich łask,

Andzia
Gość
Andzia

ja jestem przy 3 NP i nie otrzymałam łaski o którą się modlę, każdego dnia zadaję sobie pytanie czy ma to sens, bo jest jeszcze gorzej niż było
już nie mam sił i nadziei tym bardziej :((((( tak wierzyłam, że Matka Boża mi pomoże a tu nic

Joanna
Gość
Joanna

Droga Andziu moim zdaniem chodzi o cos wiecej podczas odmawiania modlitwy niz tylko czekanie na spelnienie prosby. Moim zdaniem w pierwszej kolejnosci nalezy oddac zycie Jezusowi i wtedy pojawia sie nadzieja na spelnienie Jego obietnicy,ze bedzie nam blogoslawil. Bog jest dobry! Ale to od nas zalezy,czy przyjmiemy Jego milosc, bo On daje ja nam za darmo.

Andzia
Gość
Andzia

u mnie nadzieja już wygasa i zapał do modlitwy także ;(((

Adrian
Gość
Adrian

Szkoda, bo Bog chce abys wytrwala. Musisz mu udowodnić, ze nie wazne co by sie dzialo, ty i tsk bedziesz mu wierna. Przypowiesc o Hiobie – mozna to przywolac.

Andzia
Gość
Andzia

mimo wszystko nadal modle sie NP, ale już nie mam tyle zapału co kiedyś, kiedy wierzyłam, że po pierwszej NP otrzymam łaskę o którą się modle

Beata
Gość

może intencja jest nie właściwa ,,,,,,,,,,a może nie dostrzegasz wskazówek które dostajesz ,może nie pozwalasz sie prowadzić

wika
Gość

Andziu, ja się modlę NP już ok. 7 lat, kończę jedną, zaczynam kolejną. Straciłam rachubę, która to już Nowenna. Dostałam to, o co prosiłam – po raz pierwszy po 2 latach modlitwy, po raz drugi – półtora roku. Teraz modlę się trzeci rok w kolejnej intencji. Nie wolno tracić nadziei 😉

Dana
Gość

Do Andzi:
W najwiekszej pokorze dziekuje Ci Boze
za wszystko co dales za wszystko co mam
za sile wytrwania za dar przebaczania
za milosc w mym zyciu i szczescie mi dane
dziekuje dziekuje Ci Panie

Twa wola moj Ojcze niech zawsze sie stanie
wiec rowniez za krzyze dziekuje skruszona
za gorycz rozstania rozpacz pozegnania
za bolesc cierpienia lez gorzkich wylanie
dziekuje dziekuje Ci Panie…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!