Beata: świadectwo praca

Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego, bo dzięki Nowennie Pompejańskiej moja siostra po wielu rozmowach kwalifikacyjnych otrzymała pracę!Było to dokładnie parę miesięcy po tym, jak skończyłam odmawiać w jej intencji Nowennę! Chwała Tobie o Pani!
Przeczytaj całość

Kasia: Dar zdrowia

Jakie było szczęście, gdy dotarła do nas wiadomość, że po pierwszej serii chemioterapii nowotwór się "cofnął". Ja już od razu wiedziałam czyja to zasługa.
Przeczytaj całość

Julita: Dostrzegam swoją przemianę duchową

Witam, od ponad roku odmawiam nowenny. Z lepszym i gorszym nastawieniem, różnie bywa też z chęciami. Ale nie przestaję się modlić. Gdy kończę jedną nowennę, to zaraz zaczynam następną.
Przeczytaj całość

Wioletta: Podziękowanie Matce Bożej

O Nowennie pompejańskiej pierwszy raz usłyszałam od swojej córki,kiedy opowiedziała mi że jedna z koleżanek modli się o zdrowie swojego przyjaciela.Bardzo zainteresowałam się tą modlitwą i od razu szukałam informacji,jak ją odmawiać.Postanowiłam w niedługim czasie odmówić swoją pierwszą nowennę.Do dzisiaj odmówiłam trzy nowenny.Przeczytaj Wioletta: Podziękowanie Matce Bożej
Przeczytaj całość

Barbara: Polecam nowennę wszystkim bez pracy

Chciałam podziękować Królowej Różańca Świętego za otrzymaną pracę . Odmówiłam w tej intencji dwie nowenny pompejańskie . Pracy szukałam rok . Wiem , że to dzięki Matce w Niebie . Polecam nowennę wszystkim bez pracy . Ufajcie , a Matka Boża zajmie się waszymi problemami , rozwiąże je w najlepszy sposób.
Przeczytaj całość

Iza: Mateńka zawsze jest z nami

Świadectwo te będzie krótkie, ale mam nadzieję, że przekona choć trochę tych, którzy boją się odmawiać nowennę 🙂
W lutym tego roku zakończyłam nowennę w intencji pomocy w nauce, to była już moja 4 nowenna. Czułam, że nie umiem nic, przerażały mnie braki i to, że nie wiedziałam nawet z pozoru najprostszych rzeczy.

Po ukończeniu nowenny nic się nie działo, wręcz przeciwnie, czułam, że jest jeszcze gorzej. Niezaliczone egzaminy i ogromne problemy z koncentracją to była moja codzienność i nie potrafiłam wybrnąć.
Teraz otrzymałam ostateczne wyniki mojej pracy w tym roku i przerosły moje najśmielsze oczekiwania! Są najlepsze od lat! Podniosło mnie to niesamowicie na duchu i dało siłę do walki o inne rzeczy. Z pozoru niewysłuchana nowenna okazała się w 150% wysłuchaną!
Proszę was wszystkich o wsparcie i modlitwę, bo przechodzę teraz bardzo trudny okres. Za tydzień kończę nowennę o szczęście i jak na razie jest okropnie, wręcz rozpaczliwie. Ale wierzę, że tak jest abym doceniła to szczęście, które przyjdzie, mam wrażenie, już niedługo. Z doświadczenia wiem, że w czasie odmawiania i trochę po nim może być źle, ale gdy nadejdzie odpowiedni czas wszystko będzie jak najlepiej 🙂
Życzę i wam, abyście doświadczyli działania Mateńki Bożej i naszego wspaniałego Ojca 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Iza: Mateńka zawsze jest z nami"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Robert
Gość
Robert
Ja też za tydzień kończę Nowennę. Dzisiaj w nocy przyśnił mi się diabeł w pięknej postaci. Obok niego stała moja była żona(choć nie wiem dlaczego, gdyż się za nią nie modlę w tej Nowennie). Szatan powiedział: „Na razie odchodzę, ale wrócę dwa razy mocniejszy”. Nie wiem co oznaczały te słowa. Nowennę odmawiam za zdrowie bliskiej mi osoby i ta osoba dzisiaj po ponad roku poszła do kościoła… Ale co robiła obok diabła moja była żona…? Niedawno odmówiłem za nią dwie Nowenny do najdroższej Krwi Jezusa(o zbawienie i nawrócenie). A może to tylko zwykły sen…Ale zawsze i tylko diabeł mi się… Czytaj więcej »
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Robercie,nie trać wiary,ufaj mocno Maryi ,to prawda,że różaniec to wielka moc i siła,a kto się boi różańca? no właśnie znamy już odpowiedż,,a on będzie robił wszystko aby nas wystraszyć ,nie poddawaj się ,z Panem Bogiem,pozdrawiam,

Andzia
Gość
Andzia

ja już pomału tracę wiarę, tyle modlitwy tyle łez wypłakanych i nic, wrecz jest jeszcze gorzej, już się poddaje bo to i tak nic nie daje ;(

Teresa A
Gość
Teresa A

Robert wejdź na stronę Alma Pura Grzegorz Bacik , tam jest kontakt do p.Grzegorza . Zwróć sie do niego o pomoc , bo u Ciebie to jest poważna sprawa . A co do odmawiania Nowenny do Najdroższej Krwi nie powinien żeś przestawać

Dana
Gość

Andzia nie zalamuj sie !!zawierz Maryji i modl sie dalej
Wspomoge Cie modlitwa ☺

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!