Mirka: Dziękuję Matko miłosierna

Szczęść Boże wszystkim, którzy odwiedzają tę stronę. Pragnę złożyć drugie świadectwo z odmawiania tej cudownej modlitwy.
Read More

Dorota: moc modlitwy

Witam, chciałam się podzielić swoim świadectwem m.in. dziękczynnie za wstawiennictwo NMP u Boga i na jej cześć, modlitwa z wiarą działa cuda, po każdej odprawionej części nowenny pompejańskiej dostawałam znaki,to nie przypadek; kiedy sytuacja już była naprawdę beznadziejna, po części błagalnej stał się cud, osoba na której mi zależy została...
Read More

Kasia: BÓG dał mi doświadczyć Swojej Obecności

Czuję wyraźnie, że to mleko pochodzi od Boga, spotykamy na naszej drodze dobre kobiety, które dzielą się z nami mlekiem. Są życzliwe, pomocne. A mleko płynie do nas, myślę, że czuję się podobnie jak gdybym dostawała mannę z Nieba.
Read More

Zuzanna: W trakcie nowenny zaczęłam zdrowieć

Moja Najdroższa Przyjaciółka - Maryja sprawiła, że Bóg dał mi nie to czego chciałam, ale to czego najbardziej potrzebowałam.
Read More

Tomek: Praca i rodzina

"(...) bo gdy Twej pomocy wezwałem nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś (...)" Dzięki modlitwie do Matki Najświętszej znalazłem pracę, której za pierwszym razem szukałem około pół roku. To był rok 2010. Po dwóch latach zmieniły się warunki zatrudnienia. Częste wyjazdy i rozstania z...
Read More

Ewelina: Światło Maryi

Szczęść Boże, chciałabym podziękować Maryi, za wszystko co uczyniła w moim życiu poprzez Nowennę Pompejańska. O nowennie dowiedziałam się bardzo dawno temu i choć nigdy jej nie odmawiałam udało mi się namówić jedna z moich koleżanek, aby spróbowała pomodlić się w ten sposób.

Jak się okazało po kilku miesiącach również i ja przez przypadek znalazłam karteczkę z nowenną w kościele i czytając to jako znak od św. Judy Tadeusza, do którego modliłam się o to co mam robić, postanowiłam, że spróbuję. Oczywiście od znalezienia karteczki do pierwszej nowenny minęły co najmniej 4 miesiące, i zmusiła mnie do tego obietnica, którą złożyłam Bogu.

Moje dwie pierwsze nowenny były w intencji mężczyzny, o którym nie mogłam zapomnieć, oczywiście w trakcie ich odmawiania dostałam wiele znaków od Pana, ale one nie są najważniejsze. Tak naprawdę poprzez Nowennę Pompejańską zostałam uwolniona od zniewolenia tarotem i wróżbami, w końcu zaufałam Panu, że to on ma lepszy plan na moje życie. Codziennie czuję opatrzność Maryi i to najwspanialszy dar jaki można otrzymać. Kiedyś mówiłam do Pana że ja na prawdę nie wiem w jaki sposób mam mu zaufać, teraz już wiem, trzeba się dużo modlić.

Moja trzecią nowennę odmawiałam wspólnie z przyjaciółką i pomimo tego, że intencja w której się modliłyśmy była jej to nie zmieniło niczego. Te trzy nowenny to wspaniały czas, który dokonał we mnie dużej przemiany.
Maryjo dziękuje Ci za ten czas i również za to że wysłuchałaś mojej siostry!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!