Ewelina: Światło Maryi

Szczęść Boże, chciałabym podziękować Maryi, za wszystko co uczyniła w moim życiu poprzez Nowennę Pompejańska. O nowennie dowiedziałam się bardzo dawno temu i choć nigdy jej nie odmawiałam udało mi się namówić jedna z moich koleżanek, aby spróbowała pomodlić się w ten sposób.

Jak się okazało po kilku miesiącach również i ja przez przypadek znalazłam karteczkę z nowenną w kościele i czytając to jako znak od św. Judy Tadeusza, do którego modliłam się o to co mam robić, postanowiłam, że spróbuję. Oczywiście od znalezienia karteczki do pierwszej nowenny minęły co najmniej 4 miesiące, i zmusiła mnie do tego obietnica, którą złożyłam Bogu.

Moje dwie pierwsze nowenny były w intencji mężczyzny, o którym nie mogłam zapomnieć, oczywiście w trakcie ich odmawiania dostałam wiele znaków od Pana, ale one nie są najważniejsze. Tak naprawdę poprzez Nowennę Pompejańską zostałam uwolniona od zniewolenia tarotem i wróżbami, w końcu zaufałam Panu, że to on ma lepszy plan na moje życie. Codziennie czuję opatrzność Maryi i to najwspanialszy dar jaki można otrzymać. Kiedyś mówiłam do Pana że ja na prawdę nie wiem w jaki sposób mam mu zaufać, teraz już wiem, trzeba się dużo modlić.

Moja trzecią nowennę odmawiałam wspólnie z przyjaciółką i pomimo tego, że intencja w której się modliłyśmy była jej to nie zmieniło niczego. Te trzy nowenny to wspaniały czas, który dokonał we mnie dużej przemiany.
Maryjo dziękuje Ci za ten czas i również za to że wysłuchałaś mojej siostry!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________