Klara: Maryja zaskakuje cudami

W listopadzie minie rok, kiedy podjęłam pierwszą nowennę pompejańską, każdą w tej samej intencji. Prosząc Maryję o cud w bardzo trudnej sprawie, która ciąży nad moją rodzina. Muszę nadmienić, że modlitwa różańcem nie należała do ulubionych moich modlitw, wręcz właściwie jej nie było. Zawsze moje oczy i dusza skierowane były...
Przeczytaj całość

Beata: moja nadzieja

Jezeli ktoś nie wie co z sobą począć i tak po ludzku brak mu nadziei niech chwyci za różaniec i ufa to lek na całe zło.
Przeczytaj całość

Joanna: Dziękuję Ci Matko Boża!

Dziękuję Ci Matko Boża że mogłam odmówić kolejną nowennę do Ciebie. Odmawiałam ją od 15 sierpnia do 7 października prosząc Maryję o potrzebne dla mnie łaski. Dwa wydarzenia odczułam jako namacalną opiekę i pomoc Maryi w moim życiu. Polecajcie jej swoje sprawy, problemy.
Przeczytaj całość

Joanna: cudowna modlitwa

Wierzę, że Matka Boska wysłuchuje wszystkich naszych próśb. Musimy uzbroić się w cierpliwość, i nigdy nie wątpić. Odmawiając tę wspaniałą nowennę mam wrażenie stałej opieki Matki Bożej w codziennym życiu.
Przeczytaj całość

Milena: Wyniki badań Taty są lepsze

To była moja 3 nowenna, modliłam się o zdrowie taty. Tata ma problemy z sercem, ma wszczepiony rozrusznik. Podjęłam tą nowennę, ponieważ jego wyniki kontrolne okazały się słabe. Jeżeli dobrze pamiętam, to kończyłam moją nowennę dzień po badaniu i odebraniu wyników przez mojego tatę. Tego dnia kiedy był u lekarza czekałam na jego powrót w samochodzie. Jego wyniki się poprawiły. Wiem, że to wszystko zawdzięczam Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Ewelina: Światło Maryi

Szczęść Boże, chciałabym podziękować Maryi, za wszystko co uczyniła w moim życiu poprzez Nowennę Pompejańska. O nowennie dowiedziałam się bardzo dawno temu i choć nigdy jej nie odmawiałam udało mi się namówić jedna z moich koleżanek, aby spróbowała pomodlić się w ten sposób.

Jak się okazało po kilku miesiącach również i ja przez przypadek znalazłam karteczkę z nowenną w kościele i czytając to jako znak od św. Judy Tadeusza, do którego modliłam się o to co mam robić, postanowiłam, że spróbuję. Oczywiście od znalezienia karteczki do pierwszej nowenny minęły co najmniej 4 miesiące, i zmusiła mnie do tego obietnica, którą złożyłam Bogu.

Moje dwie pierwsze nowenny były w intencji mężczyzny, o którym nie mogłam zapomnieć, oczywiście w trakcie ich odmawiania dostałam wiele znaków od Pana, ale one nie są najważniejsze. Tak naprawdę poprzez Nowennę Pompejańską zostałam uwolniona od zniewolenia tarotem i wróżbami, w końcu zaufałam Panu, że to on ma lepszy plan na moje życie. Codziennie czuję opatrzność Maryi i to najwspanialszy dar jaki można otrzymać. Kiedyś mówiłam do Pana że ja na prawdę nie wiem w jaki sposób mam mu zaufać, teraz już wiem, trzeba się dużo modlić.

Moja trzecią nowennę odmawiałam wspólnie z przyjaciółką i pomimo tego, że intencja w której się modliłyśmy była jej to nie zmieniło niczego. Te trzy nowenny to wspaniały czas, który dokonał we mnie dużej przemiany.
Maryjo dziękuje Ci za ten czas i również za to że wysłuchałaś mojej siostry!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!