Agnieszka Pytlak: Moje nawrócenie

Czasem bywa ciężko ale teraz jest ta łaska i wraz z nią wielka nadzieja.
Przeczytaj całość

KATARZYNA: UZDROWIENIE

JAKBY KTOS DO MNIE POWIEDZIAŁ ,,POMÓLD SIĘ W INTENCJI ODSTAWIENIA LEKU"
Przeczytaj całość

Agnieszka: Połączyła nas… nowenna pompejańska!

Modliłam się Nowenną Pompejańską w grudniu zeszłego roku. Odmawiałam ją w intencji znalezienia dobrego męża. Od 2 miesięcy buduję relację z wspaniałym mężczyzną. Poznajemy się i budujemy nasz związek na trwałym fundamencie - Chrystusie.
Przeczytaj całość

Aneta: Świadectwo wysłuchania mojej modlitwy

Witam, chciałabym podzielić się ze wszystkimi łaską jakiej doświadczyłam za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny. Zaczynając od początku: mam na imię Aneta i mam 22 lata. W ostatnim czasie przechodziłam bardzo trudny okres. Zostawił mnie chłopak w którym byłam bardzo zakochana i chyba po części też uzależniona od niego.To był toksyczny...
Przeczytaj całość

Izabela: otrzymanie łaski dla syna i matki

Nowennę pompejańską odmawiam od 26 maja br. zauważyłam już w trakcie jej odmawiania, jak wiele łask otrzymuję ja i moja rodzina. 27 czer­wca br. w cudowny sposób uczestniczyłam we mszy świętej o uzdrowienia. Owocem tej mszy jest cudowne polepszenie zachowania mojego syna, który sprawiał mi wiele problemów, jego serce zostało...
Przeczytaj całość

Ewa: szczesliwy przebieg operacji Zuzi

Szczęść Boże,
Nowenną Pompejańską modlę się od jesieni roku 2015, znalazłam w internecie poszukując rożnych modlitw.
Moja wnuczka Zuzia urodziła się z wieloma wadami, w wieku 2 lat badania wykazały,że ma na oczku dużą torbiel umieszczoną w bardzo trudnym do operacji miejscu.

W ciągu ostatniego roku wykonano kilka zabiegów ściągania płynu. Jednak to nie pomogło płyn nadal się zbierał, prowadzący lekarz powiedział,że tylko można usunąć oczko. Ja modliłam się ciągle rożnymi modlitwami oraz różańcem rodziców ( modlitwę różańcem wyniosłam z domu rodzinnego), oprócz tego zaczęłam usilnie szukać modlitwy i natknęłam się na NP-modlitwę do nieodparcia i zaczęłam się modlić. Od momentu mojej modlitwy NP moja wnuczka Zuzia zaczęła lepiej się rozwijać, zaczęła chodzić przy meblach.
Wiem także,ze to Maryja postawiła na drodze mojego syna inne dziecko po operacji oczka ( kiedy przebywał w innym szpitalu z moja wnuczką) i to pokierowało nim dalej .
Ja cały czas modliłam się Nowenną Pompejańską prosząc o zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji. Dzisiaj moja wnuczka jest trzeci dzień po operacji, wszystko przebiegło dobrze, nie zostały uszkodzone nerwy wzroku.
Lekarze nie mogli osunąć torbieli całej, aby nie uszkodzić wzroku tylko zasklepili, teraz usilnie proszę Królową Różańca Świętego aby to co zrobili neurochirurdzy dzięki Matce Przenajświętszej było trwałe.
Jestem przekonana,że Najdroższa Matuchna czuwa nad moją wnuczka i wszystko będzie dobrze.
Królowo Różańca Świętego dziękuje za wszystkie łaski, które otrzymuję każdego dnia i za opiekę nad moja wnuczką i synem.
W tej chwili już nie mogę spędzić żadnego dnia bez modlitwy różańcowej i dlatego uważam,że jest to lekarstwo na wszystkiego choroby duszy i ciała.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!