Danuta: Cudowna moc modlitwy

Wiem, że tak będzie tylko muszę być cierpliwa
Przeczytaj całość

Ewa: wsparcie w ciężkiej chwili, siła i odwaga do działania

Chciałabym złożyć świadectwo łask, które otrzymałam od Matki Bożej w trakcie i po odmówieniu Nowenny pompejańskiej. Maryja nie pozostała obojętna na żadną z moich gorących próśb
Przeczytaj całość

Agnieszka: Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

Kochani nie bójcie się tej modlitwy tak jak ja , szkoda czasu.Dowiedziałam się o Nowennie Pompejskiej w ubiegłym roku, ale bałam się jej , że jest zbyt długa i trudna."Dojrzewałam" wiele miesięcy,aż 1.01.2013 poprosiłam Ducha Świętego i kochaną Matkę o pomoc , bo wiedziałam że sama nie dam rady.I wytrwałam...
Przeczytaj całość

Daniel: łaski dla rodziców

Witam. Nowenne pompejańską odmawiam od lutego 2015 roku. Nie w każdej sytuacji otrzymałem od Maryi to o co prosiłem, ale wierzę, że czuwa nad tymi co się za nich modliłem.
Przeczytaj całość

Nowenna i znalezienie pracy – Anna

Nowennę zaczęam odmawiać 1 marca 2012 w intencji nawrócenia bliskiej mi osoby, o laske pokory skromnosci bojaźni Bożej wierności czytalam wiele zamieszczonych w internecie opisów swiadectw które nastąpily podczas odmawiania tej cudownej nowenny. Pisano, że modląc się w jakiejś intencji dzialy się inne równie ważne i potrzebne piękne rzeczy mnie...
Przeczytaj całość

Emilia: Ta modlitwa porywa serca w górę !

Pragnę złożyć świadectwo łask otrzymanych przez ręce Maryi. Moją ostatnią nowennę odmówiłam w intencji siostry, bo miała złe wyniki cytologii. Już po tygodniu okazało się, że to tylko poważne zakażenie, które można wyleczyć.

Chwała Panu! Wobec tego resztę czasu poświęciłam na dziękowanie za łaski oraz w intencji męża, żeby rzucił palenie. Ciągle czekam , choć wiem, że nie odmówiłam całej nowenny. Mam jednak ufność, że Maryja się nie obrazi i nie będzie drobiazgowa- ona zna nasze serca. Bardzo mnie pokrzepiło pewne wydarzenie w czasie tej nowenny. Kiedy dostałam ostatnią gazetkę z Matką Boską- taką młodziutką i zamyśloną- zakochałam się w niej! Porywała moje serce za każdym razem gdy na nią patrzałam. Kiedy tylko zostałam sama w domu uklęknęłam przed tym wizerunkiem i odmówiłam cały różaniec klęcząc- 4 ry części.
Raczej powinnam powiedzieć przepłakałam, bo ryczałam jak bóbr. Nawet nie zauważyłam, że nie bolą mnie plecy gdy klęczę. Dopiero pod koniec modlitwy się zorientowałam. Wstałam wręcz wypoczęta, wzmocniona, radosna, spokojna i szczęśliwa, że tyle czasu mogłam z Nią spędzić. Uskrzydliła mnie ta modlitwa na kolejne dni. Wiem, że ta modlitwa dodaje skrzydeł i uzdrawia! Miejcie ufność i nie ustawajcie w modlitwie!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!