Agnieszka: W intencji zdrowia dla męża

Odmówiłam nowennę pompejańaką dwa razy. Bylo ciężko, ale dałam radę dzięki Maryi. Za pierwszym razem modliłam się o uzdrowienie mojego teraźniejszego męża z alkoholizmu. Na początku nic się nie zmieniło, ale ja nie poddawałam się, chodziłam do kościoła, dalej modliłam się o to, już nie nowenną i przypominalam Maryi, że...
Read More

Magda: dzieją sie rzeczy odwrotne do tych o które sie modliłam.

Tak jak mówią inni część błagalna mówi się łatwiej z wiekszym skupieniu. Natomiast część dziekczynna idzie jak po grudzie. W czasie odmawiania NP ma sie wewnetrzny spokój i za to dziekuje Matce Bozej. Jednak w trakcie odmawiania dzieją sie rzeczy odwrotne do tych o które sie modliłam. tak bardzo wierzyłam, ze nam Matka Boża pomoże, postawi ludzi stworzy sytuacje zeby nam pomóc. Jednak nie wydarzylo sie nic dobrego, wrecz przeciwnie wymodliłam sobie dramat życia.
Read More

Katarzyna: Najpiękniejszy dzień w naszym życiu

Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem. Sześć lat razem z mężem staraliśmy się o potomstwo. Odwiedziliśmy wielu lekarzy. Stwierdzono u mnie endometrioze, przeszłam zabieg laparoskopi. Nie dawali nam zbyt dużych szans ok. 2%. Kiedy leczenie nie pomagało, podjęliśmy decyzję o jego przerwaniu. Znajoma powiedziała mi o Nowenne Pompejanskiej. Zaczęłam ją odmawiać.
Read More

Monika: uzdrowienie

Mojej mamie w wyniku badania tomografem komputerowym postawiono diagnozę nowotworu złośliwego. To był szok. Od tego dnia gorliwie się modliłam o jej zdrowie. Zbliżająca się Niedziela Miłosierdzia skłoniła mnie do poszperania w internecie i wtedy natknęłam się na Nowennę Pompejską. To na pewno nie był przypadek. Bóg wskazał mi drogę....
Read More

Dorota: szkoła

Witam, moc łask uzyskanych za pośrednictwem Królowej Różańca tym razem dotyczył mojego syna. W tym roku skończył pierwszą klasę liceum. Jest typem bardzo zdolnego lenia.
Read More

Emilia: Ta modlitwa porywa serca w górę !

Pragnę złożyć świadectwo łask otrzymanych przez ręce Maryi. Moją ostatnią nowennę odmówiłam w intencji siostry, bo miała złe wyniki cytologii. Już po tygodniu okazało się, że to tylko poważne zakażenie, które można wyleczyć.

Chwała Panu! Wobec tego resztę czasu poświęciłam na dziękowanie za łaski oraz w intencji męża, żeby rzucił palenie. Ciągle czekam , choć wiem, że nie odmówiłam całej nowenny. Mam jednak ufność, że Maryja się nie obrazi i nie będzie drobiazgowa- ona zna nasze serca. Bardzo mnie pokrzepiło pewne wydarzenie w czasie tej nowenny. Kiedy dostałam ostatnią gazetkę z Matką Boską- taką młodziutką i zamyśloną- zakochałam się w niej! Porywała moje serce za każdym razem gdy na nią patrzałam. Kiedy tylko zostałam sama w domu uklęknęłam przed tym wizerunkiem i odmówiłam cały różaniec klęcząc- 4 ry części.
Raczej powinnam powiedzieć przepłakałam, bo ryczałam jak bóbr. Nawet nie zauważyłam, że nie bolą mnie plecy gdy klęczę. Dopiero pod koniec modlitwy się zorientowałam. Wstałam wręcz wypoczęta, wzmocniona, radosna, spokojna i szczęśliwa, że tyle czasu mogłam z Nią spędzić. Uskrzydliła mnie ta modlitwa na kolejne dni. Wiem, że ta modlitwa dodaje skrzydeł i uzdrawia! Miejcie ufność i nie ustawajcie w modlitwie!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!