Wierna Matce Boskiej: Prośba o wybaczenie

Odmawiając nowennę, zobowiązuję się do jej rozpowszechniania, a co za tym idzie, pozostawienia tutaj swojego świadectwa. Nowennę rozpoczęłam w intencji pogodzenia się z człowiekiem, którego bardzo skrzywdziłam z powodu, który teraz nie ma znaczenia
Przeczytaj

Teresa: wysłuchanie intencji

Obecnie odmawiam 3 Nowennę Pompejańską. Drugą odmawiałam w intencji otrzymania przez męża przedłużenia renty. Wezwanie na komisję otrzymał w 27 dniu odmawiania przeze mnie różańca.
Przeczytaj

Kamila: cud życia

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Codziennie czytam Świadectwa umieszczane na stronie i codziennie zastanawiam się jak opowiedzieć swoją historię. Jest to dla mnie bardzo trudne, gdyż mogą sytuacja jest bardzo ciężka,i trudno mi o niej mówić, ale jestem to winna Królowej Różańca Świętego. Tak jak obiecałam składam swoje świadectwo. Wszystko zaczęło...
Przeczytaj

Alicja: Jednak Matka Boska wysłuchała mnie

Chciałabym złożyć swoje świadectwo o NP, by zachęcić innych do tej modlitwy, gdyż ma ona niezwykłą siłę i potrafi dosłownie zdziałać cuda. Już po dwóch tygodniach odmawiania Nowenny doświadczyłam niespodziewanie spełnienia swojej prośby. Przez cały czas (aż do dzisiaj kiedy już kończę swoją pierwszą NP) miałam wątpliwości, czy moja intencja nie dotyczy zbyt doczesnych spraw i czy powinnam prosić o to Maryję.
Przeczytaj

Aneta: Miłość cierpliwa jest

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Jestem w trakcie odmawiana trzeciej Nowenny Pompejańskiej. To jest naprawdę piękna modlitwa, zbliżająca nas do Chrystusa przez Maryję. Nauczyłam się dzięki niej cierpliwości, patrzenia na to co się dzieje wokół mnie w zupełnie inny sposób, ze spokojem z uśmiechem na twarzy. Nauczyłam się kochać samą siebie, bliźnich i przede wszystkim Boga.
Przeczytaj

Dorota: Okazana pomoc

Szczęść Boże, W ostatnim czasie odmawiałam kilka nowenn jedną kończę i kolejną zaczynam. Czasem odmawiam po dwie na raz, choć ciężko jest wtedy.

Chciałabym podziękować za pracę dla mamy i choć nie dostała umowy na stałe to otrzymanie jakiejkolwiek pracy w moim regionie graniczy z cudem. Prośba nie została spełniona od razu po jej odmówieniu. Minęło trochę czasu od jej odmówienia. Modliłam się o pracę dla mamy i taty. Tata dostał pracę choć nie taką jaką chciał ale pracuje i to jest najważniejsze. Kolejnym cudem jest zdanie egzaminów przez przez rodzeństwo o co się modliłam i udało się. Egzaminy zdane na całkiem przyzwoitym poziomie. Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o