Dorota Łodko: Sprawa dla mnie trudna i beznadziejna

Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską i właśnie dochodzę do końca części błagalnej, proszę Przenajświętszą Naszą Matkę o łaskę w sprawie dla mnie bardzo trudnej i beznadziejnej, głęboko wierzę że Przenajświętsza Matka dopomoże mi w tej sprawie.

Odmawiając odczuwałam przeciwności różne ale proszę Ducha Świętego o łaskę wytrwania w tej modlitwie i już teraz nawet jak czuję się bardzo zmęczona Duch Święty mnie tak umacnia że w tym czasie mam niewyobrażalną siłę w sobie. Chwała Ci Panie <3 Zawsze będę ogłaszać świadectwa bo czuję ogromną radość, wdzięczność i prowadzenie Naszego PANA , opiekę Matki Przenajświętszej , obecność Ducha Świętego w każdej chwili mego życia. Któregoś dnia po odmówieniu Nowenny położyłam się już i dziękowałam jeszcze przed snem Panu Bogu za wszystko czym mnie obdarza i prosiłam aby prowadził mnie w każdej minucie mego życia, zamknęłam oczy już i usłyszałam : Poprowadzi Cię Mój Syn Umiłowany i błogo zasnęłam <3 Chwała Panu Naszemu i Naszej Matce Przenajświętszej <3 Dziękuję za wszystkie łaski mi okazane <3 Jezu ufam Tobie <3

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
ZadowolonaWiola Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Wiola
Gość
Wiola

Dorotka nie podawaj swojego nazwiska, wystarczy imię, zobacz w komentarzach, że nawet tzw. osoby które się mają za wszechwiedzące i nadzwyczaj rozmodlone, udzielają prawie każdemu rad – czy, raczej biją ich słowami poprzez „swoje mądrości”, w komentarzach nie podają nawet swoich imion – tylko piszą zadowolona, albo jeszcze jakiś inny pseudo….wystarczy sam inicjał. nie wiadomo kto tu jest, jakimi pobudkami się kieruje, więc dla swojego dobra na drugi raz tylko imię podaj. A co do Twojej intencji to z mojego doświadczenia….Uwielbiaj Boga, we wszystkim, a najbardziej właśnie w tej trudnej sprawie…. Bóg Jest wielki, Miłosierny i nie chce naszej krzywdy,… Czytaj więcej »

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Dzisiaj pierwszy piątek miesiąca więc lepiej spędzić czas na wieczornej mszy świętej oraz adoracji Najświętszego Sakramentu niż na analizie podpisów pod świadectwami lub czyiś pseudonimów na tym forum. Pani Doroto – podaję listę „środków” – jakie zaleca ksiądz – kierownik duchowy naszej grupy modlitwy wstawienniczej w przypadku trudnych intencji : -udział w Mszy Świętej i przyjęcie Komunii Świętej w danej intencji. – rozważanie codziennie przynajmniej 1 Części Różańca – modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego – rozważanie Drogi Krzyżowej – podjęcie postu (od pokarmu, napoju, innej przyjemności) – pół godziny osobistej modlitwy przed tabernakulum bądź wystawionym Najświętszym Sakramentem – pół godziny… Czytaj więcej »

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…