Alicja: Uzdrowienie z choroby

Z nowenną pompejańską zetknęłam się przed dwoma laty.Wcześniej odmawiałam ją, prosząc Matkę Bożą o zdrowie duszy i ciała mojego syna i mimo moich wątpłiwości zostałam wysłuchana.Teraz modliłam się, prosząc o uleczenie z choroby nerek narzeczonej mojego syna.Byłam spokojna ,ufna w to, że Najświętsza Panna mnie wysłucha, choć przeżyłam też moment...
Read More

Miła: Kochana Matka obdarowała mnie wieloma łaskami

Drugą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać latem ubiegłego roku. Długo zwlekałam z napisaniem tego świadectwa jednak dzisiaj postanowiłam tego dokonać. Intencja dotyczyła uwolnienia mnie ze stanów lękowych oraz dolegliwości zdrowotnych związanych z nimi . Zostałam obdarowana obfitością Łask, których się nie spodziewałam.
Read More

Mirek: Modlitwa za mamę

Szczęść Boże! Mam na imię Mirek, o nowennie pompejańskiej dowiedziałem się mniej więcej we wrzeniu 2015 roku. Bardzo wielkie emocje towarzyszyły mi czytając świadectwa cudów, zagłębiałem się w temat bardziej i bardziej... z dnia na dzień zaczynałem myśleć o tym, aby samemu zacząć odmawiać tą piękną modlitwę.
Read More

Monika: Zly chcial mnie wystraszyc ale nasza Krolowa wziela mnie w swoje ramiona

Szczesc Boze. Nowenne Pompejanska odmawiam od 2013 roku w roznych intencjach.Wiele z nich jeszcze sie nie spelnilo do konca,ale widze wiele zmian w moim malzenstwie i bliskich za ktorych sie modle.Wiem,ze Dobry Bog dziala we wlasciwym czasie a Matka Najswietsza nigdy nie jest obojetna na prosby swoich dzieci.Jednak najwiecej lask...
Read More

Barbara: powierzyłam się Matce Bożej

Odmówiłam dwie nowenny. Pierwszą w mojej intencji, potrzebowałam pomocy. Miałam lęki, prawie codziennie ataki paniki. Brałam coś na uspokojenie. W czasie odmawiania różańca czułam ogromny spokój. W pierwszej części odmawiania czułam się gorzej, a w drugiej jak inna osoba. Zaczęłam dostrzegać wszystko inaczej, wszystko wydawało mi się piękniejsze, częściej na mojej twarzy gościł uśmiech.Przeczytaj Barbara:...
Read More

Dorota Łodko: Sprawa dla mnie trudna i beznadziejna

Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską i właśnie dochodzę do końca części błagalnej, proszę Przenajświętszą Naszą Matkę o łaskę w sprawie dla mnie bardzo trudnej i beznadziejnej, głęboko wierzę że Przenajświętsza Matka dopomoże mi w tej sprawie.

Odmawiając odczuwałam przeciwności różne ale proszę Ducha Świętego o łaskę wytrwania w tej modlitwie i już teraz nawet jak czuję się bardzo zmęczona Duch Święty mnie tak umacnia że w tym czasie mam niewyobrażalną siłę w sobie. Chwała Ci Panie <3 Zawsze będę ogłaszać świadectwa bo czuję ogromną radość, wdzięczność i prowadzenie Naszego PANA , opiekę Matki Przenajświętszej , obecność Ducha Świętego w każdej chwili mego życia. Któregoś dnia po odmówieniu Nowenny położyłam się już i dziękowałam jeszcze przed snem Panu Bogu za wszystko czym mnie obdarza i prosiłam aby prowadził mnie w każdej minucie mego życia, zamknęłam oczy już i usłyszałam : Poprowadzi Cię Mój Syn Umiłowany i błogo zasnęłam <3 Chwała Panu Naszemu i Naszej Matce Przenajświętszej <3 Dziękuję za wszystkie łaski mi okazane <3 Jezu ufam Tobie <3

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ZadowolonaWiola Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Wiola
Gość
Wiola

Dorotka nie podawaj swojego nazwiska, wystarczy imię, zobacz w komentarzach, że nawet tzw. osoby które się mają za wszechwiedzące i nadzwyczaj rozmodlone, udzielają prawie każdemu rad – czy, raczej biją ich słowami poprzez „swoje mądrości”, w komentarzach nie podają nawet swoich imion – tylko piszą zadowolona, albo jeszcze jakiś inny pseudo….wystarczy sam inicjał. nie wiadomo kto tu jest, jakimi pobudkami się kieruje, więc dla swojego dobra na drugi raz tylko imię podaj. A co do Twojej intencji to z mojego doświadczenia….Uwielbiaj Boga, we wszystkim, a najbardziej właśnie w tej trudnej sprawie…. Bóg Jest wielki, Miłosierny i nie chce naszej krzywdy,… Czytaj więcej »

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Dzisiaj pierwszy piątek miesiąca więc lepiej spędzić czas na wieczornej mszy świętej oraz adoracji Najświętszego Sakramentu niż na analizie podpisów pod świadectwami lub czyiś pseudonimów na tym forum. Pani Doroto – podaję listę „środków” – jakie zaleca ksiądz – kierownik duchowy naszej grupy modlitwy wstawienniczej w przypadku trudnych intencji : -udział w Mszy Świętej i przyjęcie Komunii Świętej w danej intencji. – rozważanie codziennie przynajmniej 1 Części Różańca – modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego – rozważanie Drogi Krzyżowej – podjęcie postu (od pokarmu, napoju, innej przyjemności) – pół godziny osobistej modlitwy przed tabernakulum bądź wystawionym Najświętszym Sakramentem – pół godziny… Czytaj więcej »