Janek: Wciąż odczuwam opiekę Matki Bożej

Urodziłem się 26 sierpnia, co związało mnie z Matką Bożą Częstochowską. W moim życiu różnie bywało, ale jakoś zawsze wychodziłem z różnych opresji. Niedawno znalazłem się jednak na życiowym zakręcie. Przypadkowo w kościele usłyszałem o nowennie pompejańskiej. Odczekałem dwa miesiące. Poszukałem w internecie informacji na temat tej modlitwy, ale bałem się, że nie dam rady odmówić trzech części różańca i to każdego dnia przez 54 dni!
Read More

Anna: Powrót do normalnego życia

Wróciło moje stare życie! Pełne szczęścia i optymizmu bez jakichkolwiek oznak złych myśli. Pokochałam modlitwę na różańcu, która działa naprawdę cuda! Święta Panienko dziękuję za wszystko!
Read More

Iwona: Wyzwolenie z kajdan alkoholizmu

O Nowennie pompejańskiej pierwszy raz usłyszałam od mojej bliskiej koleżanki. Jesteśmy bezdzietnym małżeństwem, które pragnie dziecka
Read More

Wiktoria: warunki w pracy

Jakiś czas temu w mojej pracy zaczęło dziać się bardzo źle. Nie chodziło o warunki finansowe, lecz atmosferę, która nieustannie zaczęła mnie doprowadzać do wyczerpania nerwowego. Nie mogłam już tak dłużej żyć, postanowiłam odmawiać Nowennę Pompejańską, w intencji poprawy atmosfery w pracy bądź zmiany jej na lepsze. Intencję sformułowałam bardzo...
Read More

I: Dar potomstwa i uzdrowienie cioci

Dziś skoczyłam odmawiać moją drugą Nowennę Pompejańską. Jest to moje pierwsze świadectwo, ponieważ po odmówieniu pierwszej miałam chwile zwątpienia, gdyż intencja nie została wysłuchana „natychmiast”. Teraz wiem, że potrzeba wiary i cierpliwości a Matka Boska obdarzy nas łaskami. Pierwsza moja nowenna była w intencji poczęcia dziecka. Po tym jak mój synek zrodził się dla nieba, chciałam ukoić mój ból i szybko znów być w ciąży. 5 czerwca zaczęłam odmawiać nowennę, licząc że jeszcze przed jej zakończeniem dowiem się o ciąży.
Read More

Dominika: Ta Nowenna naprawde ma sens

Nie lubię sie upubliczniać, ale Matka Boża chyba życzy sobie, aby mowić głośno o dowodach jej laski. Chciałam tylko powiedziec, ze dzięki wysłuchaniu mojej prośby dostałam od Matki Bożej najpiękniejsze pol roku mojego życia.

Modliłam sie w intencji miłości. Co prawda nie jestem juz z tym chłopakiem, ale wlasnie w ciężkim momencie po rozstaniu, gdy cieżko było mi pozbierać sie po wszystkim znowu sięgnęłam po różaniec. Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny. Nie wiem, czy zostanę wysłuchana, ale daje mi ona siły na co dzien.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
piotr Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
piotr
Gość
piotr

Dominiko, zaufaj Panu

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!