Anna: Wola Boża w życiu męża

Alleluja! Od kilku lat jestem we wspólnocie charyzmatycznej. Zapragnęłam aby także mój mąż był ze mną w tej wspólnocie. Powiedziałam mu że chcę odmawiać nowennę pompejańską w tej intencji. Powiedział mi abym się pomodliła ale w intencji wypełnienia woli Bożej w jego życiu. Odmówiłam nowennę w takiej intencji jak mi powiedział. Wola Boża wypełniła się tak w jego życiu że od 2 lat jest ze mną we wspólnocie a jego życie religijne rozkwita. Chwała Panu!
Przeczytaj całość

Beata: Po czwartej nowennie

Witam. Jestem po odmówieniu 4 nowenny pompejańskiej w mojej intencji. Świadectwo piszę z opóźnieniem. Nowenna dawała mi odwagę jakiej nie miałam, mobilizowała mnie do czegoś, byłam radośniejsza i sama się dziwię, że dałam radę odmówić.
Przeczytaj całość

Kasia: zdałam trudne kolokwia, zaliczenia itd.

Najświętsza Maryja Panna bardzo mi pomagała i pomaga nadal. Także w życiu rodzinnym i osobistym. Dzięki NP poprawiły się moje relacje z mamą, nauczyłam się wybaczać, jestem lepszym człowiekiem, bardziej przeżywam każdą Mszę Świętą, zaczęłam się regularnie modlić.
Przeczytaj całość

Basia: W sercu czułam pokoj, jakiego nigdy dotąd jeszcze nie doswiadczyłam

Szczesc Boze.Chcialam podzielic sie moim swiadectwem ze wszystkimi,ktorzy szukaja ukojenia w Panu Bogu.Moja historia moze wydawac sie dosc dziwna i skomplikowana,ale mam wewnetrzne przekonanie,ze w tym doswiadczeniu jest obecny Duch Swiety.Przeczytaj Basia: W sercu czułam pokoj, jakiego nigdy dotąd jeszcze nie doswiadczyłam
Przeczytaj całość

Natalia: Więcej niż bym śmiała prosić

Nie potrafię opisać swojej tęsknoty za Bogiem ,modliłam się i czułam obecność Matki Bożej. W międzyczasie wydarzyło się tyle małych cudów ,które nie miały prawa się zdarzyć.
Przeczytaj całość

Dominika: Ta Nowenna naprawde ma sens

Nie lubię sie upubliczniać, ale Matka Boża chyba życzy sobie, aby mowić głośno o dowodach jej laski. Chciałam tylko powiedziec, ze dzięki wysłuchaniu mojej prośby dostałam od Matki Bożej najpiękniejsze pol roku mojego życia.

Modliłam sie w intencji miłości. Co prawda nie jestem juz z tym chłopakiem, ale wlasnie w ciężkim momencie po rozstaniu, gdy cieżko było mi pozbierać sie po wszystkim znowu sięgnęłam po różaniec. Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny. Nie wiem, czy zostanę wysłuchana, ale daje mi ona siły na co dzien.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dominika: Ta Nowenna naprawde ma sens"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
piotr
Gość

Dominiko, zaufaj Panu

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!