Ania: Problemy z łuszczycą

W marcu moja 8 letnia córka zachorowała na luszczyce. Dwumiesieczne leczenie i znanego dermatologa nie przyniosło oczekiwanych efektów. Źle postawiona diagnoza spowodowała powstanie rozległych zmian na całym ciele i skórze głowy.
Przeczytaj całość

Kinga: wiara, której nie miałam

Kochani modle sie o prace dla mojej mamy. Jestem juz w czesci dziekczynnej.Modle sie w domu ,pracy busie samolocie o kazdej porze dnia i nocy.Czasami naprawde mi ciezko ,nie moge wymowic nawet slowa i zdarza sie ze jedna modlitwe powtarzam powtarzam powtarzam...mimo przeciwnosci czuje ze Maryja stara mi sie pomoc...
Przeczytaj całość

Paula: świadectwo opieki Matki Boskiej podczas ciąży i porodu

Witam, Chciałam dać świadectwo opieki Matki Boskiej podczas ciąży i porodu. Otóż o nowennie dowiedziałam się od koleżanki, zaczęłam czytać świadectwa różnych ludzi i postanowiłam, że też będę odmawiać.
Przeczytaj całość

M.: Staram się być skupiona ale i tak nie zawsze mi to wychodzi .

Szczęść Boże wszystkim odmawiajacym nowennę. Dziś zakonczylam moją kolejną nowennę W tej inwencji modlilam się już czwarty raz i wierzę że Maryja wyprosi te łaskę dla mojego dziecka
Przeczytaj całość

Ewa: Modlitwa uratowała mi życie doczesne i wieczne.

Wydarzenie, które niespełna rok temu przyprawiło by mnie o śmierć, dzięki odmawianej przeze mnie od czerwca non stop NP jest dla mojego serca już nie aktualne. Święta Boża Rodzicielko - dziękuję .
Przeczytaj całość

Danuta: Cudowna moc modlitwy

Szczęść Boże w końcu odważyłam się podzielić i ja swoim świadectwem. Od dłuższego czasu szukałam pomocy i ratunku na moje problemy. Wiedziałam, że Matka Boża może mi tylko pomóc w ich rozwiązaniu, że muszę znaleźć sposób, aby do niej dotrzeć i stał się cud, mateńka wskazała mi drogę, choć dziwnie to zabrzmi, ale sprawcze działanie Matki Bożej pokierowało mnie do Internetu, gdzie znalazłam tą przepiękną modlitwę.

Poczułam w sercu, że to jest to, że ta modlitwa jest moim lekarstwem na moje problemy. W okresie dwóch lat odmówiłam 4 nowenny , ostatnią skończyłam 24 maja 2016 roku. Przez ten cały okres doznałam wiele łask , nie umiem tego wytłumaczyć, ale doznałam głębokiego spokoju wewnętrznego, który mi podpowiada, że będzie dobrze. Nie wszystkie prośby zostały wysłuchane, ale wiem, że to nie koncert życzeń jak wielu pisze. Pan Bóg zapewne ma dla mojej rodziny plan i choć nie wszystkie moje intencje zostały wysłuchane to wierzę, że przyjdzie taki czas, kiedy to się ziści, a jeśli nie i jeśli będzie taka wola Pana to ja z pokorą to przyjmę. Wiem, że moje dzieci kiedyś zrozumieją i pojednają się z Panem Bogiem, że mój syn dozna cudu przemiany, a moja kochana mama będzie jeszcze cieszyć się zdrowiem przez wiele lat. Wiem, że tak będzie tylko muszę być cierpliwa. Bardzo pokochałam tą nowennę i na pewno będzie już mi towarzyszką do końca moich dni. Jestem szczęśliwa, że mogę trwać i modlić się tą modlitwą, pokochałam całym sercem różaniec. Zachęcam wszystkich, którzy mają jeszcze wątpliwości, aby spróbowały , aby się nie lękały i aby zawierzyły Matce Bożej, a w nagrodę otrzymają wiele łask Bożych. Ja dziękuję Ci Mateńko całym sercem za moja rodzinę, za opiekę na nią za Miłosierdzie Boże i pragnę Ci obiecać, że uczynnie wszystko, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do Boga. Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!