Madzia: Bóg żadnej naszej modlitwy nie lekceważy

Witam wszystkich serdecznie.pragne podzielić się z wami swoją historią z NP Nowenne odmawiam od ponad roku. Obecnie kończę 5. Cztery poprzednie odmówiłam właściwie w jednej intencji - za jedną osobę. Do omówienia pierwszej skłoniło mnie zakończenie relacji z mężczyzną którego bardzo kocham. Po omówieniu pierwszej nowenny mój kontakt z T odnowil się ale na krótko. Wiec następnie odmówiłam 2,3,4 w między czasie były jakieś małe cuda i mieliśmy nie wielki kontakt. Nie mogę powiedzieć wam że moja intencją została wysluchana ponieważ pisząc to świadectwo nie mam z T żadnego kontaktu.
Read More

Agnieszka: Nałóg

Witam. Dokładnie 56 dni temu (3 maj) mój chłopak zwierzył mi się, że ma problem z grzechami związanymi z nieczystością. Próbował kilka razy porzucić ten nałóg, jednak abstynencja była kwestią paru dni. Kiedy dowiedziałam się o jego problemie, byłam załamana. Niestety, muszę przyznać, że ten grzech bardzo mnie odepchnął od...
Read More

Ewa: Przez 1,5 roku szukałam pracy

Przez 1,5 roku szukałam pracy. Był to dla mnie bardzo trudny czas. Matka Boża przybyła z pomocą za sprawą nowenny pompejańskiej. Kiedy zdecydowałam, że będę ją odmawiać (zaznaczyłam dzień w kalendarzu), dostałam pracę. To niesamowite! Za te wszystkie łaski Bogu dzięki! Ewa  
Read More

Daria: nowenna a praca

Witam Was wszystkich, mam co prawda dopiero 21 lat, ale już od dawna słyszałam o Nowennie i aktualnie odmawiam szóstą. Moje intencje są zawsze ogólne, więc trudno mi powiedzieć - chciałam X stało się X. Ostatnie 3 nowenny odmówiłam w intencji osoby, z którą nie mam na dobrą sprawę kontaktu,...
Read More

Krzysztof: Uzdrowienie bioder

Pracuję od 7 lat jako pracownik fizyczny w tartaku, wcześniej nie pracowałem fizycznie, pracuję ciężko. Od około trzech lat zaczęły mnie boleć biodra, ból się nasilał. Ciężko mi się chodziło, nie mogłem się schylać, pojawił się luz w lewym biodrze. W pracy dobrze zarabiałem i nie mogłem zmienić pracy ponieważ miałem kredyt na dom.
Read More

Danuta: Cudowna moc modlitwy

Szczęść Boże w końcu odważyłam się podzielić i ja swoim świadectwem. Od dłuższego czasu szukałam pomocy i ratunku na moje problemy. Wiedziałam, że Matka Boża może mi tylko pomóc w ich rozwiązaniu, że muszę znaleźć sposób, aby do niej dotrzeć i stał się cud, mateńka wskazała mi drogę, choć dziwnie to zabrzmi, ale sprawcze działanie Matki Bożej pokierowało mnie do Internetu, gdzie znalazłam tą przepiękną modlitwę.

Poczułam w sercu, że to jest to, że ta modlitwa jest moim lekarstwem na moje problemy. W okresie dwóch lat odmówiłam 4 nowenny , ostatnią skończyłam 24 maja 2016 roku. Przez ten cały okres doznałam wiele łask , nie umiem tego wytłumaczyć, ale doznałam głębokiego spokoju wewnętrznego, który mi podpowiada, że będzie dobrze. Nie wszystkie prośby zostały wysłuchane, ale wiem, że to nie koncert życzeń jak wielu pisze. Pan Bóg zapewne ma dla mojej rodziny plan i choć nie wszystkie moje intencje zostały wysłuchane to wierzę, że przyjdzie taki czas, kiedy to się ziści, a jeśli nie i jeśli będzie taka wola Pana to ja z pokorą to przyjmę. Wiem, że moje dzieci kiedyś zrozumieją i pojednają się z Panem Bogiem, że mój syn dozna cudu przemiany, a moja kochana mama będzie jeszcze cieszyć się zdrowiem przez wiele lat. Wiem, że tak będzie tylko muszę być cierpliwa. Bardzo pokochałam tą nowennę i na pewno będzie już mi towarzyszką do końca moich dni. Jestem szczęśliwa, że mogę trwać i modlić się tą modlitwą, pokochałam całym sercem różaniec. Zachęcam wszystkich, którzy mają jeszcze wątpliwości, aby spróbowały , aby się nie lękały i aby zawierzyły Matce Bożej, a w nagrodę otrzymają wiele łask Bożych. Ja dziękuję Ci Mateńko całym sercem za moja rodzinę, za opiekę na nią za Miłosierdzie Boże i pragnę Ci obiecać, że uczynnie wszystko, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do Boga. Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o