Bartłomiej: Zwątpienie które podpowiada aby się poddać

Szczęść Boże wszystkim. Do nowenny zbierałem się długi okres czasu jak i do napisania tego świadectwa. Ostatni raz odmawiałem nowenne ponad rok temu w podobnej intencji aby Matka Boska udzieliła mi możliwości stworzenia związku wypełnionego miłością i wiernością z osobą która naprawdę Kocham. Po ostatnich modlitwach nie miałem kontaktu z ta dziewczyna kontaktu rok.

Po roku kontakt się odnowił a coś we mnie mówiło abym zaczął nowenne. Obecna nowenne zacząłem odmawiać 16.05 i jestem w 17 dniu części blagalnej. Jestem na rozdrożu i nie wiem co począć? Po niedawnej rozmowie z tą osobą wiem ze nie mam szans ponieważ nic do mnie nie czuje i nie bedzie ze mną, aczkolwiek coś mi podpowiada w środku abym dalej trwał w modlitwie. W dzisiejszym dniu nie wiem dlaczego znalazłem nowenne do Matki Boskiej Rozwiązującej węzły. Jest ciężko cały czas nachodzą mnie myśli aby zakończyć modlitwę bo i tak nie ma sensu a sprawa która powierzyłem Matce Boskiej i Ojcu Niebsieskiemu nie zostanie wysluchana. Jest do dopiero 17 dzień aczkolwiek nie wiem czy zły próbuje mnie zniechęcić coraz bardziej. Zostało mi 37 dni i staram się abym wytrwał. Bóg zapłać za wysłuchanie mojego świadectwa.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

14 komentarzy do "Bartłomiej: Zwątpienie które podpowiada aby się poddać"

Powiadom o
avatar
Maciej
Gość
Maciej

Wytrwaj, mimo że wydaje Ci się, że nie ma sensu. Może nie stanie się tak jakbyś chciał lecz wytrwaj w modlitwie.

MM
Gość

Dokończ nowenne. Bóg zrobi wszystko po swojemu tak że bedziesz szczesliwy. Tylko Mu zaufaj. Bez zaufania nie będziesz spokojny nigdy a zły będzie mieszał. Słowa samego Jezusa „dam ci tyle na ile mi ufasz”.

Matt
Gość
Paskudna sprawa,coś o tym wiem:/ Po rozstaniu tez się modlił w intencji powrotu dziewczyny…Po okresie miesiąca, ja spotkałem myślałem ze sobie wyjaśnimy, dlaczego wybrała taka formę rozstania zamiast w zgodzie i 4 oczy jak dorośli ludzie…To rozmowa tak przebiegła, że tylko jej naublizalem…Nigdy tak pysznej,butnej i bezczelnej dziewczyny nie widziałem, rok znajomości był dla niej niczym…Miłość to wspaniale uczucie, oby tylko ulokować ją we właściwej i wartej tego osobie… Zmieniłem w trakcie odmawiania nowenny wobec tego intencje,o to abym definitywnie zapomniał o niej…Bardzo to bolesne,dziewczyna śni Ci się po nocach i dręczy w ciągu dnia…Jaka modlitwę zmowic by się jej… Czytaj więcej »
Teresa A
Gość
Teresa A

Matt odmów Nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa ks.Amortha w intencji łaski zbawienia dla …/imię / , koniecznie 9 dni . Przebacz jej , pobłogosław . I powinien żeś spać spokojnie

tre
Gość

weźcie mnie nie straszcie

Matt
Gość

Dziękuje wierzę,że pomoże!:) Zaraz zabieram się do odmawiania:) Myślę i tak jej powiedziałem,że Pan Bóg dał jej chodź raz trochę rozsądku i rozumu,ze zakończyła tą znajomość…Chyba dzięki jej jestem tutaj z Wami, modlę się codziennie i mniej mnie do złego ciągnie…Ból rozstania to coś nie doopisania…Ona „strzepnela” to tylko z siebie i zapomniała, a ja do dziś o niej myślę…Dobrze,że jest Matka Boża,wierze że postawi na mej drodze odpowiednią dziewczynę…

Amanda
Gość
Amanda

Niech Pan się nie poddaje!Jak nie ta konkretna łaska, to inna 🙂 jak nie już , to w przyszłości, a żadna modlitwa nie zostanie zapomniana 🙂 z Bogiem

Piotrek
Gość
Piotrek
Im bardziej ciebie ciągnie by przerwać Nowennę tym bardziej znaczy że kruszy ona lód w sercu i jest warta by ją odmawiać. Może jest tak że wszystko się zmieni w twoim życiu jak ją ukończysz. To jest jak z treningiem brzucha możesz jeść więcej ale nic z tego nie masz bo musisz spalić ale jeżeli będziesz ćwiczył ciągle regularnie i codziennie to będzie efekt. Zalecam ci z doświadczenia a odmawiam już 4 Pompejańską Módl się wszystkimi 4 Tajemnicami nie tylko 3! Warto Boże dziękuje za łaski które otrzymałem a w szczególności dziękuje Maryji za to że ta Nowenna to zbliżenie… Czytaj więcej »
Zadowolona
Gość
Zadowolona
Bartłomieju odpowiedz sobie szczerze co jest dla Ciebie ważniejsze -modlitwa, której owocem powinno być pogłębianie relacji z Bogiem czy też tylko i wyłącznie sama intencja i jej wysłuchanie.Jeśli to pierwsze, to na pewno nie przerwiesz Nowenny. Bóg zawsze słyszy nasze modlitwy, tylko nie zawsze wysłuchuje je tak jak sobie życzymy.Twoje świadectwo, jest dla mnie kolejnym przykładem na to, że nie powinno się modlić o miłość konkretnej osoby ale ogólnie o miłość lub też o dobrego współmałżonka. Przy tak sformułowanej intencji nie wątpiłbyś w sens tej pięknej modlitwy. A co do samej dziewczyny to daj jej spokój. Urwij całkowicie kontakt. Jak… Czytaj więcej »
mona
Gość

mnie niby „przestało zalezec” bo sie nie odzywałam do byłego chłopaka a on tym bardziej sie nie odzywa

Asia
Gość

Mam tak samo. Ludzie mówią że jak pokażesz, że Ci nie zależy, to ta druga osoba doceni co straciła i wróci. Guzik prawda. Już druga taka sytuacja w moim życiu i taki sam finał. Chłopak mnie porzucił, urwał kontakt, zapadł się pod ziemię. Nie wiem, może ja nie zasługuję na nic innego jak samotność.

Magda
Gość

Panie Bartłomieju, niech Pan się dalej modli. Życzę szczęścia a przedewszystkim wytrwałości w modlitwie.

iga
Gość

Nie wiem co robic, modliłam sie modliłam, jestem przy 3 NP a on dzisiaj zablokował mnie wszedzie gdzie sie da, nie wiem czy przerwac nP za niego czy jak? Nie chce mi się kompletnie juz żyć i walczyc tą nowenną skoro nie przybnosi efektów :((((((((((((((((

Pati
Gość

Bartłomieju, módl się dalej i nie zmieniaj intencji, skoro jest bliska Twemu sercu. Mów Chrystusowi o każdym swoim marzeniu, o każdym podrygu duszy, żyj z nim w największej intymności, a nie „poprawności”. Bóg to nie prokurator. On już ze wszystkiego wyciągnie, co najlepsze. Proś dokładnie o to, czego pragniesz, bo On wręcz wymaga, żebyśmy prosili. Panie Jezu, proszę, wysłuchaj błagania Twojego dziecka.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij