Aneta: Nowenna pomaga przetrwać

Odmawiam druga nowennę, a właściwie trzecia ,ale za pierwszym razem nie podołałam.Było ciężko i pogubilam się. Postanowiłam spróbować jeszcze raz i choć też było ciężko, bo praca ,zajęcia i pokusy z zewnątrz -wytrwałam.po skończeniu nowenny okazuje się ze zaczego czegoś brakować, że nie czułam ze mam więcej czasu ,okazało się ze brakuje mi tej modlitwy i ze jej potrzebuje.Tak zaczęłam druga nowennę.
Read More

Alina: RATUJMY DUSZĘ W CZYŚĆCU CIERPIĄCE!!!

Teraz za dwa tygodnie kończę nowennę za dzieci.... Dziś już wiem że DUSZĘ W CZYŚĆCU CIERPIĄCE POTRZEBUJĄ NASZEJ MODLITWY. NIE POZOSTAWIAJMY ICH SAMYCH . ja na pewno jeszcze podejmę nowennę za nie
Read More

Barbara: otrzymałam pokój serca

Skończyłam pierwszy raz Nowennę, po części błagalnej, otrzymałam pokój serca, potem w miarę upływu czasu zaczęły pogarszać się moje relacje z mężem. Dziś po ukończeniu jestem szczęśliwa, że podołałam,nasze relacje wracają do normy,a odprawiałam Nowennę w int.spowiedzi mojej córki.Nie wiem jak jest aktualnie,ale myślę, ze powierzyłam ją w dobre ręce...
Read More

Ewa: wiele otrzymanych lask

Matko Przenajswietsza modl sie za nami i blagam Cie bys mi udzielila laski o ktora prosze jak najszybciej!
Read More

Dominika: Matka Boża jest wielka!

Witajcie.Postanowiłam odmówić nowennę pompejańską w intencji mojego taty, który sam wychowuje mnie i brata, gdyż mama zmarła.Wczoraj zakończyłam nowennę. Modliłam się o najpotrzebniejsze rzeczy dla taty takie jak: zdrowie, wiarę i pomoc materialną, gdyż tata buduje nam dom. Głęboko ufam Matce Bożej iż pomoże memu tacie w wychowaniu mnie i...
Read More

Barbara: Rozwiązane problemy w życiu zawodowym

W czasie kiedy w moim życiu zawodowym rozpoczęły się poważne problemy, przez przypadek w internecie trafiłam na stronę poświęconą Nowennie pompejańskiej.

Zaufałam Matce Najświętszej i zaczęłam odmawiać Nowennę. Praktycznie natychmiast po rozpoczęciu części błagalnej w pracy wszystko zaczęło się zmieniać i wracać do normalności. Proces ten ciągle jeszcze trwa ale pragnę podziękować Matce Najświętszej za łaskę wysłuchania moich błagań.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
EwaBeata PiątekWigaKamila Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

To nie był przypadek, ze trafiłaś na tą stronę. Nic nie dzieje się przypadkiem:)

Wiga
Gość

Ja proszę o pracę dla syna i chociaż znowu po dwóch miesiącach nie przedłużyli mu umowy, to ciągle wierzę, że dobry Bóg szuka dla niego miejsca na ziemi. Pan jest wielki! A nasza Matuchna nigdy nie opuszcza i nie zapomina.

Beata Piątek
Gość

Własnie chciałam też napisać, że nie był to przypadek, BÓG kieruje naszym życiem , tylko musimy dostrzec tę maleńka iskierkę, dzieje się to wszystko dla naszego dobra, podajmy rękę Chrystusowi i idżmy z Nim przez życie, pozwólmy się prowadzić jak malutkie baranki … na chawłę PANA BOGA.

Ewa
Gość
Ewa

Witam. Ja też „przypadkiem” trafiłam na tę stronę w Internecie w momencie, gdy zaczęły się moje problemy w pracy. Właściwie nawet nie pamiętam, jak na nią trafiłam, chyba temat krążył wokół różańca. „Po nitce do kłębka” 🙂 Odmawiam nowennę, moje sprawy jeszcze się nie poukładały, ale znalazłam spokój i siłę. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!