Agata: Chwała Panu za to!

Chwała Panu za to!w chwili obecnej odmawiam jednocześnie dwie nowenny jedną za brata a drugą za mamę, czuję bliskość Boga,Matki Bożej i Aniołów a przede wszystkim spokój.
Przeczytaj całość

Kinga: Uzdrowienie wewnętrzne

Świadectwo piszę dopiero teraz, choć Nowenne odmawiałam jakieś dwa lata temu. Nie wiedziałam o co prosić, bo tyle rzeczy wymagało naprawienia w moim życiu, jednak z uwagi na złe samopoczucie (miałam lęki, wybuchy gniewu, płakałam dużo - a nie wiedziałam dlaczego) zdecydowałam, że poproszę o uzdrowienie wewnętrzne. Ciężko mi było...
Przeczytaj całość

Teresa: Modliłam się w intencji moich sąsiadów

Mam na imię Teresa, chcę dać świadectwo otrzymanej łaski od Matki Bożej przez modlitwę Pompejańska. Modliłam się w intencji moich sąsiadów o oświecenie dla nich, zgodę, pokój i pomoc M.B. w rozwiązaniu sporu. Dotyczył on mojej działki przez którą sąsiedzi przejeżdżali nie pozwalali mi nic na tej działce robić a nawet wziąść geodetę i sprawdzić granicę.
Przeczytaj całość

Anna: prośby o zdrowie

Lekarze kazali przygotowywać się na najgorsze. Królowa znów udzieliła nam łaski zdrowia.
Przeczytaj całość

Ewa: Już po kilku dniach wszystko zaczęło się zmieniać

Pragnę złożyć świadectwo uzyskanej łaski za przyczyną Matki Bożej Pompejańskiej. Nowennę odmawiałam pierwszy raz razem z płytą zespołu "Lumen". Wcześniej miałam kłopoty, żeby odmówić jedną dziesiątkę różańca dziennie, dlatego kupiłam płytę i to nagranie bardzo mi pomogło.
Przeczytaj całość

Barbara: Rozwiązane problemy w życiu zawodowym

W czasie kiedy w moim życiu zawodowym rozpoczęły się poważne problemy, przez przypadek w internecie trafiłam na stronę poświęconą Nowennie pompejańskiej.

Zaufałam Matce Najświętszej i zaczęłam odmawiać Nowennę. Praktycznie natychmiast po rozpoczęciu części błagalnej w pracy wszystko zaczęło się zmieniać i wracać do normalności. Proces ten ciągle jeszcze trwa ale pragnę podziękować Matce Najświętszej za łaskę wysłuchania moich błagań.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Barbara: Rozwiązane problemy w życiu zawodowym"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

To nie był przypadek, ze trafiłaś na tą stronę. Nic nie dzieje się przypadkiem:)

Wiga
Gość

Ja proszę o pracę dla syna i chociaż znowu po dwóch miesiącach nie przedłużyli mu umowy, to ciągle wierzę, że dobry Bóg szuka dla niego miejsca na ziemi. Pan jest wielki! A nasza Matuchna nigdy nie opuszcza i nie zapomina.

Beata Piątek
Gość

Własnie chciałam też napisać, że nie był to przypadek, BÓG kieruje naszym życiem , tylko musimy dostrzec tę maleńka iskierkę, dzieje się to wszystko dla naszego dobra, podajmy rękę Chrystusowi i idżmy z Nim przez życie, pozwólmy się prowadzić jak malutkie baranki … na chawłę PANA BOGA.

Ewa
Gość

Witam. Ja też „przypadkiem” trafiłam na tę stronę w Internecie w momencie, gdy zaczęły się moje problemy w pracy. Właściwie nawet nie pamiętam, jak na nią trafiłam, chyba temat krążył wokół różańca. „Po nitce do kłębka” 🙂 Odmawiam nowennę, moje sprawy jeszcze się nie poukładały, ale znalazłam spokój i siłę. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!