Barbara: Rozwiązane problemy w życiu zawodowym

W czasie kiedy w moim życiu zawodowym rozpoczęły się poważne problemy, przez przypadek w internecie trafiłam na stronę poświęconą Nowennie pompejańskiej.

Zaufałam Matce Najświętszej i zaczęłam odmawiać Nowennę. Praktycznie natychmiast po rozpoczęciu części błagalnej w pracy wszystko zaczęło się zmieniać i wracać do normalności. Proces ten ciągle jeszcze trwa ale pragnę podziękować Matce Najświętszej za łaskę wysłuchania moich błagań.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Barbara: Rozwiązane problemy w życiu zawodowym"

Powiadom o
avatar
Kamila
Gość
Kamila

To nie był przypadek, ze trafiłaś na tą stronę. Nic nie dzieje się przypadkiem:)

Wiga
Gość

Ja proszę o pracę dla syna i chociaż znowu po dwóch miesiącach nie przedłużyli mu umowy, to ciągle wierzę, że dobry Bóg szuka dla niego miejsca na ziemi. Pan jest wielki! A nasza Matuchna nigdy nie opuszcza i nie zapomina.

Beata Piątek
Gość

Własnie chciałam też napisać, że nie był to przypadek, BÓG kieruje naszym życiem , tylko musimy dostrzec tę maleńka iskierkę, dzieje się to wszystko dla naszego dobra, podajmy rękę Chrystusowi i idżmy z Nim przez życie, pozwólmy się prowadzić jak malutkie baranki … na chawłę PANA BOGA.

Ewa
Gość

Witam. Ja też „przypadkiem” trafiłam na tę stronę w Internecie w momencie, gdy zaczęły się moje problemy w pracy. Właściwie nawet nie pamiętam, jak na nią trafiłam, chyba temat krążył wokół różańca. „Po nitce do kłębka” 🙂 Odmawiam nowennę, moje sprawy jeszcze się nie poukładały, ale znalazłam spokój i siłę. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij