Justyna: Maryja podała mi swą dłoń…

Bóg, wiara, religia, kościół były dla mnie zawsze ważne, ale nie najważniejsze….Na szczęście dzięki Matce Bożej narodziłam się na nowo.
Read More

Anna: to nie jest modlitwa dla zdziwczałych dewotek

Chciałabym złożyć świadectwo o śile i pięknie Nowenny Pompejańskiej. Dopiero od kilku lat jestem aktywną katoliczką, uczę się wielu rzeczy od nowa. Kilka miesięcy mój kolega wspomniał, że jego żona odmawia za niego tę modlitwę. Sprawdziłam w internecie, co to jest i wydało mi się to arcytrudne. Walczę o moje...
Read More

Iwona: Opieka Matki Bożej

Powiem jedno Nowenna Pompejańska potrafi zdziałać cuda, przynosi spokój wewnętrzny- trzeba tylko się zawierzyć Maryi, Jezusowi i ufać, że będzie dobrze bo oni nikogo proszącego nie zostawią w potrzebie,.
Read More

Barbara: „Macie chore dziecko”

Chciałabym w tym miejscu podziękować Matce Bożej za wszystko co dla mnie uczyniła w ostatnim czasie. Gdy po prawie 13 latach dowiedziałam się ze jestem trzeci raz w ciąży byłam szczęśliwa. Bardzo pragneliśmy dziecka i cieszyliśmy się, że będziemy je mieć, a może to będzie dziewczynka, po dwóch chłopcach?! Nasza radość nie trwała jednak długo. W trzynasty tygodniu ciąży poszliśmy na badania prenatalne i tam czekał nas koszmar.
Read More

P: Zaufać Matce to najpiękniejsza rzecz na świecie!

Jestem w trakcie odmawiania kolejnej NP i to co się dzieje w moim życiu i życiu moich bliskich jest niesamowite. Wielkie, ciche cuda, które przerastają moje najśmielsze oczekiwania. Modliłam się w różnych intencjach, wiele z nich zostało wysłuchanych. Jestem przekonana, że tylko dzięki Maryi poradziłam sobie z wieloma trudnymi sytuacjami. Niesamowite jest to, że przez cały czas czuję się wielki spokój i opiekę Matki Boskiej.
Read More

Anna: W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej

17 lutego rozpoczęłam Nowennę Pompejańską w intencji małżeństwa mojej siostry. Zakończyłam ją 10 kwietnia. Był to bardzo niezwykły czas.

W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej. Ponadto w czasie odmawiania części błagalnej otrzymałam ofertę pracy, złożyłam dokumenty i zostałam przyjęta. Tydzień po zakończeniu nowenny zaczęłam pracować. Ponadto po tej nowennie moja siostra także dostała pracę. Wierzę, że to wszystko stało się za sprawą Matki Bożej. To Ona uprasza nam u Boga wiele łask. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Katarzyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Pozytywne świadectwo:) dalszych łask życzę!