Anna: Urodzsiłam pięknego i zdrowego synka

Witam serdecznie. Chciałam podzieliś się z innymi swoim świadectwem. Odmówiłam trzy nowenny w tej samej intencji. Może nie do końca jest jeszcze tak jakbym bardzo chciała ale przez okres modlitwy aż do dzisaj (minęło kilka miesięcy od ostatniej) czuję w sercu ogromny spokój bo wiem, że wszystko jest w rękach Jezusa i Maryi i sprawy, które wydawały sie kiedyś niemożliwe stały się naprawdę.

Wiem, ze Matka Najświętsza wysłuchała mnie i zaniosła wszystkie moje prośby do swego Syna, bo przecież. jej droga do Niego jest najkrótsza. W trakcie drugiej i trzrciej nowenny byłam w ciązy i bardzo się bałam, zeby dziecko urodziło się zrowe a poród przebiegł szczęśliwie (mam 40 lat). I tak sie stało. Urodzsiłam pięknego i zdrowego synka i bardzo dziękuję Królowej Różańca Świętego i Jezusowi za ten dar i za wysłuchane prośby. Jezu, miej nas w opiece i obdarz łaskami.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: Urodzsiłam pięknego i zdrowego synka"

Powiadom o
avatar
Janina
Gość
Janina

Matenka zawsze nas wyslucha jezeli bedziemy mocno wierzyc.W tamtym roku tez odmaawialam NP i to o co prosiam otryzmaam.Dzikuje Matce Bozej za wstawiennictwo u P.Jezusa.

Bóg zapłać Mariola.
Gość
Bóg zapłać Mariola.
Bardzo dziękuję Najświętszej Panience za łaskę szczęśliwego ukończenia szkoły przez moją córkę. Sprawa była bardzo trudna. Nie wiedziałam co mam zrobi i wtedy właśnie szukają w internecie zupełnie czegoś innego,natknęłam się na Nowennę Pompejską. Kiedy jednak przeczytałam jak należy ją odmawiać – pomyślałam, że nie dam rady. Odmawianie trzech Różańców w ciągu dnia to za dużo, nie znajdę czasu na to i dałam sobie spokój.Jednak w niedługim czasie znowu pojawiła się w moim komputerze informacja o odmawianie Nowenny Pompejskiej. Wtedy byłam zaskoczona, że znowu to mi się pokazało. Powiedziałam wtedy sobie, że jak trzeci raz pojawi mi się informacja o… Czytaj więcej »
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij