Iza: Modlitwa za dusze czyśćcowe – ich wstawiennictwo i pomoc

Jak obiecałam Matce Bożej składam swoje świadectwo: To już kolejna odmówiona NP, sama nie wiem która z kolei? Ale jest to druga odmówiona przeze mnie za dusze czyścowe. W tej nowennie prosiłam w szczególności o szczególnie bliskie mi osoby zmarłe z rodziny prosząc o miłosierdzie i o niebo dla nich. Mam nadzieję, że tak się stało i wierzę w to.
Przeczytaj całość

Marzena: Wiele otrzymanych lask

Witam serdecznie, chcialabym sie podzielic krociotko Moim 2im Swiadectwem podczas odmawiania tak ciezkiej ale pieknej modlitwy do Maryji Naszej,,
Przeczytaj całość

Agnieszka: zaczęło się dziać coraz źle w moim życiu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać 3 marca tego roku, a skończyłam 25 kwietnia. Obecnie odmawiam dwie nowenny jednocześnie. Uwierzcie, że z każdego zła, cierpienia, jakie nas spotyka Bóg " wyciągnie" dla nas dobro.
Przeczytaj całość

Tomek: Pasja czyni wolnym

Uzdrowiła nas wspólna pasja, a także wspólna (wraz z naszym synem) modlitwa na nabożeństwie majowym.
Przeczytaj całość

Alicja: CUD POJEDNANIA

Odmawiałam nowennę pompejańska już kilka razy... zawsze została ona wysłuchana .ale teraz ta ostatnia zmotywowała mnie do dania Wam świadectwa. Miałam pewne problemy natury damsko-męskiej nie mogłam porozumieć się z osoba na której mi zależało. Ciągle pojawiały się nowe trudności. Ofiarowałam nowennę w intencji wzajemnego pojednania. I kiedy w ostatnim...
Przeczytaj całość

Anna: Urodzsiłam pięknego i zdrowego synka

Witam serdecznie. Chciałam podzieliś się z innymi swoim świadectwem. Odmówiłam trzy nowenny w tej samej intencji. Może nie do końca jest jeszcze tak jakbym bardzo chciała ale przez okres modlitwy aż do dzisaj (minęło kilka miesięcy od ostatniej) czuję w sercu ogromny spokój bo wiem, że wszystko jest w rękach Jezusa i Maryi i sprawy, które wydawały sie kiedyś niemożliwe stały się naprawdę.

Wiem, ze Matka Najświętsza wysłuchała mnie i zaniosła wszystkie moje prośby do swego Syna, bo przecież. jej droga do Niego jest najkrótsza. W trakcie drugiej i trzrciej nowenny byłam w ciązy i bardzo się bałam, zeby dziecko urodziło się zrowe a poród przebiegł szczęśliwie (mam 40 lat). I tak sie stało. Urodzsiłam pięknego i zdrowego synka i bardzo dziękuję Królowej Różańca Świętego i Jezusowi za ten dar i za wysłuchane prośby. Jezu, miej nas w opiece i obdarz łaskami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: Urodzsiłam pięknego i zdrowego synka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janina
Gość
Janina

Matenka zawsze nas wyslucha jezeli bedziemy mocno wierzyc.W tamtym roku tez odmaawialam NP i to o co prosiam otryzmaam.Dzikuje Matce Bozej za wstawiennictwo u P.Jezusa.

Bóg zapłać Mariola.
Gość
Bóg zapłać Mariola.
Bardzo dziękuję Najświętszej Panience za łaskę szczęśliwego ukończenia szkoły przez moją córkę. Sprawa była bardzo trudna. Nie wiedziałam co mam zrobi i wtedy właśnie szukają w internecie zupełnie czegoś innego,natknęłam się na Nowennę Pompejską. Kiedy jednak przeczytałam jak należy ją odmawiać – pomyślałam, że nie dam rady. Odmawianie trzech Różańców w ciągu dnia to za dużo, nie znajdę czasu na to i dałam sobie spokój.Jednak w niedługim czasie znowu pojawiła się w moim komputerze informacja o odmawianie Nowenny Pompejskiej. Wtedy byłam zaskoczona, że znowu to mi się pokazało. Powiedziałam wtedy sobie, że jak trzeci raz pojawi mi się informacja o… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!