Artur: Zdrowie mamy

Pragnę podzielić się z wami moim świadectwem. Odmówiłem już kolejną Nowennę Pompejańską. Tym razem modliłem się o zdrowie dla mojej mamy. Mama ma chore nogi i problemy z chodzeniem. W połowie zeszłego roku dowiedziała się, że czeka ją endoproteza bioder. Na operację czeka się ok. 2 lat. Dostała leki przeciwbólowe...
Przeczytaj

Anna: Wytrwale modliłam się

Zawsze miałam trudności z indywidualną modlitwą na różańcu.
Przeczytaj

Matka trzech synów: Powrót do Pana Boga, nawrócenie

Dziękuję Królowej Różańca Świętego za nawrócenie mojego syna. Mimo młodego wieku, skomplikował sobie życie podejmując szereg błędnych decyzji, które były rezultatem odejścia od Pana Boga. Wspierałam go razem z mężem, ale w końcu zrozumiałam, że pomóc mogę mu tylko modlitwą. Zrozumiałam, że jeśli wróci do Pana Boga, wszystkie inne sprawy...
Przeczytaj

Basia: Stopniowy proces przemiany

Od dawna nosiłam się z zamiarem napisania tego świadectwa. W sumie to chyba niedowierzałam, że mogłam doznać łaski wysłuchania mojej prośby. Jednak myśl o tym, aby podzielić się z innymi moimi przeżyciami i doświadczeniami związanymi z Nowenną Pompejańską, była silniejsza od obaw. Może zacznę od początku. O Nowennie i łaskach uzyskiwanych za pośrednictwem Najświętszej Maryi Panny dowiedziałam się w 2016 roku od kuzynki, która już wtedy odmawiała tą modlitwę regularnie. W tamtym czasie byłam daleko od Kościoła, rozgoryczona faktem, iż ciągle trafiam na mężczyzn z którymi nie mogę zbudować stałego związku.
Przeczytaj

Bogusława: Dar rodzicielstwa dla moich dzieci

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać kiedy dowiedziałam się, że druga ciąża mojej synowej jest zagrożona. Lekarze stwierdzili, że obecna ciąża również może zakończyć się poronieniem, wtedy prosiłam Boga oraz Maryję o pomoc aby wskazali mi, w jaki sposób mogę im pomóc ,kiedy lekarze są bezsilni z pomocą przychodzi modlitwa . Zostałam natchniona do odmawiania Nowenny Pompejańskiej, odmawiałam ją prze całe 9 miesięcy ciąży nieustannie wierząc, że Maryja wysłucha mojego błagania.
Przeczytaj

Anna: Urodzsiłam pięknego i zdrowego synka

Witam serdecznie. Chciałam podzieliś się z innymi swoim świadectwem. Odmówiłam trzy nowenny w tej samej intencji. Może nie do końca jest jeszcze tak jakbym bardzo chciała ale przez okres modlitwy aż do dzisaj (minęło kilka miesięcy od ostatniej) czuję w sercu ogromny spokój bo wiem, że wszystko jest w rękach Jezusa i Maryi i sprawy, które wydawały sie kiedyś niemożliwe stały się naprawdę.

Wiem, ze Matka Najświętsza wysłuchała mnie i zaniosła wszystkie moje prośby do swego Syna, bo przecież. jej droga do Niego jest najkrótsza. W trakcie drugiej i trzrciej nowenny byłam w ciązy i bardzo się bałam, zeby dziecko urodziło się zrowe a poród przebiegł szczęśliwie (mam 40 lat). I tak sie stało. Urodzsiłam pięknego i zdrowego synka i bardzo dziękuję Królowej Różańca Świętego i Jezusowi za ten dar i za wysłuchane prośby. Jezu, miej nas w opiece i obdarz łaskami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Bóg zapłać Mariola.Janina Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Janina
Gość
Janina

Matenka zawsze nas wyslucha jezeli bedziemy mocno wierzyc.W tamtym roku tez odmaawialam NP i to o co prosiam otryzmaam.Dzikuje Matce Bozej za wstawiennictwo u P.Jezusa.

Bóg zapłać Mariola.
Gość
Bóg zapłać Mariola.

Bardzo dziękuję Najświętszej Panience za łaskę szczęśliwego ukończenia szkoły przez moją córkę. Sprawa była bardzo trudna. Nie wiedziałam co mam zrobi i wtedy właśnie szukają w internecie zupełnie czegoś innego,natknęłam się na Nowennę Pompejską. Kiedy jednak przeczytałam jak należy ją odmawiać – pomyślałam, że nie dam rady. Odmawianie trzech Różańców w ciągu dnia to za dużo, nie znajdę czasu na to i dałam sobie spokój.Jednak w niedługim czasie znowu pojawiła się w moim komputerze informacja o odmawianie Nowenny Pompejskiej. Wtedy byłam zaskoczona, że znowu to mi się pokazało. Powiedziałam wtedy sobie, że jak trzeci raz pojawi mi się informacja o… Czytaj więcej »