Anna: Urodzsiłam pięknego i zdrowego synka

Witam serdecznie. Chciałam podzieliś się z innymi swoim świadectwem. Odmówiłam trzy nowenny w tej samej intencji. Może nie do końca jest jeszcze tak jakbym bardzo chciała ale przez okres modlitwy aż do dzisaj (minęło kilka miesięcy od ostatniej) czuję w sercu ogromny spokój bo wiem, że wszystko jest w rękach Jezusa i Maryi i sprawy, które wydawały sie kiedyś niemożliwe stały się naprawdę.

Wiem, ze Matka Najświętsza wysłuchała mnie i zaniosła wszystkie moje prośby do swego Syna, bo przecież. jej droga do Niego jest najkrótsza. W trakcie drugiej i trzrciej nowenny byłam w ciązy i bardzo się bałam, zeby dziecko urodziło się zrowe a poród przebiegł szczęśliwie (mam 40 lat). I tak sie stało. Urodzsiłam pięknego i zdrowego synka i bardzo dziękuję Królowej Różańca Świętego i Jezusowi za ten dar i za wysłuchane prośby. Jezu, miej nas w opiece i obdarz łaskami.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Bóg zapłać Mariola.Janina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Janina
Gość
Janina

Matenka zawsze nas wyslucha jezeli bedziemy mocno wierzyc.W tamtym roku tez odmaawialam NP i to o co prosiam otryzmaam.Dzikuje Matce Bozej za wstawiennictwo u P.Jezusa.

Bóg zapłać Mariola.
Gość
Bóg zapłać Mariola.

Bardzo dziękuję Najświętszej Panience za łaskę szczęśliwego ukończenia szkoły przez moją córkę. Sprawa była bardzo trudna. Nie wiedziałam co mam zrobi i wtedy właśnie szukają w internecie zupełnie czegoś innego,natknęłam się na Nowennę Pompejską. Kiedy jednak przeczytałam jak należy ją odmawiać – pomyślałam, że nie dam rady. Odmawianie trzech Różańców w ciągu dnia to za dużo, nie znajdę czasu na to i dałam sobie spokój.Jednak w niedługim czasie znowu pojawiła się w moim komputerze informacja o odmawianie Nowenny Pompejskiej. Wtedy byłam zaskoczona, że znowu to mi się pokazało. Powiedziałam wtedy sobie, że jak trzeci raz pojawi mi się informacja o… Czytaj więcej »

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…