Anna: Nowenna o łaske zdrowia

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! O nowennie dowiedziałam się stosunkowo niedawno, zupełnie przez przypadek przeglądając internet. Na początku wachałam się, nie byłam do końca pewna czy ją odmawiać, jednak cały czas myśli krążyły wokół niej oraz przeglądając strony w internecie cały czas napotykałam się na nowennę pompejańską. Na początku tego roku zdecydowałam się zacząć odmawiać nowennę, obecnie jestem w trakcie odmawiania 3 nowenny pompejańskiej, od 2 lat choruje na nieuleczalny kręcz szyi, modlę się w każdej nowennie o uzdrowienie mnie z tej okropnej choroby przez ukochaną Matkę Boską. Na dzień dzisiejszy mój stan się pogorszył, ale i tak wierzę dalej, że Matka Boska mi pomoże i mnie nie opuści w tym ciężkim dla mnie okresie życia. Obiecałam Matce Boskiej, że po 2 nowennie złożę świadectwo. Jeżeli nie jest tak jakbyśmy chcieli, a intencje nie zawsze idą po naszej myśli i tak nie wątpmy w miłość i łaskę jaką chce nas obdarować Matka Boska! Nie wyobrażam sobie teraz, aby zaprzestać odmawiać nowennę oraz wiem, że jak tylko skończę odmawiać obecną, z pewnością rozpocznę kolejną.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: Nowenna o łaske zdrowia"

Powiadom o
avatar
Magdalena
Gość
Magdalena

Ja też cały czas odmawiam Nowennę Pompejańską w intencji swojego zdrowia, trochę się poprawiło, ale nadal nie jest dobrze. Anno, polecam ci msze św. o uzdrowienie, nie poddawaj się, na pewno będzie dobrze.

Anna
Gość

Dziękuje za słowa otuchy, na mszy św o uzdrowienie byłam dwa lata temu w Częstochowie, wrażenia niesamowite, jak tylko będę miała możliwość na pewno znowu się wybiorę! Nie poddam się tak łatwo, bo wierzę, że Matka Boska pamięta o mnie! 🙂

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij