Kasia: Cud miłości

Doświadczenie nowenny pompejańskiej przeżyłam trzykrotnie. Od kiedy pierwszy raz ją odmówiłam minęło ok. 1,5 roku. Wtedy modliłam się o powrót narzeczonego, który zostawił mnie nagle, niedługo przed ślubem. Byłam wtedy zrozpaczona i nie umiałam odnaleźć się w życiu. O nowennie słyszałam już wcześniej, ale modlitwa różańcowa wydawała mi się bardzo...
Przeczytaj

Elżbieta: Dziękuję za Twe dary

Szczęść Boże wszystkim. Wczoraj zakończyłam moją czwartą Nowennę Pompejańską. Chciałbym podziękować Mateńce Najświętszej za opiekę i za dary, które otrzymałam. Za to,.że mój tata zmarł pogodzony z Panem Bogiem, za zmianę zatwardziałego serca mojej.córki . Oczywiście Mateńka czyni wszystko wswoim.czasie.
Przeczytaj

Ania: nowenna w intencji trzeźwości męża

Ta nowenna była najtrudniejsza z dotychczas odmówionych
Przeczytaj

Agn.: swiadectwo

Witajcie. Jestem Agnieszka i niedawno dzieliłam sie z Wami moim pierwszym świadectwem. 26. 06.2016 ukończyłam moja drugą nowennę pompejańską. Na owoce obydwu moich nowenn jeszcze czekam
Przeczytaj

Kasia: Całkowite zawierzenie

Ostatnio modliłam się za osobę z kręgu bliskich przyjaciół rodziny, ponieważ cierpiała bardzo po stracie drugiego już rodzica. Modliłam się o łaskę spokoju i siły, o ulżenie w cierpieniu i odnalezienie na nowo siebie.
Przeczytaj

Ania: Modlitwa czyni cuda !

Szczęść Boże. O Nowennie dowiedziałam się przypadkiem miesiąc temu. Mój tata zawsze zdrowy, silny facet (64l) nigdy nie chorował, nie narzekał na zdrowie 30.04.2016r dostał rozległego zawału.

Długo był reanimowany i funkcje życiowe powróciły. Trafił na OIOM najpierw był w śpiączce farmakologicznej, później mimo odstawienia leków nie wracał do siebie. Lekarze stwierdzili, że przez długie niedotlenienie mózg jest uszkodzony i będzie „roślinką”. Z sercem już wszystko jest dobrze ale niestety nie było z nim kontaktu. 9 maja zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji powrotu taty do zdrowia i mogę powiedzieć że Matka Boża wysłuchała mnie. Wczoraj byłam u taty w szpitalu oczy miał szeroko otwarte nawet patrzył na mnie, głowę w moją stronę przekręcał, jak się go o coś pytałam to kiwał głową albo tak albo nie. Może są to niewielkie postępy ale już coś się zmieniło. A na początku tego nie było. Wierzyłam i cały Czas wierzę że Najświętsza Matka pomoże nam i tata całkowicie wyzdrowieje.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ewasylwia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
sylwia
Gość
sylwia

Wiara czyni cuda

ewa
Gość
ewa

Jezus powiedział : proście a otrzymacie.chwała Bogu .chwała Jezusowi chwała duchowi sw chwała Maryjo.