Anna: Dzięki nowennie jesteśmy szczęśliwi

Nowenna Pompejańska zagościła w moim życiu we wrześniu 2016roku od tamtej pory kazdego dnia odmawiam nowenne, koncze jedną i zaczynam następną. Ale nie było łatwo, zwłaszcza na poczatku. Różaniec zrywał sie , plątał, wszystko sie myliło, a nawet były wątpliwości czy dobrze sie modlę. Jednak nie poddałam sie i tak trwam do dziś.
Przeczytaj całość

Hanna: praca dla męża

Chciałabym zachęcić wszystkich do odmawiania Nowenny. Kilka miesięcy temu stało się jasne, że mój mąż straci pracę na uczelni. Dopracuje tylko do końca umowy i zostaje zwolniony. Tak bardzo się bałam, z jednej mojej pensji nie da się przeżyć. Sięgnęłam po różaniec...Przeczytaj Hanna: praca dla męża
Przeczytaj całość

Monika: Bo gdy Twej pomocy wezwałam nawiedziła mnie Łaska Boża

Długo zwlekałam ale przyszedł taki moment że bez wahania zaczęłam odmawiać różaniec nie wiedząc, czy mu podołałam.
Przeczytaj całość

Magda: Otrzymanie pracy

Nowennę pompejańską odmawiałam od października do grudnia 2012 r. w intencji znalezienia stałej, normalnej pracy z umową. Do tej pory miałam ogromne problemy ze znalezieniem stabilnego zatrudnienia: albo były to umowy na zastępstwo albo pracę, w których nie byłam w stanie pracować, bo nie dawałam rady. Od zakończenia nowenny minęło...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Uwolnienie córki od złych mocy

Już w trakcie zmawiania Nowenny Matka Boża pomagała praktycznie codziennie porzucać styl groźnych odmian heavy metalu – w stylu ubierania się, doborze towarzystwa i sposobu spędzania wolnego czasu.

Moja córka pokonała depresję oraz tendencje samobójcze. Na naszej drodze wspierania córki napotykaliśmy na wspaniałe osoby oraz same sprzyjające sytuacje, które konstruktywnie budowały jej psychikę. To działo się za wstawiennictwem św. Maryji. Bez pomocy Matki Bożej i Boga Ojca nie dałabym rady „wyciągnąć” jej z tej spirali destrukcji i zła. Tak silne było działanie grupy. CHWAŁA PANU ORAZ MATCE BOŻEJ. NIE POTRAFIĘ WYRAZIĆ WDZIĘCZNOŚCI.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Agnieszka: Uwolnienie córki od złych mocy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Arek
Gość

Witam serdecznie szukam kogoś kto mi pomoże doradzi jak się modlić.Podaje e-mail arkadiuszczerwinski876@gmail.com Intencja jest poważna a ja nie wiem jak sobie z tym poradzić.Za pomoc będę bardzo wdzięczny.

ostatni_ratunek
Gość
ostatni_ratunek

Maryjo z Pompejów Proszę Cię o uwolnienie z depresji i stanów lękowych, bo ja już nie mam sił.
Jestem moją ostatnią nadzieją, Ufam Ci, że mi pomożesz. 8 dzień nowenny.

Dorota
Gość
Dorota

Mateusz nie poddawaj się!!! Będzie dobrze tylko wierz!!!

Arek
Gość

Dorota czy odpisałaś to w moim imieniu.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!