Iza: Pozytywne zmiany w życiu!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chciałam złożyć swoje świadectwo odmawiam trzecią nowennę i otrzymałam wiele łask od Maryi i Boga. Modliłam się w różnych intencjach i może dosłownie nie zostały wysłuchane ale otrzymałam łaski o jakie nawet nie prosiłam.
Przeczytaj

Krzysztof: Uzdrowienie z raka szyjki macicy

Trzecią Nowennę Pompejańską zacząłem w dniu 01.03.2015 a skończyłem 23.04.2015. Modliłem się w intencji uzdrowienia dziewczyny z raka szyjki macicy. W ubiegłym roku a dokładnie 25 marca odmówiłem pierwszą Nowennę w intencji zdrowia dziewczyny i uniknięcia operacji (wycięcia narządów kobiecych) Przeczytaj Krzysztof: Uzdrowienie z raka szyjki macicy
Przeczytaj

Anna: Kolejne uzdrowienie

Matka Boża wyleczyła mnie z nerwicy, choć po ludzku wydawało się to niemożliwe. Teraz składam kolejne świadectwo - zostałam uzdrowiona z dolegliwości, która męczyła mnie od 2 lat, z którą lekarze nie dawali sobie rady. Dziękuję Ci Matko Boża Pompejańska.
Przeczytaj

Justyna: Trzy nowenny pompejańskie – świadectwo

Witam, kilka dni temu zaczęłam odmawiać 4 nowennę pompejańską. W tym czasie przypomniałam sobie, że miałam złożyć świadectwo o działaniu Matki Bożej w moim życiu, już przy wcześniejszych nowennach. Moje wcześniejsze modlitwy zostały wysłuchane, nie do końca tak jak o to prosiłam, ale wiem, że Matka Boża te modlitwy usłyszała, przyjęła i podarowała mi co mogła. Od czasu pierwszej nowenny, którą zaczęłam odmawiać w ubiegłe wakacje, moje życie się dużo zmieniło.
Przeczytaj

Monika: Zmieniła mnie modlitwa

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od swojej psychoterapełtki,nie czekałam tego samego dnia pobrałam aplikacje i zaczęłam się modlić o uratowanie małżeństwa i o nawrócenie męża.Zaczęły dziać się dziwnie rzeczy po tygodniu dostałam pozew rozwodowy(mój mąż miał kochankę do której nie chciał się przyznać.Nikt mi nie wierzył,że to co mówię jest prawdą,choć miałam wiele dowodów,bilingi,anonimy które wysłała mi kochanka męża.
Przeczytaj

Agnieszka: Siła od Matki Bożej

To już kolejna zmówiona Nowenna. Matka Boża zawsze daje siłę w trudach dnia codziennego. Nie przestawaj walczyć i wierzyć, że ona ciągle jest z nami nawet, gdyż tego nie czujemy.

Matko Boża dziękuję ci za moje życie takim jakie jest bo to ty mnie prowadzisz i z zamkniętymi oczami po raz kolejny rzucam się w twoje ramiona, bo tylko tam czuje się bezpiecznie.
Matko Boża błogosław wszystkim ,którzy uciekają się do ciebie oraz tych którzy o Tobie zapomnieli.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Justyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Justyna
Gość
Justyna

Agnieszko! Pięknie to napisałaś. Ku pokrzepieniu serc.