Joanna: Przeprowadzka

Szczęść Boże! O Nowenne dowiedziałam się przez przypadek czytając w czasopiśmie religijnym świadectwo. Od razu zaczęłam szukać w internecie informacji na ten temat i trafiłam na tę stronę. Od razu zaczęłam ją odmawiać. Modlilam sie o szczęśliwa przeprowadzkę. Od dawna planowalismy zamieszkać we własnym domu. Przeczytaj Joanna: Przeprowadzka
Przeczytaj całość

Dorota: poprawa zdrowia

Mam 31 lat. Od października 2011 r. choruję na raka. Od listopada odmawiam nowennę pompejańską, obecnie już czwarty raz, dołączyłam tajemnicę światła. Czasem jest ciężko, ale staram się bardzo i jakoś mi wychodzi. Od grudnia biorę chemię. Pierwsze badanie tomografem w lutym wyszło fatalnie, nastąpiło pogorszenie, guzy urosły. Nie poddałam...
Przeczytaj całość

Kalina: Dzieje się Wola Boża

Witam Was Kochani Bracia i Siostry!!! Na wstępie chciałabym podziękować Wam za Wasze świadectwa i Naszą wirtualną Wspólnotę Kultu Naszej Kochanej Królowej Pompejańskiej. Moja przygoda z Nowenna zaczęła się 8 stycznia i trwa do dziś. Gdy zaczęłam ją odmawiać w mojej pewnej sprawie to moja starsza siostra chwyciła za różaniec...
Przeczytaj całość

Edyta: Uzdrowienia

Nowennę Pompejańska zaczęłam odmawiać 4 października 2015 rw swojej intencji. Nie pamiętam dokładnie ile odmówiłam nowenn 9 a może 10. Matka Boża wysłuchała mnie, moja mama została uzdrowiona z choroby immunlogicznej, z narośli na piersi, modliłam się również w intencji męża i modlitwy zostały wysłuchane, w intencji dusz czyśćcowych.
Przeczytaj całość

Magdalena: Matka Boża czuwa nad moim synem

Matce Boskiej Pompejanskiej pragnę podziękować za cud jakim jest moje dziecko. modliłam się o to aby był zdrowy gdyż straszyli nas zespołem Downa. jest zdrowy i silny. Różaniec towarzyszył mi odkąd dowiedziałam się o ciąży a po drodze poznałam Modlitwę Pompejanska. po jej zakończeniu wciąż odmawiam Różaniec a po narodzinach Marcelka przystąpiłam do Różańca Rodziców. za wszystkie laski podczas ciąży Bóg Zapłać. wierzę że Matka Boska czuwa i czuwać będzie nad moim synem za co jej dziękuję.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Pieniądze a łaski otrzymane

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Nowennę pompejańską skończyłam odmawiać 2 miesiące temu i do dziś myślałam, że nie została ona wysłuchana….ale do początku.

Bardzo długo zbierałam się aby zacząć odmówić ową nowennę, myśl o 3 różańcach dziennie mnie przerażała- skoro ani jednego nie potrafiłam odmówić dziennie a co dopiero 3 i to przez 54 dni. Jesteśmy młodym małżeństwem mamy dwójkę dzieci do szczęścia brakuje nam domu. Kupiliśmy działkę załatwiliśmy wszelkie formalności odnośnie budowy więc zaczęliśmy starać się o kredyt hipoteczny na budowę domu- właśnie w dniu w którym miałam rozmowę z doradccą kredytową zaczęłam w tej intencji odmawiać nowennę. Niestety (albo i stety) szans na kredyt nie mam, ponieważ ja nie pracuję a mąż mimo dobrych zarobków ma kiepską umowę o pracę. 4 dnia odmawiania nowenny dowiedziałam się, że kredytu nie będzie. Trochę sie tym podłamałam, ale postanowiłam nie ustawać w modlitwie. Co więcej oddałam Bogu działkę i powiedziałam, że skoro my nie możemy się wybudować to niech On wybuduje dla nas dom.
Podczas nowenny miałam rózne stany emocjonalne- od euforii, totalnego poczucia, że Bóg jest i mnie kocha po stany rezygnacji, beznadziei. Ktoś usilnie próbował mi wmówić, że nic dla Boga nie znaczę, że moja modlitwa jest słaba, wiem, ze to szatan chciała abym przestała się modlić. Równocześnie z odmawianiem NP odmawiałam także modlitwy za dusze czyśćcowe- pewnej nocy obudziłam się i czułam, że ktoś ze mną jest. Zaczęłam się bać ponieważ czułam, że nie jest to nikt przyjazny. Następnie jakbym była w letargu siedząc na łożku- widziałam siebie siedzącą pod kaloryferem usłyszlam głos „przestań to robić, przestań to robić”…chwyciłam szybko różaniec- który zawsze kładłam pod poduszkę i zaczełam się modlić do Św. Michała Archanioła tak też zasnęłam… Często też podczas NP różaniec łamał mi się na części- co było dla mnie dość dziwne, bo moja córeczka często trzyma różaniec i choć kręci nim na wiele sposobów nigdy nie pękł. Wiem, że szatan chciał po raz kolejny mnie zniechęcić- ale teraz już wiedziałam na pewno, że NP musze dokończyć.
Jeżeli chodzi o otrzymane łaski to już pierwszego dnia Maryja pokazała mi jak jest wszechmocna. Przed odmawianiem nowenny miałam dość poważne problemy z 4 letnim synem- stał się nerwowy, nie szło się z nim w żaden sposób dogadać, gdy tylko nie zgodziłam się na to czego oczekiwać zaraz dochodziło do awantury…Pamiętam, że nowenne zaczęłam odmawiać w piątek- synek przyszedł z przedszkola do domu- znów złość, agresja wyzwiska. Ja byłam bardzo spokojna wyszłam z nim na dwór- nic nie mówiąc, nie tłumacząc. Po godzinie przyszedł do mnie i mówi: mamo ja Cię przepraszam, nie wiem dlaczego tak się zachowuje, ale już nie będę. Od tamtej pory nie ma w naszym domu awantur i krzyków. 🙂

NP dobiegła końca a my niestety nie otrzymaliśmy kredytu w banku- było we mnie trochę takiego rozczarowania, po cichu pytałam dlaczego, ale teraz wiem, że Bog ma dla nas inny plan.
Otóż gdy odmawiałam nowennę na naszym koncie było ok 12 tys zł teraz 2 miesiąca później jest prawie 50 tys. Jak??? Nie wiem- ale wiem, że Bóg to wie. W październiku zaczynamy budowę- na razie tylko fundamenty a dalej będzie tak jak Bóg zechce.
Mogłabym długo pisać jak wspaniale odczuwam obecność Boga na codzień w jaki wspaniały do mnie mówi. Np poprzez kazania różnych księży na yt.
Bóg jest wielki. Maryja jest wielka a Nowenna Pompejańska rzeczywiście do nieodparcia.
Nigdy nie wątpcie i to, że Bóg was słucha!!!

Wdzięczna za wszystko Twoja czcicielka <3

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Agnieszka: Pieniądze a łaski otrzymane"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna Król
Gość
Anna Król

Chwała Panu! Budujące świadectwo. Pozdrawiam i życzę obfitych łask duchowych i materialnych.

barbara
Gość
barbara

Wspaniale piekne swiadectwo ! zycze opieki Matki Bozej i wiele lask .

Iwona
Gość

Przy obecnej sytuacji ekonomicznej naszego kraju oraz bez pracy, może lepiej nie wiązać się kredytem z bankiem na …dzieścia lat.A jeśli pieniądze i tak pojawiają się nieoczekiwanie,to można startować z realizacją celu,choć osobiście wolałabym wiedzieć,z jakiego źródła pochodzą…

W ub.roku pracownica banku,w którym miałam konto doksięgowała mi kilkadziesiąt tys. zł.Na drugi dzień wyruszałam w długą podróż i dobrze,że zorientowałam się w porę.Procedury zwrotu trwały w nieskończoność i tylko dzięki centrali banku,udało się zwrócić pieniądze właścicielowi. Konto zamknęłam w tym banku natychmiast i poszłam do konkurencji.

Czytając świadectwo,zastanowiłam się,skąd u czterolatka agresja i wyzwiska?

Janek
Gość
Piękne świadectwo. Pan Bóg rozwiąże Waszą sprawę szybko i dobrze. Zaufajcie Mu. Dzieci w przedszkolu potrafią używać wyrażeń że głowa puchnie. Niektórzy rodzice przeklinają przy dzieciach. Często w rodzinach w których korzysta się z usług zła (horoskopy, wróżenie, Tarrot itp.) dzieci są atakowane przez zło. Ja tez kiedyś bawiłem się wahadełkiem, czytałem horoskopy, robiłem relaksy (były słowa „mocą mojej boskości itp..”). Teraz wiem, że to pochodziło wszystko od złego. Otwiera to kanały na zło. Uwolnić można się od tego wyrzekając się tego w obecności Kapłana oraz proszą Go o związanie zła i uwolnienie. Dobrze jest też często błogosławić dzieci np… Czytaj więcej »
Małgorzata
Gość
Małgorzata

Wszystko bardzo pięknie ale nie zastanawiają cię skąd się nagle wzięło tyle dodatkowych pieniędzy. Może ktoś w banku się pomylił i przelał na twoje konto oszczędności całego życia emeryta. Mojej znajomej mąż też przynosił duże pieniądze a ona nie wiedziała(ponoć ) skąd pochodzą a teraz mąż siedzi we więzieniu za handel narkotykami-tylko przykład nie odnoszący się do autorki.Tak więdz nie wiem z czego się cieszysz być może na cudzej krzywdzie szczęścia(domu)

nie zbudujesz.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Witam.
Widzę, że w moim świadectwie jest pewna nieścisłość która wynikła z tego, że wkradł się jakiś chochlik który usunął jedną część mojej wypowiedzi mówiąca o tym, że mój mąż pracuje w Holandii (przyjeżdża na weekend do nas) ostatnim czasem ma dużo pracy, dostał awanas, podnieśli mu stawkę godzinowa- stad pieniądze. Dostaliśmy też spłatę świadczenia rodzinnego które miało przepaść bo nie zachowalismy terminów. Gdy pisalsm, że nie wiem jak- nie miałam na myśli konkretnie źródła pieniędzy.

Szczęść Boże

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!