Barbara: Dziękuję Matko Boża!

Przez ostatni rok, kiedy odmawiam Nowennę , czuję że moja rodzina jest pod troskliwą opieką Matki Bożej!
Przeczytaj całość

Joanna: odzyskany spokój

Dzisiaj skończyłam odmawianie mojej pierwszej nowenny pompejańskiej. Prosiłam Matkę o pomoc w pozbyciu się napadów lękowych, które strasznie utrudniają mi życie. Przez tę chorobę przestałam przyjmować Ciało Pana Jezusa podczas Mszy, ponieważ lęk uniemożliwia mi przejście przez kościół. Podczas odmawiania nowenny odzyskałam spokój, zaczęłam troszkę inaczej myśleć, nie przeraża mnie już tak...
Przeczytaj całość

Damian: z pomocą Matki Boskiej jakoś daję radę

Mam 30 lat. Do tej pory szczególnie nie przejmowałem się modlitwami itp. Do czasu. Jakiś czas temu dowiedziałem się że jestem poważnie chory. Znajomi opowiedzieli mi o Nowennie. Postanowiłem że będę ją odmawiał. Zacząłem na początku października - było ciężko (wiadomo praca, małe dziecko i obowiązki rodzinne) ale z pomocą...
Przeczytaj całość

Paula: Apel do wszystkich tych, którzy kontrolują w jakikolwiek sposób wolność drugiej osoby

Zrozumiałam swoje błędy, lecz powinnam dostrzec je 3 lata wstecz. Najgorsze jest to,że spotykam innych chłopaków ale cały czas mam w pamięci .. i przy żadnym nie czuje tego ,,ciepła ".
Przeczytaj całość

Inka: O… – pomyślałam sobie – Skoro fatyguje się z wizytą, to chyba ta Nowenna robi dużo dobrego

Chciałam się podzielić z Wami, przeżyciami dotyczącymi mojej 19 Nowenny Pompejańskiej. Jestem właśnie w części dziękczynnej. Rozpoczęłam ją 1 grudnia 2013 r. w intencji nawrócenia zatwardziałych grzeszników. Przez cały Adwent codziennie uczestniczyłam w Mszach Roratach i przyjmowałam Komunię w tej samej intencji.Przeczytaj Inka: O… – pomyślałam sobie – Skoro fatyguje...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Maryja moją przewodniczką życia

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! To moje kolejne świadectwo składane w ramach dziękczynienia za wszelkie łaski, którymi Boże Miłosierdzie nas obdarza. Maryja jest moją przewodniczką w życiu obecnym i wspomożycielką dnia codziennego.

Odmawiam piątą nowennę aktualnie i wiem, że już nie potrafię żyć bez nowenny. Łaski, o których wspomniałam spływają cały czas na naszą rodzinę i moją córkę w intencji której zawierzyłam Maryi moje modlitwy.
Teraz czuję, że niebo otwiera przede mną swoje miłosierdzie. Widzę i czuję tak wiele, jestem szczęśliwa i spokojna. Ufam, że gdy tylko potrafimy podążać w życiu drogą, którą Pan nas prowadzi a Matka Najświętsza przewodniczy, to życie staje się wielkim darem i dobrem. Każdy dzień jest radością, którą emanujemy i obdarzamy innych. Dlatego tak ważne jest to, aby być cierpliwym, odważnym, ufnym i mieć nadzieję. To najpiękniejsze chwile mojego życia- rok Bożego Miłosierdzia. Odkrywam coraz piękniejsze nowenny i jednoczę się na modlitwie ze Świętymi w niebie. Bóg zapłać za te łaski, które Boże zsyłasz na moją rodzinę. Kocham Matkę Najświętszą i Jezusa obecnego w Trójcy Przenajświętszej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agnieszka: Maryja moją przewodniczką życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sabina
Gość
Sabina

Nie jestem osobą godną otrzymania łask, a jednak wymodliłam (wspólnie ze wszystkimi, którzy modlili się ze mną) pomoc i wsparcie dla córki. Nowennę pompejańską odmawiam dopiero pierwszy raz i po 30 dniach modlitwy widzę pozytywne zmiany w kondycji córki, czuję spokój wewnętrzny. I wiem, że jest to działanie Nieba. Tym bardziej żarliwie zabieram się do dalszej modlitwy. Dziękuję Maryjo, Józefie, Jezu Miłosierny za opiekę.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!