Hanna: Matka Boża uratowała moją córkę i wnusię

Moja córka kilka razy poroniła, w końcu po wielu miesiącach gorącej modlitwy urodziła córeczkę. Pół roku później Pan Bóg pobłogosławił i znowu spodziewała się dziecka. Po trzech miesiącach po badaniu USG było podejrzenie, że dzieciątko ma b.chore serduszko. W tym czasie podjęłam nowennę pompejańską i nabożeństwo 20 sobót przed Świętem...
Read More

Kasia: opieka Matki Bozej i ogromne łaski

To juz moja 7 nowenna za synów i rodzinę i prośba o zdrowie.Matka Boza dała nam siłę i nadal daje w naszym życiu.Chciałam podziękować za pokój serca w naszej rodzinie pomimo wielkiego bólu i trudności ,które przechodzimy,zcaliła naszą rodzinę
Read More

Maria: znalezienie pracy przez córkę

Nowennę do Matki Bożej Pompejańskiej odmawiam drugi raz prosząc o pomoc w pokonaniu życiowych problemów... Dziś chcę dołączyć do osób które wyrażają swą wdzięczność  Matuchnie za okazaną pomoc.Moja corka od 2 lat szukała pracy wysyłając CV...jednak bezskutecznie... Kilka dni  temu córka dostała pracę oraz 2 propozycje zatrudnienia :) Matuchno dziękuję...
Read More

Urszula: Kocham mój różaniec!

Tak właśnie, coraz bardziej kocham modlitwę różańcem , ale również inne modlitwy. Nie wiem, czy faktycznie moja intencja jest spełniona, ale szczerze ufam, że tak. Przez ostatnią nowennę zakończoną 30 stycznia przeżyłam trudne dni, wszystko szło wprost odwrotnie. Przeczytaj Urszula: Kocham mój różaniec!
Read More

Justyna: łaski Boga dla Małżeństwa w głębokim kryzysie

Swoje świadectwo rozpocznę klasycznie. Jestem od niemalże trzech lat w sakramentalnym związku małżeńskim. Oboje z mężem pochodzimy z rodzin katolickich, praktykujących częściej bądź rzadziej. Nie mamy dzieci i w naszym przypadku trudno było też powiedzieć, że „przed ślubem było dobrze”, a popsuło się po ślubie. Już przed ślubem nierozerwalność i...
Read More

Agnieszka: Maryja moją przewodniczką życia

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! To moje kolejne świadectwo składane w ramach dziękczynienia za wszelkie łaski, którymi Boże Miłosierdzie nas obdarza. Maryja jest moją przewodniczką w życiu obecnym i wspomożycielką dnia codziennego.

Odmawiam piątą nowennę aktualnie i wiem, że już nie potrafię żyć bez nowenny. Łaski, o których wspomniałam spływają cały czas na naszą rodzinę i moją córkę w intencji której zawierzyłam Maryi moje modlitwy.
Teraz czuję, że niebo otwiera przede mną swoje miłosierdzie. Widzę i czuję tak wiele, jestem szczęśliwa i spokojna. Ufam, że gdy tylko potrafimy podążać w życiu drogą, którą Pan nas prowadzi a Matka Najświętsza przewodniczy, to życie staje się wielkim darem i dobrem. Każdy dzień jest radością, którą emanujemy i obdarzamy innych. Dlatego tak ważne jest to, aby być cierpliwym, odważnym, ufnym i mieć nadzieję. To najpiękniejsze chwile mojego życia- rok Bożego Miłosierdzia. Odkrywam coraz piękniejsze nowenny i jednoczę się na modlitwie ze Świętymi w niebie. Bóg zapłać za te łaski, które Boże zsyłasz na moją rodzinę. Kocham Matkę Najświętszą i Jezusa obecnego w Trójcy Przenajświętszej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agnieszka: Maryja moją przewodniczką życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sabina
Gość
Sabina

Nie jestem osobą godną otrzymania łask, a jednak wymodliłam (wspólnie ze wszystkimi, którzy modlili się ze mną) pomoc i wsparcie dla córki. Nowennę pompejańską odmawiam dopiero pierwszy raz i po 30 dniach modlitwy widzę pozytywne zmiany w kondycji córki, czuję spokój wewnętrzny. I wiem, że jest to działanie Nieba. Tym bardziej żarliwie zabieram się do dalszej modlitwy. Dziękuję Maryjo, Józefie, Jezu Miłosierny za opiekę.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!