Joanna: rodzina stała się zjednoczona i szczęśliwa

Jestem niewymownie wdzięczna za to, że zostałam wysłuchana. Pierwszą Nowennę odmawiałam w intencji rodziny mojej córki. Choroba, przepracowanie, finanse, stres, „dobrzy” przyjaciele, potem kłótnie, no i pełne ponad półroczne rozstanie. A w domu troje dorastających dzieci i bardzo poważna choroba.Prawdziwa rozpacz.Przeczytaj Joanna: rodzina stała się zjednoczona i szczęśliwa
Przeczytaj całość

Paula: Otrzymana łaska

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej mamy. Na początku nie byłam przekonana, bałam się, że odmawianie będzie zajmować dużo czasu i nie podołam wśród codziennych obowiązków. Jednak postanowiłam spróbować.
Przeczytaj całość

Grazyna: Dziekuję Matko Boża za Cuda !

Matko Boza dziekuje, ze mnie odnalazlas.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Poprawa zdrowia

Odmawiałam nowennę pompejańską w intencji mego syna Piotra, który ukończył studia dzienne o profilu historia i WOS. Syn nie mógł się przemóc do poszukiwania pracy, ponieważ do dziecka choruje na zaćmę lewego oka, co go bardzo ogranicza w wykonywaniu pracy.Przeczytaj Elżbieta: Poprawa zdrowia
Przeczytaj całość

Izabela: Ta nowenna ma moc!

Kilka razy odmawiałam NP. Czasem intencje zostały wysłuchane, a czasem odmawianie sprawiło, że inaczej spojrzałam na pewne sprawy. I NP - o powrót ukochanego mężczyzny. Nie została wysłuchana, jednak z czasem otwierały mi się oczy i zrozumiałam, że po tym, co mi zrobił, nie potrafiłabym mu zaufać.
Przeczytaj całość

Agn: NAJMIŁOSIERNIEJSZE SERCE JEZUSA, UFAM CI!

Dzień dobry wszystkim! Mam 30 lat. Moja przygoda z nowenna zaczęła sie na początku marca. Pewnego piątku po nabożeństwie drogi krzyżowej oglądałam czasopisma w kościelnej kruchcie. Moja uwagę zwróciła mała książeczka o św ojcu Pio.

Wróciwszy do domu zaczęłam czytać w Internecie o tym świętym. Potem na yt szukałam jakiś utworów i ,,wyskoczyło,, mi świadectwo pewnej kobiety które nowennę uratowała małżeństwo. Zaczęłam szukac, wertować jak odmawiać nowennę. Ciężko było sie zdecydować ale w końcu zaczęłam. Założyłam nawet specjalny zeszyt w ktorym wypisałam wszystkie tajemnice Różańca Świętego wraz z rozważaniami, po czasie zaczęłam wpisywać inne modlitwy którymi się modlę. Ponad miesiąc temu ukończyłam swoja pierwszą nowennę pompejańską prosząc o rozwiązanie moich życiowych spraw. Obecnie jestem w trakcie odmawiania drugiej w intencji mojego małżeństwa. Pierwsza nowenna dała mi łaskę wewnętrznego spokoju co w obecnym czasie jest dla mnie bardzo ważne. Oczywiście zdarzają mi się wciąż chwile zwątpienia, ale wtedy proszę Matkę Bożą i Pana Jezusa o pomoc. Druga nowennę zaczęłam odmawiać dwa dni po ukończeniu pierwszej. Nie ukrywam ze jest to nowenna bardzo trudna dla mnie gdyż teraz odmawiam także Tajemnice Światła. Jest wiele rozproszeń, zwątpień, złego samopoczucia psychicznego i fizycznego ale mimo wszystko odmawiam dalej… Proszę o wstawiennictwo także św Ritę, św ojca Pio, św Ekspedyta. Polecam także nowennę do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Polecam wszystkim. Mam nadzieję ze otrzymam łaski o które proszę i nie ustaję w modlitwie bo są małe znaki które co jakiś czas mnie pokrzepiają. Jestem praktykującą katoliczką, lecz nieco pogubioną i nienadążającą za obecnym światem. Czytam wiele na tematy religijne, śniła mi sie takze kiedyś Matka Boża wskazująca na swe Niepokalane Serce. Oddałam sie pod opiekę Matki Bożej i Pana Jezusa. Jezu Ufam Tobie. Ty sie Tym Zajmij powtarzam sobie codzień. Dziękuję Ci Matko Boża za wszystko takze za to czego nie jestem w stanie dostrzec. Polecam wszystkim modlitwę różańcową, choć nie ukrywam ze łatwo nie jest, ale wiem ze trud kazdego z nas zostanie kiedys nagrodzony. KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO, MÓDL SIĘ ZA NAMI! Dziękuję Ci Matko Boża. NAJMIŁOSIERNIEJSZE SERCE JEZUSA, UFAM CI!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!