Jola: Moja wnuczka zaczęła się uśmiechać

Moja wnuczka jest spokojniejsza zaczęła się uśmiechać jest to trudne kiedy ból wykręca ci twarz.
Read More

Paulina: Ciąża przebiega prawidłowo

Nowennę odmawiam już dokładnie od początku stycznia 2016roku , były różne intencje zawsze były wysłuchane za co bardzo dziekuje naszej Królowej różańca świetego, że mimo iż często zdarza się, że różaniec odmawiam w sposób niedbały Nasza Matka jest przy mnie, czuje to jak słucha moich modlitw i jak bardzo mnie i nas wszystkich kocha ;*
Read More

Wiola: Zawsze wszystko dobrze się kończy

Witam.Odmowilam dwie Nowenny Pompejanskie.Intencja jednej z nich zostala wysluchana odrazu po zakonczeniu modliwt.Na spelnienie drugiej wciaz czekam.Dostałam duzo innych łask o ktore nawet nie prosilam.Otrzymalam wewnetrzny spokoj.
Read More

Ola: Cud nowego życia

Wiemy, że ten cud nowego życia jest właśnie darem od Boga za wstawiennictwem Matki Bożej. Gorąco wierzymy w to, że wszystko będzie dobrze i każdego dnia modlimy się o wszelkie błogosławieństwo dla Naszego Maleństwa, aby przyszło na świat i rosło zdrowo.
Read More

Kasia: Warto zaufać Matce Bożej!

Na początku tego roku zdiagnozowano u mojej Mamy nowotwór złośliwy piersi. Ogarnął nas strach, rozpacz, zagubienie, złość, żal. Z coraz większą śmiałością szukałam ukojenia w modlitwach, dzięki którym nie zwariowałam. Poczułam odwagę do spowiedzi, której bałam się od kilku lat, a Komunia przyjęta w Dzień Zmartwychwstania Chrystusa była radością.Przeczytaj Kasia:...
Read More

Zuzanna: Tata

Nowennę pompejańską odmawiałam w tamtym roku, niestety wytrwałam tylko kilka dni. Prosiłam Maryję, aby mój tata wyszedł z alkoholizmu i tak się stało. Wiele wydarzeń z ostatnich miesiący sprawiło, że tata zaczął patrzeć na alkohol z innej perspektywy. Teraz rzadko kiedy sięga po kieliszek, a jak do tego dojdzie, pije niewiele.
Dziękuję, Maryjo, za Twą opiekę!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?