Agnieszka: Szansa na ratunek

Nowenna Pompejska którą odmówiłam dwa razy w intencji mojego małżeństwa dala mi spokój, wyciszenie i szanse na ratowanie tego czego jeszcze wczrsniej nie było możliwości ratowania. Czuję jak dużo miłości daje Maryja.
Read More

M: Maryja widzi wszystko najlepiej

Nowennę Pompejańską odmawiam nieprzerwanie od blisko dwóch lat. W ostatni dzień nowenny w intencji bycia w przyszłości dobrą żoną dla mojego chłopaka (jeśli Pan Bóg ma taki plan; czułam dużą potrzebę modlitwy w tej intencji) zdałam sobie sprawę, że przez 54 dni modliłam się tak naprawdę nie o coś dla niego tylko dla siebie i zrobiło mi się okropnie wstyd…
Read More

Katarzyna: Uzdrowienie z nerwicy

Witam, nowennę w prośbie o uzdrowienie z nerwicy i depresji zaczęłam odmawiac w 2015 r, kiedy nosiłam w brzuszku oczekiwane, ukochane maleństwo
Read More

Magdalena: Pierwsze świadectwo

Niedawno skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę pompejańską w intencji mojego uzdrowienia, gdyż dokuczał mi ból w okolicach wątroby. Wcześniej miałam złe wyniki prób wątrobowych, a badanie USG wykazało stłuszczenie wątroby od leków, które przyjmuję na inne choroby. Przeczytaj Magdalena: Pierwsze świadectwo
Read More

Wnuczka: łaska Nieba

Moje ostatnie świadectwo napisałam w styczniu, jeśli się nie mylę. Wtedy to modliłam się o Niebo dla mojej Babci. A dziś Kochana Matko Boża z Pompejów, chcę Ci podziękować ( choć czynię to z opóźnieniem) za kolejną łaskę, o którą prosiłam Nowenną do Ciebie dla mojego nieżyjącego Dziadziusia.

Mam nadzieję, że wyjednałaś mu Niebo, Dobra Matko. Tę Nowennę skończyłam dokładnie w przeddzień imienin Św. Józefa, kiedy to mój Kochany Dziadziuś obchodził swoje imieniny. I w ogóle za wszystkie dary chcę Ci Matko Pompejańska z całego serca podziękować:-) Wszystkich Nas miej w Swej Matczynej opiece:-).

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wnuczka: łaska Nieba"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krzemkowska Barbara
Gość
Krzemkowska Barbara
Odmawiam Nowenne pompejańską do grodnia 2015 r .obecnie odmawiam już trzecią Nowenne ,Pierwszą odmawiałam za moją corke i ziecia .prosząc o dar rodzcielstwa dla nich .Nie doczekali sie jeszcze tego daru .ale problem ktory ich dotyczył rozwiązał sie .a dzieci Bog da we właściwym czasie.ktory sam wybieże. Kolejna Nowenna .to prożba o dar zdrowia dla mojej mamy .a konkretnie .od pewnego czasu strasznie bolały ją nogi .leki nie pomagały .jakie było moje zdziwienie jak podczas mojch odwiedzin .zobaczylam mame przy szpadlu przekopujacą kwiaty .oswiadczyla mi że nogi już ją nie bolą.Moja mama jest już w podeszłym wieku.jest schorowana. zpracowana .zmeczona… Czytaj więcej »
Barbara
Gość
Barbara

Prosze o nie podawanie nazwiska do swiadectwa po wyżej

Obrazki z nowenną pompejańską?