Wnuczka: łaska Nieba

Moje ostatnie świadectwo napisałam w styczniu, jeśli się nie mylę. Wtedy to modliłam się o Niebo dla mojej Babci. A dziś Kochana Matko Boża z Pompejów, chcę Ci podziękować ( choć czynię to z opóźnieniem) za kolejną łaskę, o którą prosiłam Nowenną do Ciebie dla mojego nieżyjącego Dziadziusia.

Mam nadzieję, że wyjednałaś mu Niebo, Dobra Matko. Tę Nowennę skończyłam dokładnie w przeddzień imienin Św. Józefa, kiedy to mój Kochany Dziadziuś obchodził swoje imieniny. I w ogóle za wszystkie dary chcę Ci Matko Pompejańska z całego serca podziękować:-) Wszystkich Nas miej w Swej Matczynej opiece:-).

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
BarbaraKrzemkowska Barbara Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Krzemkowska Barbara
Gość
Krzemkowska Barbara

Odmawiam Nowenne pompejańską do grodnia 2015 r .obecnie odmawiam już trzecią Nowenne ,Pierwszą odmawiałam za moją corke i ziecia .prosząc o dar rodzcielstwa dla nich .Nie doczekali sie jeszcze tego daru .ale problem ktory ich dotyczył rozwiązał sie .a dzieci Bog da we właściwym czasie.ktory sam wybieże. Kolejna Nowenna .to prożba o dar zdrowia dla mojej mamy .a konkretnie .od pewnego czasu strasznie bolały ją nogi .leki nie pomagały .jakie było moje zdziwienie jak podczas mojch odwiedzin .zobaczylam mame przy szpadlu przekopujacą kwiaty .oswiadczyla mi że nogi już ją nie bolą.Moja mama jest już w podeszłym wieku.jest schorowana. zpracowana .zmeczona… Czytaj więcej »

Barbara
Gość
Barbara

Prosze o nie podawanie nazwiska do swiadectwa po wyżej

Obrazki z nowenną pompejańską?

%d bloggers like this: