Wiesława: Wierzę, że Maryja uzdrawia to co w tym momencie jest najbardziej ważne

Witam.Dzisiaj właśnie skończyłam odmawiać trzecią w swoim życiu nowenne pompejańską. Wydawłało mi się, że nie nmam na nią czasu, ale w zeszłym roku zaczęła mi wpadać w ręce – natrafiałam na ulotki. Doszłam do wniosku, że powinnam się tak pomodlić. Wymyśliłam intencję – moja siostra miała mieć operację serca. Owoce – kilka dni po operacji lekarz powiedział jej, że miło jest leczyć kogoś ze zdrowym sercem. Widocznie jej stan poprawiał się szybciej niż innych. Dzisiaj z powrotem już pracuje – nie minął rok od operacji.
Druga nowenna w intencji moich dzieci i widoczna zmiana jeszcze w trakcie nowenny – mój syn kupił mieszkanie, Przedtem wynajmował pokój u koleżanki, co bardzo mi się nie podobało. Pragnęłam, by jakoś się ustatkował.
Trzecia nowenna w intencji syna – w jej trakcie kolejna zmiana. Zmieniły się stosunki mojego syna do rodziny mojej córki. Wcześniejk syn nie nawiązał bliższych kontaktów z jej dziećmi. Teraz jest inaczej.
Drugą i trzecią nowennę odmawiałam w ogólnej intencji, pragnę nawrócenia moich dzieci oraz męża i zycia w bliskości Boga. Wierzę, że Maryja uzdrawia to co w tym momencie jest najbardziej ważne. Ja przynajmniej tyle zauwazyłam.Dziękuję Bogu za Jego działanie.
Pozdrawiam Wiesława

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Beatabarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

To bardzo duzo , zycze dalszych lask od Matki Bozej

Beata
Gość
Beata

Bardzo dziękuję za to świadectwo. Gdy braknie mi wiary lub cierpliwości czekając na owoce moich modlitw, zawsze przypomnę sobie Pani zdanie – że Maryja uzdrawia to co w danej chwili najważniejsze. Życzę, by Pani prośby zostały wysłuchane, bo są po prostu piękne. Pozdrawiam serdecznie.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________