Paweł: Maryja pomogła znaleźć mi pracę

Po pielgrzymce do jednego z europejskich sanktuariów maryjnych, postanowiłem zacząć odmawiać nowennę pompejańską. Modliłem się o dobrą pracę.
Read More

Kasia: Opieka w czasie choroby

Dzisiaj z ogromną wdzięcznością było mi dane w Pompejach podziękować Matce Bożej za opiekę i wszystkie łaski jakie otrzymaliśmy. Od prawie półtora roku lat odmawiam nieustannie Nowennę Pompejańską i proszę o uzdrowienie dla mojej mamy chorującej na nowotwór.
Read More

Agata: Siostra prosiła żebym spróbowała odmówić NP, ale ją wyśmiałam….

I wytrwałam....!!!! Przez łzy i ze złością w sercu odmawiałam swoją pierwszą NP abym umiała przebaczyć mojemu mężowi, aby On skończył znajomość z tą dziewczyną, żebyśmy uratowali swoje małżeństwo..... Uratowaliśmy.......
Read More

Anna: Dziękuje za wszystko Maryjo

Odmówiłam już 2 nowenny pompejańskie. Obecnie jestem w trakcie kolejnej, intencja dotyczy uzdrowienia mojego kolana. Kilka miesięcy temu spadałam ze schodów, mocno się potłukłam. Przez klika miesięcy miałam guza na kolanie po stłuczeniu który bolał, taki ból przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu gdyż cały czas jest się na chodzie. O sporcie...
Read More

Jolanta: uzdrowienia

Odmawiałam nowennę pompejańską kilkakrotnie i za każdym razem byłam wysłuchana. Kilka lat temu u męża stwierdzono po kilku badaniach usg i rtg kamienie i konieczność zabiegu.Były one tak duże, że nie mogły ulec wydaleniu czy rozpuszczeniu.
Read More

Wiesława: Wierzę, że Maryja uzdrawia to co w tym momencie jest najbardziej ważne

Witam.Dzisiaj właśnie skończyłam odmawiać trzecią w swoim życiu nowenne pompejańską. Wydawłało mi się, że nie nmam na nią czasu, ale w zeszłym roku zaczęła mi wpadać w ręce – natrafiałam na ulotki. Doszłam do wniosku, że powinnam się tak pomodlić. Wymyśliłam intencję – moja siostra miała mieć operację serca. Owoce – kilka dni po operacji lekarz powiedział jej, że miło jest leczyć kogoś ze zdrowym sercem. Widocznie jej stan poprawiał się szybciej niż innych. Dzisiaj z powrotem już pracuje – nie minął rok od operacji.
Druga nowenna w intencji moich dzieci i widoczna zmiana jeszcze w trakcie nowenny – mój syn kupił mieszkanie, Przedtem wynajmował pokój u koleżanki, co bardzo mi się nie podobało. Pragnęłam, by jakoś się ustatkował.
Trzecia nowenna w intencji syna – w jej trakcie kolejna zmiana. Zmieniły się stosunki mojego syna do rodziny mojej córki. Wcześniejk syn nie nawiązał bliższych kontaktów z jej dziećmi. Teraz jest inaczej.
Drugą i trzecią nowennę odmawiałam w ogólnej intencji, pragnę nawrócenia moich dzieci oraz męża i zycia w bliskości Boga. Wierzę, że Maryja uzdrawia to co w tym momencie jest najbardziej ważne. Ja przynajmniej tyle zauwazyłam.Dziękuję Bogu za Jego działanie.
Pozdrawiam Wiesława

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wiesława: Wierzę, że Maryja uzdrawia to co w tym momencie jest najbardziej ważne"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

To bardzo duzo , zycze dalszych lask od Matki Bozej

Beata
Gość

Bardzo dziękuję za to świadectwo. Gdy braknie mi wiary lub cierpliwości czekając na owoce moich modlitw, zawsze przypomnę sobie Pani zdanie – że Maryja uzdrawia to co w danej chwili najważniejsze. Życzę, by Pani prośby zostały wysłuchane, bo są po prostu piękne. Pozdrawiam serdecznie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!