Magdalena: Wiecie czego się bałam najbardziej? Zaufania Panu Jezusowi i Maryi

Witam. Tak jak tutaj wszyscy, pragnę i ja złożyć swoje świadectwo, co prawda otrzymania tylko pobocznej łaski, bo ta główna jeszcze się nie wypełniła, ale wierzę, że przyjdzie na to jeszcze czas. Modliłam się Nowenną o powrót kogoś bardzo bliskiego mojemu sercu. Ale może zacznę od początku. W maju tego...
Przeczytaj całość

Ewelina: Uwierzycie?! Ja nie moglam uwierzyc wlasnym oczom!

To doswiadczenie jeszcze bardziej zblizylo mnie do wiary, Boga...
Przeczytaj całość

Alicja: Cudowny prezent od Maryi

Modlę się w intencji nawrócenia mojego syna.Skończyłam 6 nowennę, właściwie kiedy zaczęłam się modlić jego stan duchowy pogarszał się. Jestem po rozwodzie , nawróciłam się 1,5 roku temu. Bóg uratował mnie przed kompletną ruiną. No niestety konsekwencje złych wyborów pozostały. Syn odszedł od Boga, Kościoła. Odwrócił się ode mnie. W...
Przeczytaj całość

Ufająca: Oddalajaca się miłość

Witam wszystkich. Chciałam złożyć swoje świadectwo i podziękować Matce Pompejańskiej za łaski, które otrzymałam podczas odmawiania nowenny. Zakochałm sie w chłopaku nasze uczucie zaczęło się rozwijać, ale pojawiła sie dodatkowa osoba i wszystko zaczęło sie psuć i oddalać. Załamałam sie i nie potrafiłam sobie poradzić i właśnie wtedy usłyszałam o...
Przeczytaj całość

K: Stał się cud

Miałam guzy w piersi. Na usg pani onkolog stwierdziła że wygląda to źle. Skierowała na biopsje. Na pobraniu wycinków doktor która pobierał dała też do zrozumienia że nie za ciekawie to wygląda. W skali birads która punktów jest od 1 do 6 dała 5 czyli praktycznie znikome szansę na to że nie jest to nowotwór złośliwy.
Przeczytaj całość

Wiesława: Wierzę, że Maryja uzdrawia to co w tym momencie jest najbardziej ważne

Witam.Dzisiaj właśnie skończyłam odmawiać trzecią w swoim życiu nowenne pompejańską. Wydawłało mi się, że nie nmam na nią czasu, ale w zeszłym roku zaczęła mi wpadać w ręce – natrafiałam na ulotki. Doszłam do wniosku, że powinnam się tak pomodlić. Wymyśliłam intencję – moja siostra miała mieć operację serca. Owoce – kilka dni po operacji lekarz powiedział jej, że miło jest leczyć kogoś ze zdrowym sercem. Widocznie jej stan poprawiał się szybciej niż innych. Dzisiaj z powrotem już pracuje – nie minął rok od operacji.
Druga nowenna w intencji moich dzieci i widoczna zmiana jeszcze w trakcie nowenny – mój syn kupił mieszkanie, Przedtem wynajmował pokój u koleżanki, co bardzo mi się nie podobało. Pragnęłam, by jakoś się ustatkował.
Trzecia nowenna w intencji syna – w jej trakcie kolejna zmiana. Zmieniły się stosunki mojego syna do rodziny mojej córki. Wcześniejk syn nie nawiązał bliższych kontaktów z jej dziećmi. Teraz jest inaczej.
Drugą i trzecią nowennę odmawiałam w ogólnej intencji, pragnę nawrócenia moich dzieci oraz męża i zycia w bliskości Boga. Wierzę, że Maryja uzdrawia to co w tym momencie jest najbardziej ważne. Ja przynajmniej tyle zauwazyłam.Dziękuję Bogu za Jego działanie.
Pozdrawiam Wiesława

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wiesława: Wierzę, że Maryja uzdrawia to co w tym momencie jest najbardziej ważne"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

To bardzo duzo , zycze dalszych lask od Matki Bozej

Beata
Gość

Bardzo dziękuję za to świadectwo. Gdy braknie mi wiary lub cierpliwości czekając na owoce moich modlitw, zawsze przypomnę sobie Pani zdanie – że Maryja uzdrawia to co w danej chwili najważniejsze. Życzę, by Pani prośby zostały wysłuchane, bo są po prostu piękne. Pozdrawiam serdecznie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!